|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  11 12 [13] 14 15   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Majski hroščki 2008 - 5.del
17.11.2008 21:36:46   
Soncnica Sandra ***
IZVIRNO SPOROČILO: katy82

Nehajte se ment o hrani jst bi tud kake palačinkeuser posted image



Zgleda, da bom lahko počasi odprla restavracijo Palačinka ala Sandra user posted image

_____________________________

VSAKA MAMA JE PRAVA MAMA,
DANA ZA SREČO IN NA VESELJE.
PRAVA. IN ENA SAMA.
ZA VSE ŽIVLJENJE.
(T.PAVČEK: MAMA)
-------------------------------------
Manca, 01.05.2008 ob 19.12
Aljaž, 01.05.2012 ob 04.51

(odgovor članu katy82)
Neposredna povezava do sporočila: 301
   RE: Majski hroščki 2008 - 5.del
17.11.2008 21:37:52   
Soncnica Sandra ***
No vidim da imam samogovore user posted image
 
In glede na to, da ste se šle vse stiskat, ste mi nardile lušte, tako da se grem še jaz user posted image
 
NOČKO

_____________________________

VSAKA MAMA JE PRAVA MAMA,
DANA ZA SREČO IN NA VESELJE.
PRAVA. IN ENA SAMA.
ZA VSE ŽIVLJENJE.
(T.PAVČEK: MAMA)
-------------------------------------
Manca, 01.05.2008 ob 19.12
Aljaž, 01.05.2012 ob 04.51

(odgovor članu Soncnica Sandra ***)
Neposredna povezava do sporočila: 302
   RE: Majski hroščki 2008 - 5.del
17.11.2008 21:43:03   
Anitka
SS jaz bi vseeno dve palačinkiuser posted image user posted image user posted image user posted image

A danes pa ne bo čvekanja? Saj če sem odkrita se tudi meni ne da, grem pod tuš in v krtkovo deželico delat družbo Galu.

NOČKO


_____________________________

Upanje umre zadnje!

Moja sreča je postala popolna 25.5.2008 ob 17.45, ko se nama je pridružil samo najin sonček Gal.

http://gal2505.moj-album.com/

(odgovor članu Soncnica Sandra ***)
Neposredna povezava do sporočila: 303
   RE: Majski hroščki 2008 - 5.del
17.11.2008 21:46:36   
katy82
Mam kr slabo vest se javm po dolgem cajtu pol se mi pa ne da čvekat k sem tko zmatrana

Bomo jutr nadoknadle mačkice moje,nočko vsem



_____________________________

10.5. smo končno dočakali našo prelepo mačkico Laro
12.5. pa sem postala teta malemu lumpu Anžetu
Le kaj nam bo prinesel 16. december

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 304
   RE: Majski hroščki 2008 - 5.del
17.11.2008 21:47:03   
Estrella*
IZVIRNO SPOROČILO: Aurea

IZVIRNO SPOROČILO: jana81

jaz bi tudi palačinke...midva sva se ravn pred uro najedla krompirjevega golaža s hrenovkami...ampak jst sem spet lačna.
 


Ej, Jana, meni se dogaja isto - okrog 7h povečerjam in sem po večernem dojenju spet full lačna... valda grem do hladilnika user posted image
Kile pa stagnirajo user posted image  


Punca, dokler stagnirajo, se nimaš kaj za skiratuser posted image
 
Pa nočko

(odgovor članu Aurea)
Neposredna povezava do sporočila: 305
   RE: Majski hroščki 2008 - 5.del
17.11.2008 21:56:12   
valentina2006
ČERRRRR...

Se še jest mal oglasim user posted image ... pogrešale me tko niste user posted image ...

Najprej, Matevž je mal bolš, kr dost bolš, upam, da me občutk ne vara. Od včeraj zvečer - po svečki je brez vročine, kašla še zmer, ampak manj, z nosa mu gre pa cela tona - HB. Prejšno noč je celo prespal... bomo vidl kaj bo danes. Je pa čez dan fulll neki tečko user posted image .

Joj, brala za nazaj nisem... user posted image .. sem pa le mal preletela...

Estrella*: user posted image user posted image user posted image za dan brez sladkarij... se pa strinjam s tvojim besedam, ko si napisala, da maš občutek, da je Alja 1 let za drugimi --> tud mi smo brez zobkov, ne sedimo itd.

Sem pa današnje popoldne in večer (bog ve do kdaj) preživela sama z otročkoma... ati ga je šu namreč  user posted image , ker je prjatu dobu prvega otroka user posted image user posted image ...

Bom še zdej mal prebrala in pokomentirala za nazaj...



(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 306
   RE: Majski hroščki 2008 - 5.del
17.11.2008 21:58:25   
hijenca
Upam, da je user posted image sedaj končno user posted image , ker meni se že user posted image , pa rada bi razočarane gospodinje do konca user posted image , potem pa bom tudi jaz šla user posted image , ker mi ni več user posted image  in user posted image . Ampak trenutno še kar nekaj joka v user posted image in jaz user posted image . Ni ne pomaga grem še enkrat user posted image .

_____________________________

Sonček Vid ( 8.5.2008 ob 10.36)
Sonček Jakob (4.5.2011 ob 10.43)
Sonček Filip (4.5.2011 ob 10.44)

(odgovor članu Soncnica Sandra ***)
Neposredna povezava do sporočila: 307
   RE: Majski hroščki 2008 - 5.del
17.11.2008 22:01:33   
Čmrlika
Dober večer....
Vas iščem, in vas najdem na 5-em delu user posted image
user posted image  user posted image  user posted image

Ma itak me niste mele časa pogrešat...pa sploh niste opazle da sm šla na morje....frrr, se mulim user posted image
No smo doma...smo se naužili sončka v portorožu.!
Vključim se pa jutri, če bo šlo skozi, ker ve ste....eh, saj ni besede z atake čveke! user posted image

_____________________________

Sreča je iskanje, je ti in tvoja pot.
Najina sreča je prišla 19. aprila 2008....naslednji paket sreče je z nami od 21.februarja 2010...Naša pot je zaključena in da...iskanje se je splačalo...srečna sem !

(odgovor članu Soncnica Sandra ***)
Neposredna povezava do sporočila: 308
   RE: Majski hroščki 2008 - 5.del
17.11.2008 22:08:32   
sesil
evo mene, sem nazaj s pilatesa. danes nas je pa malo bolj matrala.
estrella, super da si zdržala, sam tako napraj. pa jej polnozrnato, ker po tistem full časa nisi lačen.

jana, kaj jaz to berem???????????????

(odgovor članu Čmrlika)
Neposredna povezava do sporočila: 309
   RE: Majski hroščki 2008 - 5.del
17.11.2008 22:13:42   
hijenca
IZVIRNO SPOROČILO: Čmrlika

Dober večer....
Vas iščem, in vas najdem na 5-em delu user posted image
user posted image  user posted image  user posted image

Ma itak me niste mele časa pogrešat...pa sploh niste opazle da sm šla na morje....frrr, se mulim user posted image
No smo doma...smo se naužili sončka v portorožu.!
Vključim se pa jutri, če bo šlo skozi, ker ve ste....eh, saj ni besede z atake čveke! user posted image


user posted image  Jaz bi tudi. Dobrodošla doma user posted image .

_____________________________

Sonček Vid ( 8.5.2008 ob 10.36)
Sonček Jakob (4.5.2011 ob 10.43)
Sonček Filip (4.5.2011 ob 10.44)

(odgovor članu Čmrlika)
Neposredna povezava do sporočila: 310
   RE: Majski hroščki 2008 - 5.del
17.11.2008 22:17:12   
valentina2006
Naty*: HVALA za user posted image user posted image ...

Estrella*: Uni hroščki na seznemu so user posted image ...user posted image user posted image user posted image

tilči: user posted image user posted image user posted image user posted image za user posted image user posted image user posted image user posted image .


IZVIRNO SPOROČILO: tally
Že par dni hočem vprašat koliko brezglutenskih piškotov na dan lahko dam na dan?


Ups... jest mislim, da sem mu jih dons dala 4 al 5 user posted image

Pa čestitke vsem hroškom ob obmesečnici user posted image user posted image user posted image in preglede user posted image user posted image user posted image .

< Sporočilo je popravil valentina2006 -- 17.11.2008 22:23:09 >

(odgovor članu tally)
Neposredna povezava do sporočila: 311
   RE: Majski hroščki 2008 - 5.del
17.11.2008 22:18:01   
valentina2006
IZVIRNO SPOROČILO: hijenca

IZVIRNO SPOROČILO: Čmrlika

Dober večer....
Vas iščem, in vas najdem na 5-em delu user posted image
user posted image  user posted image  user posted image

Ma itak me niste mele časa pogrešat...pa sploh niste opazle da sm šla na morje....frrr, se mulim user posted image
No smo doma...smo se naužili sončka v portorožu.!
Vključim se pa jutri, če bo šlo skozi, ker ve ste....eh, saj ni besede z atake čveke! user posted image


user posted image  Jaz bi tudi. Dobrodošla doma user posted image .


Ja, ja.. se strinjam user posted image

(odgovor članu hijenca)
Neposredna povezava do sporočila: 312
   RE: Majski hroščki 2008 - 5.del
17.11.2008 22:22:02   
špelin@
No, pa ste končno prenehale z večernimi maratoni user posted image  Vseeno je kar dosti za prebrat, ampak vsaj izvedljivo je user posted image
 
kasso, Gašper bo fajn užival user posted image  
 
tana7, pri nobeni od mojih dveh pik nisem opazila nobene zelenkaste sluzi... user posted image
 
Anitka, vem, da sem prepozna z idejami za večerjo, ampak moji punci bi soglasno prijavili: PALAČINKE user posted image  Ta sončna, obožujem palačinke s skutnim nadevom user posted image
 
hijenca, koliko časa pa ti spravljaš skupaj takle zabaven post?? user posted image  Ja, budno bo kar treba, poglej si samo napoved za jutri, brrrrrrrrrrrr....
 
IZVIRNO SPOROČILO: Aurea
Glede Zappa pa res premisli, kaj želiš - a bo Gal še notri pančal, ali samo sedel? Ko sem jaz govorila z mamicami glede drugega vozička, so mi vse svetovale, naj ima naklon za spustit, zato je zapp pri meni takoj odpadel, čeprav mi je lep za pogledat in se baje res fino zloži (ampak pomojem se maclaren še bolje user posted image ).

Po izkušnjah z dvema muhastima deklincama lahko samo rečem, da bi Zappa po hitrem postopku menjala, če bi bila tako ozkogleda, da bi ga sploh kupila. Moji dve piki sta namreč velikokrat zadremali v vozičku in je zakon, ko lepo poležeš zgornji del in otrok mirno počiva user posted image  Pri Zappu pa tega ne moreš.
 
tilči, naj vam babyfon tako dobro služi kot nam pralni stroj iz Hoferja user posted image user posted image
 
Srčekgirll, user posted image user posted image user posted image  ful dobri user posted image
 
*Tiana*, bogi mali Erazem, ga še vedno matra? user posted image  Res upam, da bo hitro okreval user posted image user posted image
 
Estrella*, ti pa kar brez cukra?? Aja, hvala tebi in Katini za moje tri "žvauce", madona, so orjaške, sem jih komaj skrila pred puncama user posted image
 
jana81, če sumiš, da si noseča, čimprej delaj test, da ne bo prepozno - sploh če otroka ne bi obdržala.
 
katy82, itak, da ti je oproščeno user posted image  Ej, velikanski user posted image  za -7 kil!!!!!!! Evo, danes sem bila v Katininem koncu, naslednjič je na vesti Sevnica user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: valentina2006
Najprej, Matevž je mal bolš, kr dost bolš, upam, da me občutk ne vara. Od včeraj zvečer - po svečki je brez vročine, kašla še zmer, ampak manj, z nosa mu gre pa cela tona - HB. Prejšno noč je celo prespal... bomo vidl kaj bo danes.

user posted image user posted image

Čmrlika, ti si itak več na morju kot doma user posted image
 
sesil, user posted image  za vztrajnost pri pilatesu.
 
Grem zdaj še jaz poiskat kakšnega dobrega smajlija user posted image


(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 313
   RE: Majski hroščki 2008 - 5.del
17.11.2008 22:25:26   
valentina2006
Mamice in hroščki, dobr pančite...

user posted image


(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 314
   RE: Majski hroščki 2008 - 5.del
17.11.2008 22:27:02   
hijenca
IZVIRNO SPOROČILO: špelin@

No, pa ste končno prenehale z večernimi maratoni user posted image  Vseeno je kar dosti za prebrat, ampak vsaj izvedljivo je user posted image
 
kasso, Gašper bo fajn užival user posted image  
 
tana7, pri nobeni od mojih dveh pik nisem opazila nobene zelenkaste sluzi... user posted image
 
Anitka, vem, da sem prepozna z idejami za večerjo, ampak moji punci bi soglasno prijavili: PALAČINKE user posted image  Ta sončna, obožujem palačinke s skutnim nadevom user posted image
 
hijenca, koliko časa pa ti spravljaš skupaj takle zabaven post?? user posted image  Ja, budno bo kar treba, poglej si samo napoved za jutri, brrrrrrrrrrrr....
 
IZVIRNO SPOROČILO: Aurea
Glede Zappa pa res premisli, kaj želiš - a bo Gal še notri pančal, ali samo sedel? Ko sem jaz govorila z mamicami glede drugega vozička, so mi vse svetovale, naj ima naklon za spustit, zato je zapp pri meni takoj odpadel, čeprav mi je lep za pogledat in se baje res fino zloži (ampak pomojem se maclaren še bolje user posted image ).

Po izkušnjah z dvema muhastima deklincama lahko samo rečem, da bi Zappa po hitrem postopku menjala, če bi bila tako ozkogleda, da bi ga sploh kupila. Moji dve piki sta namreč velikokrat zadremali v vozičku in je zakon, ko lepo poležeš zgornji del in otrok mirno počiva user posted image  Pri Zappu pa tega ne moreš.
 
tilči, naj vam babyfon tako dobro služi kot nam pralni stroj iz Hoferja user posted image user posted image
 
Srčekgirll, user posted image user posted image user posted image  ful dobri user posted image
 
*Tiana*, bogi mali Erazem, ga še vedno matra? user posted image  Res upam, da bo hitro okreval user posted image user posted image
 
Estrella*, ti pa kar brez cukra?? Aja, hvala tebi in Katini za moje tri "žvauce", madona, so orjaške, sem jih komaj skrila pred puncama user posted image
 
jana81, če sumiš, da si noseča, čimprej delaj test, da ne bo prepozno - sploh če otroka ne bi obdržala.
 
katy82, itak, da ti je oproščeno user posted image  Ej, velikanski user posted image  za -7 kil!!!!!!! Evo, danes sem bila v Katininem koncu, naslednjič je na vesti Sevnica user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: valentina2006
Najprej, Matevž je mal bolš, kr dost bolš, upam, da me občutk ne vara. Od včeraj zvečer - po svečki je brez vročine, kašla še zmer, ampak manj, z nosa mu gre pa cela tona - HB. Prejšno noč je celo prespal... bomo vidl kaj bo danes.

user posted image user posted image

Čmrlika, ti si itak več na morju kot doma user posted image
 
sesil, user posted image  za vztrajnost pri pilatesu.
 
Grem zdaj še jaz poiskat kakšnega dobrega smajlija user posted image




špelin  dolgo dolgo rabim. Ampak imam čas, ker čmrlek mali mi noče spat, pa imam čas. Pa mislim, da je kar zabavno kaj takega napisat, malo drugače se bere, pa vedno znova se nasmejim poleg. Za lov za bundo pa grem še jutri.

_____________________________

Sonček Vid ( 8.5.2008 ob 10.36)
Sonček Jakob (4.5.2011 ob 10.43)
Sonček Filip (4.5.2011 ob 10.44)

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 315
   RE: Majski hroščki 2008 - 5.del
17.11.2008 22:35:42   
špelin@
hijenca, res je kopica ful dobrih smajlijev, jih sploh ne utegnem vseh prebrskat, ker moram vmes delat tole user posted image  Ma saj Estrella* je že menda šla spat, da me ne bo za ušesa user posted image

(odgovor članu hijenca)
Neposredna povezava do sporočila: 316
   RE: Majski hroščki 2008 - 5.del
17.11.2008 22:38:53   
špelin@
Le glejte, da boste ponoči fajn pokrite spale, ker zjutraj bo tole user posted image
 
Mirno nočko vsem user posted image

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 317
   RE: Majski hroščki 2008 - 5.del
17.11.2008 22:46:20   
hijenca
IZVIRNO SPOROČILO: valentina2006

Mamice in hroščki, dobr pančite...

user posted image




Tudi od mene!

_____________________________

Sonček Vid ( 8.5.2008 ob 10.36)
Sonček Jakob (4.5.2011 ob 10.43)
Sonček Filip (4.5.2011 ob 10.44)

(odgovor članu valentina2006)
Neposredna povezava do sporočila: 318
   RE: Majski hroščki 2008 - 5.del
17.11.2008 23:13:21   
Aurea













user posted image
user posted image   lahko noč!

< Sporočilo je popravil Aurea -- 17.11.2008 23:14:06 >


_____________________________

Si sapis sis apis.


(odgovor članu hijenca)
Neposredna povezava do sporočila: 319
   RE: Majski hroščki 2008 - 5.del
18.11.2008 4:53:35   
Aurea
Dobro jutro!

Kofeta še ne bom kuhala, je še prezgodaj... samo kozarce vode lahko ponudim user posted image

Hm, tale noč ni bila prav lahka user posted image  Najprej ene moraste sanje, potem pa še user posted image  ni hotela zaspati nazaj... Sem se morala pač dvigniti in jo odnesti v dnevno na eno dozo igranja, nakar je "nakidala" celo goro - to jo je torej mučilo! Sedaj pa bo počasi, upam, pripravljena na ponovno spanje...

_____________________________

Si sapis sis apis.


(odgovor članu Aurea)
Neposredna povezava do sporočila: 320
   RE: Majski hroščki 2008 - 5.del
18.11.2008 6:40:51   
Soncnica Sandra ***
Dobro jutro!
 
Evo Aurea je ponudila samo kozarec vode, jaz bom pa kar pisker za user posted image  pristavila.
Naša Manca se je v joku zbudla ob 4ih , pa že prej je celo noč nekaj brundala, in pol ni hotla zaspat nazaj v svoji postelji, tako da sva se do pol 6ih kar v taveliki postelji stiskali, kar posledično pomeni da mami seveda ni spala, ampak sem bila že takoa li tako od 3h budna, nisem mogla spati.
 
Evo zdej pa gre mami na kavico, manca pa na zajtrk


_____________________________

VSAKA MAMA JE PRAVA MAMA,
DANA ZA SREČO IN NA VESELJE.
PRAVA. IN ENA SAMA.
ZA VSE ŽIVLJENJE.
(T.PAVČEK: MAMA)
-------------------------------------
Manca, 01.05.2008 ob 19.12
Aljaž, 01.05.2012 ob 04.51

(odgovor članu Aurea)
Neposredna povezava do sporočila: 321
   RE: Majski hroščki 2008 - 5.del
18.11.2008 6:43:47   
kasso
Dobro jutro
jaz pa že pijem kavico preden grem zbudit otroke za v vrtec. Bo potem Valentina skuhala eno dobro za vse, ker jaz takih ne znamuser posted image .
kasj pravte, da bo danes mrzlo....no potem pa zimska oblačila na plano. Ravno študiram, da tudi sama nimam ene pametne bunde. Lansko leto sem si rekla, da brez veze kupovat s trebuhom, no letos pa bi bil res že cajt. A kaj ko rabim eno športno za se po snegu lovit in eno tako bolj lepouser posted image ...pa seveda ekstra tople morajo bit, da ne prepiha burja.

(odgovor članu Aurea)
Neposredna povezava do sporočila: 322
   RE: Majski hroščki 2008 - 5.del
18.11.2008 6:52:41   
Naty*
Jutro!

No mi smo se spet ob 5.40 zbudil in delal dežeka user posted image ... Sm še en mau zaspana, tko da se bom še pol kej javla...rabim kofe!!!!

IZVIRNO SPOROČILO: sesil

IZVIRNO SPOROČILO: Anitka



IZVIRNO SPOROČILO: edinaos

Še eno vprašanjeuser posted image pa ne se smejat: glede na to, da obstajajo tabletke za pridobitev mleka, a obstajajo tudi za kontra učinekuser posted image




Ja se dobi nekaj, samo ne vem ali v obliki tablet, injekcije..user posted image user posted image


a ti je res tako mimo to dojenje. meni je komaj fanj postalo. prva dva meseca sem samo čakala dan da neham, sedaj pa nebi. čudna so ta pota...moja.
kaj ti pa svetovat pa ne vem.



Tud moja pota so pol čudna user posted image , men je tolk fajn, da se kr ne morm na tisto allernovo spravit. Rajš vztrajam z dieto, čeprav mi je že kup mamic rekl, da bi one verjetno že zdavni nehale dojit... sej veš kako je... različni smo si user posted image .

jana tale najina dva fantina sta mende kr isti kaliber... bova mele še obe dost laufanja za njima, se men zdi user posted image ! A sirčka ti pa ni odgriznil? Js sm mu zadnjič dala košček jabolka za obliznit, pa je tolk stisnil dlesni, da ga je košček odgriznil user posted image . Še dobr, da sm bla zraven...

Estrella user posted image  za dan brez cukra!!!! Sej bo šlo, boš vidla...

valentina user posted image user posted image user posted image  da je Matevž bolš user posted image !

_____________________________

Točno na rok, 11. 5. 2008, smo postali družinica. Rodil se je sonček z imenom Žan.

(odgovor članu sesil)
Neposredna povezava do sporočila: 323
   RE: Majski hroščki 2008 - 5.del
18.11.2008 7:10:10   
Anonimen
dobro jutro,

Vceraj se sploh nisem mogla pribit do racunalnika...user posted image  Tako da nic ne vem kaj se dogaja. Mi smo bili popoldan malo zunaj in zapravljali, zvecer pa smo imeli obiske...

Spali kot ponavadi z nesteto bujenji...in z 3 obroki sredi noci.

(odgovor članu Aurea)
  Neposredna povezava do sporočila: 324
   RE: Majski hroščki 2008 - 5.del
18.11.2008 8:04:27   
Soncnica Sandra ***
Evo jaz se tega ne grem več user posted image
Že od četrtka poskušam naložiti slikice gor od čveka pri Estrelli, pa mi vedno javlja neko napako. No pa grem sedaj med moje albume in vidim, da so slike objavljene user posted image
 
Sedaj pa me zanima, ali ve lahko te slike vidite, oziroma kako jih lahko naknadno zaklenem za širše občinstvo

_____________________________

VSAKA MAMA JE PRAVA MAMA,
DANA ZA SREČO IN NA VESELJE.
PRAVA. IN ENA SAMA.
ZA VSE ŽIVLJENJE.
(T.PAVČEK: MAMA)
-------------------------------------
Manca, 01.05.2008 ob 19.12
Aljaž, 01.05.2012 ob 04.51

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 325
Stran:   <<   < Prejšnja stran  11 12 [13] 14 15   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  11 12 [13] 14 15   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Materinski dopust
Pravico do materinskega dopusta ima mati otroka, pod določenimi pogoji pa tudi oče otroka ali druga oseba ali eden od st...
VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?