|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   SADEKO - otroško pohištvo
13.7.2006 9:36:12   
Ženkica
Pozdravljene!

Zanimam me, če je katera kupovala v firmi Sadeko iz Rimskih toplic, katera izdeluje otroško pohištvo; sama se zanimam za posteljico in previjalno komodo, pa se mi zdi, da imjo zelo lepe stvari in veliko izbiro. Škoda le, ker na internetu nimajo objavljenih tudi cen.

No, če ima katera kakšen njihov izdelek in koliko je stal?

Hvala za info,

Lp

Ženkica
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: SADEKO - otroško pohištvo
13.7.2006 9:40:06   
Anonimen
Imamo posteljico.
Ima 3 višine oz. nastavljivo dno,3 paličice se dajo odstraniti,da otrok gre sam kasneje ven.
stala je 16.000 ali 18.000 sit.
za cene pa jim pišeš in ti gospa pošlje cenik

(odgovor članu Ženkica)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: SADEKO - otroško pohištvo
13.7.2006 10:55:31   
Anonimen
kakšne vrste katalog ti pa pošle? elektronski ali po pošti? ali je to katalog ali ti pošlje samo cene za katere izdelke se pač odločaš?al kako majo to?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: SADEKO - otroško pohištvo
13.7.2006 11:12:56   
Anonimen
Elektronski ti pošlje Gospa.
pošlje ti npr. če greš gledati njihovo stran in se ti kaj dopade ji poveš ime ,ki je zraven slikice ali pa cel cenik odvisno kakor hočeš.
torej za posamezno stvar ali pa vse

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: SADEKO - otroško pohištvo
15.7.2006 15:28:12   
metja
A katera ve približne cene njihovih previjalnih miz?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: SADEKO - otroško pohištvo
15.7.2006 16:38:02   
Anonimen
Pojdi na www.sadeko.com   ,na tej strani  imaš njihov email.Poglej si na tej strani,če se ti kaj dopade,če se ti daj im pošlji po emailu ime oz. naj ti pošljejo po email-u cenik za previjalne.

(odgovor članu Ženkica)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: SADEKO - otroško pohištvo
15.7.2006 16:41:33   
alenkica
Mi smo dobili za darilo posteljico od enega delavca, ki tam dela. Posteljice so zelo kvalitetne iz pravega lesa. So zelo popularne, saj jih izvažajo celo v Anglijo.
Vem,da jih prodajao tudi v Baby centru. Cene se mi zdijo normalne, tako kot druge.

Sem pa z našo zelo zadovoljna, je lep model, fajn, ker ima premično dno, pa na koleščkih je, tako da jo lahko malo pocigam, ko hoče naš fntek zaspat.
Priporočam!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: SADEKO - otroško pohištvo
17.7.2006 9:18:03   
Ženkica
Jaz mam njihov cenik na mailu; če katera želi, naj mi napiše mail, pa ji lahko pošljem.

lp

(odgovor članu alenkica)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: SADEKO - otroško pohištvo
17.7.2006 11:27:38   
_andreja_
Jz sem jim pisala po mailu, pa so mi rekl da če smo pa tako blizu se pa naj kar oglasmo, problem je pa k moj dela dopoldne sama se mi pa brezveze zdi hodt,.... tko da nisem dobila nič user posted image

_____________________________

Kadar človek stori dobro delo, ne da bi mu bilo treba, se Bog ozre navzdol in pravi: ŽE SAMO ZA TA TRENUTEK JE BILO VREDNO USTVARITI SVET.

(odgovor članu Ženkica)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?