|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  99 100 [101] 102 103   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Junijčice 2008- 2. del
29.2.2008 10:18:50   
Anonimen
Ni za kajuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2501
   RE: Junijčice 2008- 2. del
29.2.2008 10:28:08   
*Mojca*
Pol nas bo pa ful na MŠ v pon ob 18h user posted image

_____________________________

Follow your dreams and keep on trying...

Luka, 24.6.2008
Sara, 26.12.2009

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2502
   RE: Junijčice 2008- 2. del
29.2.2008 10:34:52   
l.daisy
jaz jo imam v kranju šele aprila (imam občutek, da delajo razpored glede na PDP)...

a še katero muči utrujenost?


_____________________________

28.05.2008: 1 + 1 = 4

(odgovor članu *Mojca*)
Neposredna povezava do sporočila: 2503
   RE: Junijčice 2008- 2. del
29.2.2008 10:39:06   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: l.daisy

jaz jo imam v kranju šele aprila (imam občutek, da delajo razpored glede na PDP)...

a še katero muči utrujenost?



O midva tudi začneva 15. ali 16. aprila (?? kako hitro pozabljam user posted image  imam zapisano v rokovniku, pa se mi ne da pogledati) zvečer pred gin. ambulanto v ZD Kranj.

Res je, razpored delajo po PDP (vsaj mene je najprej vprašala kdaj imam rok) in potem povedala datume.

Sicer sem se pa sama prijavila, brez napotitve s strani osebne zdravnice ali ginekologinje...
V tem primeru se mi je zdelo - pomagaj si sam in zdravnik (drugače je v pregovoru "bog") ti bo pomagal user posted image  


(odgovor članu l.daisy)
  Neposredna povezava do sporočila: 2504
   RE: Junijčice 2008- 2. del
29.2.2008 10:39:08   
alea01
Hello lepotičke!

spet me je skup vrglo. Pa saj ja jem železove tableteuser posted image . No, v glavnem sem se pobrala.
Jaz sploh ne vem, kdaj bom lahko šla v materinsko, ker moj ima skoz neke konference, pa........ Bom mogla kar sama ituser posted image . saj vem, da mo ra biti vsaj na enem ali dveh predavanjih, sam še to ne bo mogeluser posted image user posted image . Mi je rekel, da naj jih vprašam da bi mu kar knjigo dali, se nauči in gre zraven rodituser posted image .

Mascarpone- nor tiramisu. Čeprav vem, da sem še neki delala, pa se zdajle ne spomnimuser posted image

Mojček, mogoče bi se pa v četrtek za kakšno urco lahko zmenileuser posted image

(odgovor članu *Mojca*)
Neposredna povezava do sporočila: 2505
   RE: Junijčice 2008- 2. del
29.2.2008 11:28:30   
alea01
pozabila povedat, da je moja študija o vozičkih končana. Imamo izbranca(ta je že tretjiuser posted image - v tretje gre radouser posted image ). Včeraj sva še enkrat šla v Mozirje, ker je prišla tista barva, ki sva jo midva želela in je norauser posted image user posted image . Nazadnje sva se le odločila za trokolesnika Hartan Skater v rdeči-črni kombinacijiuser posted image user posted image . stalo naju bo 670eur. Zraven je še senčnik, torba in mehka torba v kateri lahko prenašaš user posted image  in jo tudi daš v voziček- se mi zdi boljš kot košara. Naročila ga pa bova enkrat naslednji teden in čakava 4-6tednov.

Zdaj pa lov na ostalo za user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu alea01)
Neposredna povezava do sporočila: 2506
   RE: Junijčice 2008- 2. del
29.2.2008 11:33:16   
Anonimen
Alea super za vozičekuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

sedaj pa šibam malo na sonček- se beremo kasneje

(odgovor članu alea01)
  Neposredna povezava do sporočila: 2507
   RE: Junijčice 2008- 2. del
29.2.2008 11:58:15   
anaj22
ojla user posted image

vidm da nas bo ful začel hodt v šolo v pon. sam vse boste pop. midv pa dop. ker moj skor skoz dela pop.

sem ravno iz sprehoda pršla in sm čist zmatrana, pa še trebuh mi don že cel dop. otrdeva
alea01 za voziček user posted image user posted image user posted image

za vikend rzmišlava da bi šla v Terme Dobrna, sam se ne upam koplak probat, se bojim da nom not zlezlauser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2508
   RE: Junijčice 2008- 2. del
29.2.2008 12:38:24   
alea01
anaj22- Dobrna je blizu mene pa si ne upam it kopat. Mogoče bi pa le šlauser posted image

(odgovor članu anaj22)
Neposredna povezava do sporočila: 2509
   RE: Junijčice 2008- 2. del
29.2.2008 12:49:15   
tteeaa
Ojla!

Jaz začnem materinsko 7. marca v Žalcu. Alea, a nisi ti nekaj časa govorila,da bi tudi šla v to šolo? Si si premislila, se nočeš smejat pri porodu?user posted image

_____________________________

Kar te ne ubije, te naredi močnejšo!

(odgovor članu alea01)
Neposredna povezava do sporočila: 2510
   RE: Junijčice 2008- 2. del
29.2.2008 12:56:01   
Kaja08
IZVIRNO SPOROČILO: D.anna 76
Tudi jaz zečnem v ponedeljek z materinsko šolo v Ljubljani ob 18.00. Mene je G opozorila da bi sedaj bil že čas da pričnem to je pa tudi vse, saj sem se itak sama že prej pozanimala.

Ali boste vse partnerje vzele seboj?
Moj najverjetneje ne bo hodil z menoj, privatnik mora dnarčke služit :-)
Ga bom pa na enkratni tečaj za bodoče očke poslala glih tolk da dobi dovoljenje da je prisoten pri porodu.


Sej partner mora bit zraven sam dvakrat - takrat ko so predavanja o porodnih dobah. Takrat jih na koncu pofočkajo. Ostalo jim pa ni treba bit. Je pol pa itak že čist vseen, ali gre dvakrat s tabo na predavanje, al pa potem sam. Je pa rekla, da na tistih predavanjih, ki so za može, žene niso dobrodošle in če slučajno katera pride, more zuni čakat user posted image

(odgovor članu D.anna 76)
Neposredna povezava do sporočila: 2511
   RE: Junijčice 2008- 2. del
29.2.2008 12:57:50   
tteeaa
Evo, moj delovni dan se je iztekel oz. se bo čez tri minuteuser posted image . Grem domov počivat, me danes vse nekaj boli in špika. user posted image

VIKEND!!!!! user posted image

Uživajte........

_____________________________

Kar te ne ubije, te naredi močnejšo!

(odgovor članu Kaja08)
Neposredna povezava do sporočila: 2512
   RE: Junijčice 2008- 2. del
29.2.2008 13:01:35   
alea01
tteeaa- so rekli, da me bodo poklicali in povedali termin, pa me nisouser posted image . Jih bom kar še enkrat poklicala

(odgovor članu tteeaa)
Neposredna povezava do sporočila: 2513
   RE: Junijčice 2008- 2. del
29.2.2008 13:02:23   
čbela
mene pa popek napenja....jojuser posted image

(odgovor članu alea01)
Neposredna povezava do sporočila: 2514
   RE: Junijčice 2008- 2. del
29.2.2008 13:26:57   
slovenka
punce, jaz sem pa bila danes in včeraj ful okrog zdravnikov. Včeraj sem imela v porodnišnici uz srčka - drugo mnenje, ker mi je moja G zgodaj naredila morfologijo in ni bila ziher, ali so vsi prekati na mestu... no, in so. user posted image user posted image user posted image  Joj, samo koliko stvari sem izvedela med čakanjem v porodnišnici, ene čakale na carskega... Večino smešnih, nekaj pa tudi ne. Pa že četrta zdravnica je bila včeraj, ki je potrdila punčko user posted image  

Sedaj imava tudi že prve oblekce za pupiko. Samo tako malo za merico, da lahko gledava, kaj naju čaka. Pa moj se sedaj izobražuje okrog vozičkov. Včeraj sva šla v La Vie, sem si kupila eno obleko in krilce, moj pa samo med vozički user posted image  Bom kar njemu prepustila študij. Samo pri barvi bom povedala. No, danes zjutraj sem imela pa še reden pregled pri moji G, v bistvu sedaj nič posebnega, prihodnjič pa imam testiranje glede Rh-.

Danes imam dopust in grem malo pospravljat sobo z mojimi knjigami. Počasi se bova selila in je skoraj za teden dni dela samo s selitvijo knjig in papirjev.
Lep dan vsem!
Aja, za evidenco, naslednji pregled imam 20.3.

(odgovor članu čbela)
Neposredna povezava do sporočila: 2515
   RE: Junijčice 2008- 2. del
29.2.2008 13:31:20   
Anonimen
Slovenka za pregled in da je vse v reduuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image pa seveda za user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu slovenka)
  Neposredna povezava do sporočila: 2516
   RE: Junijčice 2008- 2. del
29.2.2008 15:27:47   
D.anna 76
IZVIRNO SPOROČILO: Kaja08

IZVIRNO SPOROČILO: D.anna 76
Tudi jaz zečnem v ponedeljek z materinsko šolo v Ljubljani ob 18.00. Mene je G opozorila da bi sedaj bil že čas da pričnem to je pa tudi vse, saj sem se itak sama že prej pozanimala.

Ali boste vse partnerje vzele seboj?
Moj najverjetneje ne bo hodil z menoj, privatnik mora dnarčke služit :-)
Ga bom pa na enkratni tečaj za bodoče očke poslala glih tolk da dobi dovoljenje da je prisoten pri porodu.


Sej partner mora bit zraven sam dvakrat - takrat ko so predavanja o porodnih dobah. Takrat jih na koncu pofočkajo. Ostalo jim pa ni treba bit. Je pol pa itak že čist vseen, ali gre dvakrat s tabo na predavanje, al pa potem sam. Je pa rekla, da na tistih predavanjih, ki so za može, žene niso dobrodošle in če slučajno katera pride, more zuni čakat user posted image


Ja, to je pa tadruga opcija, ker res ne bo vsakič mogu z mano.

(odgovor članu Kaja08)
Neposredna povezava do sporočila: 2517
   RE: Junijčice 2008- 2. del
29.2.2008 15:34:47   
D.anna 76
Se mi zadnje čase dogaja, da hodim spat pozneje kot v preteklosti, ker user posted image  kr noče in noče vragolij v trebuhu izvajat. Ponavadi med 22.30 in 24.00 ne da miru, ravno takrat ko bi jaz šla spat. Tako da pred polnočjo ni nič s spanje, zjutraj mi bi pa tko pasal potegnit vsaj do 7.30, pa kaj ko moram vsta že ob 6.30 da pridem do 8.00 v službo.

Nosečke, tiste z normalno nosečnostjo bi mogle delat največ 6 ur, men bi pasal delavnik od 9.00 do 15.00,  to bi bilo idealno, za fino se naspat in bit še vedno produktiven v službi, vsaj v zadnjih 3 delovnih mesecih. A nebi blo to fino! Pa več popoldanskega časa bi blo za razmigat se na svežem zraku.




< Sporočilo je popravil D.anna 76 -- 29.2.2008 15:35:59 >

(odgovor članu D.anna 76)
Neposredna povezava do sporočila: 2518
   RE: Junijčice 2008- 2. del
29.2.2008 17:24:27   
alea01
hej bejbe!
Držite pesti, da bo jutri naša bebika na 3D UZ prav obrnjena, da bomo lahko videli obrazek. Vseeno bom mogla dat 110eur, mi si pa želimo videti obrazek. PLEASE!!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu D.anna 76)
Neposredna povezava do sporočila: 2519
   RE: Junijčice 2008- 2. del
29.2.2008 18:14:39   
*Mojca*
slovenka čestitke za srčka user posted image user posted image

alea01 srečno jutri na 3d, upam da se ti bo res prav obrnil/a user posted image Kaj pol, a boš vprašala za spol?
Za četrtek pa se lahko zmeniva ja, jaz imam čas. Glede na to, da se je buši malo povečal, boš lahko zašlogala spol. Bom pa v sredo imela 3D in upam da ne bom videla preveč user posted image Če bi se nama še katera pridružila na čveku pa je dobrodošla.

No, da vam povem še današnji absurd. V Lesnini sva naročila kavč in ga šla danes plačat. Valda sva naročila tudi prevoz, saj v Polota al pa P206 kavč ne gre  a ne user posted image No, to stane 12 eur. Ni panike, damo. Potem vprašam če mi ga prinesejo v 3 štuk in mi reče: ja potem pa je treba 2 fanta, se pravi še 12 eur. Ok, tudi to damo. Ampak ne, ni dovolj, ti prasci računaji še 8 eur za vsak štuk, tako da pride vse skupaj okrog 55 eur user posted image user posted image Ja nič, bova počakala to torka, ko upam da bo moj najdu kakega pomočnika...Pa tej niso normalno no...


_____________________________

Follow your dreams and keep on trying...

Luka, 24.6.2008
Sara, 26.12.2009

(odgovor članu alea01)
Neposredna povezava do sporočila: 2520
   RE: Junijčice 2008- 2. del
29.2.2008 18:21:03   
alea01
*Mojca*- tale s kavčem je pa burleskauser posted image user posted image user posted image  Mislim, halo? Po štuku računajo...
Moj je zdaj čisto paf in bomo vprašali za spol. Sam ne vem, če bom verjela, razen če sama ne bom vidla češpljo ali pa lulijauser posted image user posted image -če bom vedla kaj gledamuser posted image user posted image

(odgovor članu *Mojca*)
Neposredna povezava do sporočila: 2521
   RE: Junijčice 2008- 2. del
29.2.2008 18:25:08   
*Mojca*
Ja po štuku, pa pazi še to. Če je lift računajo 4 eur po štuku. Se pravi za dat kavč v lift in prtisnt 5 bojo računali 20eur za prtisnt 10 pa 40....mislim hallllloooooo user posted image

Ja na 3d boš po mojem luliko al lulija kar lepo videla, razen če bo mala baraba držala nogice skupaj user posted image Pa saj tvoj buši je žoga...za punčko a ni? user posted image




_____________________________

Follow your dreams and keep on trying...

Luka, 24.6.2008
Sara, 26.12.2009

(odgovor članu alea01)
Neposredna povezava do sporočila: 2522
   RE: Junijčice 2008- 2. del
29.2.2008 19:07:35   
alea01
Jaz sem 99,9% prepričana da nosim lulikouser posted image user posted image . In tisto, da bi luli zrastel- ni mi jasno, kaj je G vidla. Nekak ne verjamem. Boš vidla, da bo user posted image

(odgovor članu *Mojca*)
Neposredna povezava do sporočila: 2523
   RE: Junijčice 2008- 2. del
29.2.2008 19:34:31   
Anonimen
*Mojca*, tile fantje so pa dragi user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image   fak no sej ne morem verjet.user posted image

(odgovor članu alea01)
  Neposredna povezava do sporočila: 2524
   RE: Junijčice 2008- 2. del
29.2.2008 19:37:45   
Anonimen
Na pop tv se jim pa nekam dogaja danes.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2525
Stran:   <<   < Prejšnja stran  99 100 [101] 102 103   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  99 100 [101] 102 103   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?