|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   koliko ste vraževerne...
10.6.2006 10:23:34   
MALINČICA
Ojla!
Zanima me, koliko ste vraževerne glede nakupovanje za dojenčka že pred rojstvom?
Sama sem v petem mesecu nosečnosti, rodila naj bi v novembru, pa sem si pravkar naročila voziček in lupnico za dete.
Pa me je malo strah.... Kaj pa če?


_____________________________

I´ve got mommy wrapped arround my finger...
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: koliko ste vraževerne...
10.6.2006 10:36:17   
Anonimen
Jaz nisem kupovala takorekoč nič do 8. meseca. Pa ne zaradi vraževerja, ampak zaradi preproste in krute realnosti - kaj pa, če...?

(odgovor članu MALINČICA)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: koliko ste vraževerne...
10.6.2006 10:45:08   
ZalaTM
Jaz nisem vraževerna - tudi sva kupila skoraj vse že v 6 mesecu - je pa res dobro počakati vsaj tja do 5 meseca - drugače pa skušaj ne misliti na razne "kaj če,..."  - misli pozitivno in z mislimi na najlepše.

Tudi zibko sva dobila nekje pri 6 mesecih in sem jo pač postavila v spalnici pa sem takoj dobila očitke, da se to ne sme v naprej postavljat,...itd,....ampak,...to so ja najlepše stvari v nosečnosti, tako da jaz mislim, da tja od 5 meseca naprej ni nič narobe če si nabavila zadeve.

lp, M

_____________________________

12.7.2006 - se je rodil najin sonček Gašper, 24.10.2008 pa je k nam prišla še princeska Nika

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: koliko ste vraževerne...
10.6.2006 10:53:40   
lelaval
Voziček sem kupila 3 mesece pred PDP, nekaj stvari mesec kasneje, ko sem tudi dobila stvari. Jaz ne dam na taka vraževerja, raje uživam ob pripravljanju majčkenih cotk. user posted image

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu MALINČICA)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: koliko ste vraževerne...
10.6.2006 11:10:02   
Udb
Jaz sem kupila lupinico ko sem bila noseča ene 5 mesecev - je bla lih akcija. Potem pa vsak mesek kaj od tavelikih stvari! Da bi do konca čakala- le zakaj?

Pa ne misli negativno!

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: koliko ste vraževerne...
10.6.2006 11:17:31   
Jančika_
Nisem vraževerna. Voziček sem kupila v petem mesecu, ker je bil v akciji. Kaj bi potem rekla za tega drugega otroka, ko imamo že od spočetja vse domauser posted image .

(odgovor članu Udb)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: koliko ste vraževerne...
10.6.2006 11:21:45   
tinkatonka
Tudi jaz nisem vraževerna....

Za nosečnost sem povedala takoj vsem ko sem zvedla, stvari pa sem prav tako začela kupovati tam nekje okrog 5 meseca. Če bi mogla kupovat vse v zadnjem mesecu nosečnosti, to ne bi bilo mogoče, ker sem se komaj premikala, sem bila pravi user posted image . Pa še malo drago je, če bi vse večje nakupe samo v enem mesecu opravila. Tko sem pa vse to porazdelila čez 3 mesece.



_____________________________

Ponosna mamica Aneju in Jakobu.
--------
Vsaka mama je prava mama, dana za srečo in veselje. Prava. In ena sama. Za vse življenje.
(T. Pavček)


(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: koliko ste vraževerne...
10.6.2006 11:52:59   
MALINČICA
Pa saj tudi jaz tako razmišljam, tudi selitev bo sedaj še pred porodom(iz hiše gremo v stanovanje) in bo še tam dosti stroškov.
So mi pa sodelavke rekle, da naj takih reči nikar ne kupujem pred osmim mesecem. Pa sem ravno dobila ful ugodono ceno za tak voziček, kot si ga želim, sicer je rabljen, in vem, da če bom čakala, ga po taki ceni ne bom več dobila, enkrat dražje pa tudi ne mislim plačevat.

_____________________________

I´ve got mommy wrapped arround my finger...

(odgovor članu tinkatonka)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: koliko ste vraževerne...
10.6.2006 11:53:33   
Anonimen
večinoma sem že vse kupila v 4 mesecu.
Nisem vraževerna.
In tudi proti koncu se lahko marsikaj zgodi,tako da....

(odgovor članu tinkatonka)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: koliko ste vraževerne...
10.6.2006 12:08:08   
Anonimen
Jaz sem bila malo vraževerna, tako, da sva se z možem odločla, da vse pripravim v zadnjem mesecu, ko bom že na porodniški, ampak smola se je zgodila, da je user posted image  prehitelo 6 tednov (tudi na porodniški še nisem bila) zato, je vse priprave moral opraviti mož sam, za kar mi je bilo zelo hudo, ker sem zamudila nekaj lepega pri pripravah in nakupih. Če bi imela možnost čas zavrteti nazaj, bi vse pripravila že MNOGO preje. Pri drugem otorku je pa itak zelo malo za pripraviti, ker imaš večinoma že vse od prvega.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: koliko ste vraževerne...
10.6.2006 13:52:11   
Mateja82
Nisem vraževerna, no ja včasih sam v tem primeru res ne. V nosečniški navdušenosti sva že v 12 tednu nabavla voziček user posted image .  Sva jo prvič videla na UZ in sva čist ponorela takoj v BC je treba nekaj kupit za user posted image
Tud oblekce sva začela kr kmalu nakupovati, ( se ni dal upret skušnjavi) pa ostalo opremo vsak mesec nekaj, nazadnje pa še samo kozmetiko.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: koliko ste vraževerne...
10.6.2006 14:02:14   
tinkamiška
Priznam, da sem včasih malo vraževerna, naprimer, če mi pot prečka črna mačkauser posted image , glede kupovanja stvari za dojenčka pa nikakor ne. Midva sva kupovala tako, kot se nama je zdelo, predvsem sva lovila akcije in gledala, da bova "prišla čimboljše skoz".user posted image

lp,
tinka 

_____________________________

May be I'm not an angel, but I can still fly...

(odgovor članu Mateja82)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: koliko ste vraževerne...
10.6.2006 21:40:29   
rubi
nisem vraževerna a za dojenčak sem si stvari nagledala , partner pa je kupil vse  ko sem bial še v bolnici.
oblekice in pajacke sem pa dobila!
le flaško in dudo sem kupial zadnjih 14 dni

(odgovor članu tinkamiška)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: koliko ste vraževerne...
13.6.2006 16:15:53   
Anonimen
nisem vraževerna ..ampak sva kupila pa že posteljico ker sva naletela na zelo ugodno v komisijski in je bla kot nova+jogi.....res pocen...pa še ležalnik pa odejo...in to je to...ostalo bom pa potem je še čas.......??

(odgovor članu rubi)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: koliko ste vraževerne...
19.6.2006 21:59:27   
sarazan
Za nič na svetu ne bi želela ostati brez lepih občutkov, ko za svojega user posted image  izbiraš in kupuješ vse kar bo rabil.

Ker je nosečnost stanje, ko gre lahko hitro kaj narobe, sva z možem uživala v nakupih in do konca novembra imela vse doma, razen kozmetike.

Rodila naj bi sredi februarja, ampak sem na koncu postala januarčica. Decembra me za nič ne bi spravili v gnečo, ki je vladala po trgovinah, januarja sem pa samo noge v luft držala in se smilila sama sebi, ker sem bila tak slon user posted image .

Torej, kar pogumno in se osrečujte pri pripravi na prihod vašega user posted image .

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: koliko ste vraževerne...
19.6.2006 22:23:08   
natalia
jaz vam isto priporočam, da nekje v 5.mesecu že začnete, ker sem jaz nakupovala še tudi zadnje dni - in vam povem, vsem sem bila napoti, še sama sebi, užitka pri nakupovanju pa ni bilo pravega sem komaj čakala da pridem domov tako sem bila utrujena.

lp

_____________________________

V našem kraljestvu domujeta princesa Eva in mali naslednik Žiga!

(odgovor članu sarazan)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: koliko ste vraževerne...
20.6.2006 7:03:56   
klaja
Nisem vraževerna. Z nakupovanjem prvih cotik sem začela po vsakem pregledu, tam nekje od 17. tedna dalje. Tudi sobico smo nabavili nekje v 5. mesecu. Ostalo pa nabavljam vsake toliko časa nekaj, ta teden bo še zadnji nakup, pol pa konec. Se mi zdi najboljše, če si vse razporediš in da ne kupuješ vsega naenkrat.
Mi je pa moja mami vedno rekla, da ne smeš kupovat prej, ampak zadnji mesec, pol pa je ona tudi začela kupovat cotike nekje v 4. mesecuuser posted image . Zdaj pa mi že gnjavi, kaj še čakam z zadnjim nakupom.

(odgovor članu natalia)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: koliko ste vraževerne...
20.6.2006 7:54:45   
Anonimen
Večinoma vse že precej prej.

Zadnji mesec bi bil itak vroč (julij, avgust) pa še rezervirala sem ga za kvalitetno lenarjenje (kar mi nakupovanje ni).

Na koncu se ji je itak tako mudilo, da iz mojih lepih planov ni bilo več; mi je pa fajn, prišlo, da je bila večina vsaj večjih stvari že doma user posted image  user posted image


(odgovor članu MALINČICA)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: koliko ste vraževerne...
20.6.2006 10:36:08   
mirjanajelenko
pozdravljena malinčica meni so se tudi mogoče nekateri delali norce ker sem imela pred 1/2 mescem pripravljeno skoraj vse  oblačila mam že v omari previjalno tudi postavljeno, to kar sem dobila od staršev mam parajt razen  jajčke ter kozmetike za novorojenčka še nimam tisto bom pa na koncu kupila pa sem v 24 tednu se pravi konec 6 meseca, ne glej kaj če pa bo kaj narobe misilte pozitivno, se bo pač pospravlo , kaj če pa b kriza pol pa ne bote mogle kupit tudi tako lahko razmišljate jas mam fuul voljo  pa likanje tudi ni prijetno potem v 8 mesecu

_____________________________

prvi sonček 25.11.2006 Hčerkica
[img]http://tickers.baby-gaga.com/p/dev319pr___.png[/img]

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: koliko ste vraževerne...
20.6.2006 10:39:24   
mirjanajelenko
da ne bo pomote od staršev sem dobila zato ker si je mami hranla oblačila vsa kar so bila lepa. veliko oblačil bom imela malo nošenih, kajti brezveze mi je kupovat jih bom pol za 1 leto ko so full lepa

_____________________________

prvi sonček 25.11.2006 Hčerkica
[img]http://tickers.baby-gaga.com/p/dev319pr___.png[/img]

(odgovor članu mirjanajelenko)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: koliko ste vraževerne...
22.6.2006 13:03:01   
ElaM




Midva sva šla v prve nakupe nekje v 5 mes.. Vendar ne zato da bi bila vraževerna, ampak meni je bilo blazno slabo in mi res ni bilo do hoje po štacunah.
V stilu kaj pa če,.. je pa brez veze razmišljat, no vsaj jaz ne, kajti če bi tako razmišljala, bi bila tudi brez avta,.., ker nikoli ne veš, kaj pa če,..




_____________________________

:)

(odgovor članu mirjanajelenko)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: koliko ste vraževerne...
22.6.2006 15:05:09   
milla
Tudi midva sva raje vse že nakupila, da je pripravljeno, če bo user posted image  kaj prehiteval. Sem v 34. tednu in bi mi bilo zelo hudo, če bi to nakupavanje morala ven spustit. Oba sva zelo uživala pri nakupih.

(odgovor članu ElaM)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: koliko ste vraževerne...
24.6.2006 20:58:17   
MALINČICA
No, da se pohvalim, midva sva že kupila voziček in lupinico.
To je vse, nič drugega nimam zaenkrat!

_____________________________

I´ve got mommy wrapped arround my finger...

(odgovor članu milla)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: koliko ste vraževerne...
25.6.2006 9:56:16   
Anonimen
Nisem vraževerna. PDP imam septembra in imava v glavnem že vse nakupljeno. Razen seveda kakšne kozmetike in planičke. Je bilo pa do sedaj kar fino nakupovat, ker ni bilo take vročine pa tudi sama sem bila veliko bolj gibčna. Sedaj v tej vročini mi pa niti na kraj pameti ne pade, da bi hodila po štarcunah in nakupovala...

(odgovor članu MALINČICA)
  Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: koliko ste vraževerne...
1.7.2006 0:15:15   
sončnica22
Tudi jaz nisem vraževerna, V prvi nosečnosti sem kupila že v 6. in 7. mesecu skoraj vse, od vozička, previjalne, oblekic (ker smo vedeli, da bo hčerkica), .... nato pa sem v 37. tednu rodila mrtvo hčerkico in svet se mi je porušil! Mož je hodil po trgovinah in prosil, da jih vzemejo nazaj, da jih ne bi našla doma,ko se vrnem iz bolnišnice! Prestavljite si kako mu je bilo, ko je moral vsem razlagat zakaj vrača neuporabljene stvari!! Tako da bova sedaj počakala do novembra, da bo mali prijokal na svet potem pa bova vse nabavila! Pa ne zato, ker sem vraževerna, ampak zato, ker me je strah, da se bo zgodba ponovila!Stvari si želim izbrati sama!  Za prvo silo pa mi je mama obljubila pomoč!
Naj samo še povem, da je kolegica, ki je imela PDP teden dni za mano imela tudi vse že doma pa je rodila živega,zdravega sineka! Zato kupujte če imate to željo, in ne verjamite v vraževerje, obstaja samo usoda, ki jo človek ne pozna! Lepo nosečnost in veliko užitka pri kupovanju

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?