|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Tatarski biftek
24.7.2006 16:03:21   
Anonimen
Sem v 8.tednu nosečnosti in z user posted image  sva povabljena v soboto na tatarca user posted image
Kolegica ga sama pripravi, meni pa je tako mmmnnnjjjjjaaammmm, da se mu zagotovo ne bom mogla upret!!! Kja mi svetujete, si ga lahko malček privoščim???

Hvala user posted image
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Tatarski biftek
24.7.2006 16:18:20   
Anonimen
To je surovo meo,resda začinjeno.......jaz ga nisem.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Tatarski biftek
24.7.2006 16:18:54   
Anonimen
Surovo meso sem mislila user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Tatarski biftek
24.7.2006 16:29:46   
SaaS
Jaz ga tudi raje nisem jedla v nosečnosti - surovo meso. Sem imela parkrat tako priliko, ampak sem se raje uprla. 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Tatarski biftek
24.7.2006 16:40:09   
Samoyedka
Anonimna, ne se igrat s svojim user posted image . To je še vedno surovo meso, čeprav njami za nekatere. Ni rečeno, da bo kaj narobe, ampak lahko da pa bo ravno tisti en kruhek naredil celo štalo. Mislim, da ni niti približno vredno. Pa v nosečnosti se je treba še marsičemu drugemu odpovedat za dobro svojega otročeka, ki si pač ne more sam izbirat, zato pa moramo bodoče mame bolj pametne biti. Verjemi, da tudi npr. meni ni ravno v užitek jesti neslane hrane user posted image user posted image , ko sem pahnjena na sol- ampak, če tako mora bit, pač mora bit. Bo pa čez sedem mesecev tatarski tolk bolj pasal user posted image

_____________________________

13.8. je na svet prijokal za mamico in atija najlepši rožnati fantek - Tilen
Vsi se rodimo neumni- eni takšni tudi ostanejo...


(odgovor članu SaaS)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Tatarski biftek
24.7.2006 17:03:28   
eva1
Jaz sem enkrat pri Pušenjaku brala, da tiste ki so prebolele toksoplazmo in če je tatarski kupljen v trgovini(ali meso), kjer so živila pregledana, potem lahko nosečnica je tudi tega! Jaz sem ga jedla v prvi nosečnosti in tudi sedaj že 1x!

(odgovor članu Samoyedka)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Tatarski biftek
24.7.2006 19:12:12   
Anonimen
Problem pa je ta, da mi še niso krvi za tokso pregledaliuser posted image

(odgovor članu eva1)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   [Brisano sporočilo]
24.7.2006 19:23:09   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Tatarski biftek
24.7.2006 19:34:37   
anitaz
Jaz edino tega nisem jedla, čeprav ga niti ne maram toliko. No, pa pršuta in školjk tudi nisem. Ne vem, sem raje počakala..user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Tatarski biftek
2.8.2006 7:27:05   
ribicau
Včerej sem imela pregled pri G in sem jo vprašala glede biftka. Je rekla, če je kupljen v trgovini al pa če je doma narejen, samo da je meso iz trgovine, sploh ni problema, ker je itak meso pregledano. Če mi paše, naj ga kar jem je rekla.

(odgovor članu anitaz)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Tatarski biftek
3.8.2006 18:59:29   
Anonimen
kaj pa vem no jz ga do sedaj še nism jedla pa ga tud ne bom..mi pa včash ful zapaše bi ga ful pojedla......user posted image

(odgovor članu ribicau)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Tatarski biftek
3.8.2006 19:16:39   
krfjolca
Jaz sem šla zadnjič kar do mesarja v vasi, kamor vedno hodim po meso in se tudi sicer dobro poznamo, pa sem ga vprašala, kdaj bo imel čisto totalno sveže meso pa frišen biftek, da sem pač panična nosečka, ampak da se mi bo zmešalo, če ne dobim ene porcije biftka. Se mi je ful smejal, pa mi ga je šel posebej narest user posted image

Kooooooolk je bil slasten user posted image

Zdaj pa mislim, da bom s to dozo zdržala do poroda ...
A kdo ve, ali te omejitve veljajo tudi pri dojenju???

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Tatarski biftek
3.8.2006 19:43:38   
KIRA
jaz surovega mesa sploh ne jem, paše pečeno imam najraje dobro pečeno, kot pa samo na pol. tako da jaz niti tatarskega ne bi poskusila v nobenem primeru, ker je preeč vsega not... pa ne bom o tem.
pravzaprav sem hotela povedat, da je moja sestra tud jedla tatarski biftek, ko je bila noseča. si ga je pa sama pripravila doma. iz čisto svežega mesa, pa začimb, ker v naših mesnicah radi ponudijo strankam meso ki več ni tako "sveže". sem že tud sama parkrat naletela na tako.... da ov em svinjarijo. pod lučjo v mesnici vse super zgleda, ko pa prideš domov pa je sivo in postano... tako da je treba ful pazit, pa mesarju pod prste gledat, kaj ti daje.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Tatarski biftek
3.8.2006 19:47:59   
Anonimen
Jaz ga ne bi, niti slučajno, zaradi nevarnosti tokse.

(odgovor članu KIRA)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





11 dih jemajočih fotografij PORODA DOMA!
Porod doma pomeni absolutno prevzemanje odgovornosti, vračanje k naravi in ??izkazovanje ženske moči – te fotografije to...
Utrujeni? Preverite ali imate pomanjkanje ...
Pri pomanjkanju železa pride do utrujenosti, vrtoglavice, razdražljivosti, težav s koncentracijo, slabših fizičnih in um...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?