|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   angelčki so ga res čuvali
5.7.2006 9:54:05   
mala maja
user posted image user posted image user posted image user posted image  hvala vam.


Včeraj je naš mali 5 letnik dobil popravljeno kolo(počena guma) po dveh tednih in sem glih zato da ne bi divjal šla z njim na en daljši krog s kolesom.

Ko prideva domov jaz jemljem Nika iz sedežka na kolesu Luka pa mi zgine še prej pa čelado vrže na tla po dvorišču.. Šla sem ga takoj iskat. V tistem pa že vsa prestrašena kolegica pripelja malega češ da je zapeljal direkt na glavno cesto pred kombi in en avto. Še sama ne ve kako mu je ratal umes med njima zvozt po sredinski črti. Čist se je tresla.

Jaz sem pa že čist panična. Odvil se mi je film izpred par let nazaj ko mi je tavelikekga fantiča povozil avto. Celo noč nisem spala. Ne vem a nej mu kolo vzamam al kaj. Skrbi me da ne bo naredil spet isto neumnost.user posted image user posted image user posted image . Pa ve da ne sme. Ne vem kaj se je zgodil da se je znajdel na cesti. Nikoli še ni šel tja. Groza me je.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: angelčki so ga res čuvali
5.7.2006 9:56:43   
Anonimen
O kriza, vidiš mene je tudi skoz strah, ker smo ob cesti doma. In sem Ano samo za 3 sekunde spred oči spustila na dvorišču in je že stala čisto na robu ceste v nepreglednem ovinku. En korak naprej, pa bi...

(odgovor članu mala maja)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: angelčki so ga res čuvali
5.7.2006 9:59:54   
anitaz
O groza user posted image user posted image  Še dobro da se je vse lepo končalo. Res, angelčki so ga čuvali user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: angelčki so ga res čuvali
5.7.2006 10:02:35   
Maxica
Joj, samo da se je vse dobro končalo. user posted image Ne obremenjuj se z mislijo, kaj bi bilo, če bi bilo. Važno je, da je vse ok. Mu pa probaj dopovedati, da se to ne sme početi!!!!

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu anitaz)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: angelčki so ga res čuvali
5.7.2006 10:15:18   
mala maja
že lako rečt ne obremenjuj se s tem user posted image user posted image user posted image user posted image  ko pa veš kaj bi bilo lahko.

meta pol veš kolk v strahu živim. predstavljaj is da bi Ana naredila tisti korak. Moj sin ga je user posted image user posted image user posted image  od takrat kadar gre mimo rešilec že letim kerga je avto povozil. Pri nas je ratala tale cesta user posted image  vozjo tovornakarji tud 80 km/h čez naselje. In kaj če bi bil takrat namesto kombija tovornjak.

Nikoli več ga ne spustim izpred oči. kolo mu bom pa vzela za par dni da bo vedel kaj je naredu.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: angelčki so ga res čuvali
5.7.2006 10:39:09   
Blink1
joj...grozauser posted image user posted image

hvala bogu, da se mu ni nič zgodilo. Kolo pa kar vzgojno pospravi za nekaj dni. Potem pa ga le imet na očeh.

_____________________________

---------------------------------------

---------------------------------------

(odgovor članu mala maja)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: angelčki so ga res čuvali
5.7.2006 11:13:16   
piščanc
najbolje postaviti ograjo

bo najbolje pomagala

_____________________________

iz malega zraste veliko

(odgovor članu mala maja)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: angelčki so ga res čuvali
5.7.2006 11:23:32   
srki
O kriza. Mene bi kap. Te čisto razumem, da non-stop na to misliš. Res so ga čuvli angelčki.

(odgovor članu Blink1)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: angelčki so ga res čuvali
5.7.2006 13:05:45   
BLAŽIKA
Joj joj groza. Še dobro d aje vse ok z malim.user posted image

_____________________________

Moja punčka je moja največja sreča.

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: angelčki so ga res čuvali
5.7.2006 13:18:11   
Anonimen
Joj, ti otročki so res nepredvidljivi. Samo, da ni bilo kaj hujšega. user posted image

(odgovor članu BLAŽIKA)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: angelčki so ga res čuvali
5.7.2006 14:02:42   
Anonimen
HJvala bogu, da je vse v redu. Mene je tudi tega grozno strah. Tibor tudi divja s kolesom in me včasih ne sliši, ko se za njim derem, naj ustavi, tako da sem že čisto brez glasu. Grozno.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako lahko tudi najcenejši avtosedeži reši...
Najboljše razmerje med ceno in kakovostjo pri izbiri avtosedeža. Naj gre za lupinico za dojenčka ali otroški sedež - var...
Trmast otrok
Čeprav ste šokirani, na otrokovo trmo nikakor ne odgovarjajte z jezo in kričanjem. Najbolje je, da otroku poskušate mirn...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?