|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   angelcare in košek
27.3.2009 13:57:57   
malagala
Pozdravljene!

Čez 2 meseca pričakujemo user posted image in ker živiva sama v hiši sem se že 100% odločila, da nabavimo AC. Sploh, ker bo poletje in bomo verjetno večino časa zunaj...

Na začetku bo user posted image spal v pleteni košari, čez dan verjetno bolj v dnevni, ponoči pa v najini spalnici...

Zanimajo me vaše izkušnje - lahko daš senzorje za AC pod vsak jogi, tudi onega iz košare oz. koliko občutljiv je, če je user posted image v dnevni?

Hvalauser posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: angelcare in košek
27.3.2009 14:11:25   
**NiNa**
oj oj
Tudi mi imamo AC in ga pridno uporabljamo trenutno v zibelki. Debelina jogija ni pomembna oz. saj v košku ni jogi debelejši od 15 cm. Problem debeline jogija je samo če je jogi predebel , pretanek pa menda ni nikoli. Pomembno je samo to, da je dno v košku ravno, da plošče lepo ležijo na ravni podlagi. Midva sva kar zibelko pripeljala za čez dan v dnevno sobo, zvečar pa v najino spalnico, tako plošč ni potrebno premikat ampak smo napravico celo prepelješ v dnevni prostor in jo tam vključiš v električno omrežje, zvečer pa narediš obratno.
Tega ko sparšuješ koliko je občutljiv senzor če je user posted image  v dnevni pa ne razumem, kaj misliš s tem? user posted image

Upam, da sem ti drugače kaj pomagala z odgovorom, čeprav je malo zmedeno napisan

(odgovor članu malagala)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: angelcare in košek
27.3.2009 14:27:37   
malagala
Hvala, si zelo pomagala...Bomo naredili tako, da bo dno ravno...Debelina jogija pa je 6cm, tako da bo OK...

Res malo zmedeno glede dnevne - sprašujem zato, ker imamo doma še hišnega kužka, ki rad poležava v dnevni,  pa me zanima, kaj vse AC zazna...

Butasto vprašanje, a vseenouser posted image

(odgovor članu **NiNa**)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: angelcare in košek
27.3.2009 15:12:31   
Hope2
Posteljka, košek, zibelka se ne sme ničesar dotikati, razen tal. Če se bo kuža naslonil na košek in zaspal, bo AC to zaznal. Če se ne bo dotikal, pol ne bo zaznal

(odgovor članu malagala)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: angelcare in košek
27.3.2009 15:16:30   
malagala
Hvala za informacijo Hope2user posted image

Saj bomo pazili, da bo vse kot je treba... Po drugi strani je fajn, da zazna, da se nekdo giblje okoli košarice, da smo brez skrbi...

Mislim, da je AC vseeno dobra izbira!

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: angelcare in košek
27.3.2009 15:30:01   
Hope2
aja, jaz imam unga ko ima samo senzor dihanja (prej napisano velja samo za ta senzor), za senzor gibanja pa ne vem kako delujeuser posted image

(odgovor članu malagala)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: angelcare in košek
27.3.2009 16:10:21   
Abra
Če je model AC401 zazna tudi zvoke, ker je tudi varuška. Če nekdo zelo potiho hodi okrog, ga pa ne bo slišat user posted image če bo še kaj rekel, pa ja user posted image

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: angelcare in košek
27.3.2009 16:30:09   
Anonimen
Mislim, da je senzor dihanja in senzor gibanja tu pri AC eno in isto ... saj senzor dihanja dejansko zaznava gibanje otrokovega prsnega koša.

(odgovor članu Abra)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Materinski dopust
Pravico do materinskega dopusta ima mati otroka, pod določenimi pogoji pa tudi oče otroka ali druga oseba ali eden od st...
Kako otroku izberemo priimek?
Priimek otroka morata starša izbrati sporazumno in ga najkasneje v 30-tih dneh po rojstvu prijaviti na katerikoli upravn...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?