|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Razbili dlesni in enkico...
25.7.2006 13:01:43   
vesna.com
Včeraj na dvorišču je moja 5-letna dvignila 21-mesečno sestrico, se spotaknila in la padla mala direkt nausta ta večja pa še na njo!Bilo je grooozno!Zgornja enka se ji je nazaj nabila in dlesen okrog razmesarjena!Res grozno, smo vsi jokal.Pa seveda še brada zunaj stolčena,danes že gnoj iz rane teče.Kako pomagati?S čim bi lahko mazala ali umivala dlesen?user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Razbili dlesni in enkico...
25.7.2006 13:04:55   
KIRA
pa nisi šla k zdrvaniku???? user posted image
rano pa razkuži z rivanolom. pa ne ji kakih obližev gor dajat, se tako prej posuši.

(odgovor članu vesna.com)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Razbili dlesni in enkico...
25.7.2006 13:05:26   
total
Ojoj,boga revica,kaj pa če bi šla kaj v lekarno nabavit,pa tam poveš za kaj potrebuješ.

_____________________________

Kaj naj rečem...srečna sm!!!


(odgovor članu vesna.com)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Razbili dlesni in enkico...
25.7.2006 13:06:41   
Anonimen
Kar pejt do zobarja, da pogleda vse skupaj.

(odgovor članu total)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Razbili dlesni in enkico...
25.7.2006 13:07:43   
anitaz
Naša je tudi razbila malo zgornje dlesni ob zobku. Ji je kri tekla na ful, ampak kaj naj? Kaj ji bo pa zdravnik naredu? Druzga kot šivat itak ne more, samo tolk hudo pa tudi ni blo. Če bi blo res hudo, pa zelo grdo za videt, bi se odpelal na urgenco....ker dežurnim dohtarjem pa RES ne zaupam.

(odgovor članu KIRA)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Razbili dlesni in enkico...
25.7.2006 13:11:56   
vesna.com
Nimaš kaj šivat, je razčefrano.Glede zobarja pa vem da nima smisla, ker je ta večja enkrat nabila na ročaj od nakupovalnega vozička da ji je od zgornje enke korenina spredaj malo ven pogledala tako ga je zabil, pa ni mel kaj naredit.Pa se je -ne morš verjet- nazaj naglihal zob.Tako da me glede na to izkušnjo zob ne skrbi toliko, sam dlesen ma pa ful bogo pa ne vem š čim bi pomagala.

(odgovor članu anitaz)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Razbili dlesni in enkico...
25.7.2006 13:12:32   
Tia27
Naši se je isto zgodilo, pa ima danes mal enko temnejšo, če je zob od zunaj, da se ni nasadil not v dlesen in če nima nekih hudih težav pri hranjenju, potem ne rabiš k zobozdravniku, drgač pa.Lp in čimprej se pozdravite, čez čas boste pozabili, tud mi smo vsi jokal.

(odgovor članu anitaz)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Razbili dlesni in enkico...
25.7.2006 13:13:25   
vesna.com
Kira, rivanol za rano na bradi?

(odgovor članu vesna.com)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Razbili dlesni in enkico...
25.7.2006 13:14:28   
vesna.com
Ja ma res mal temnejši zob zdaj ja.

(odgovor članu Tia27)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Razbili dlesni in enkico...
25.7.2006 13:19:18   
KIRA
rivanol sol je razkužilo. rano samo briši, lepo briši gnoj dol, pa jo pusti, naj se suši sama od sebe. tako se bo najhitrej zacelila.
jaz bi na tvojem mestu vseen sotpla do zdravnika. ziher je ziher. od kod pa si da mate tako "čudne" zobarje?


< Sporočilo je popravil KIRA -- 25.7.2006 13:20:28 >

(odgovor članu vesna.com)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Razbili dlesni in enkico...
25.7.2006 13:28:34   
vesna.com
Saj nimamo čudne, pravzaprav prav fajne, sam pol ko je oteklina splahnela sem tud jaz vidla da ni kaj nardit.Spulil ji ga pa valjda ne bo!Pa še ne bi blo ok glede na to da se je ta starejši pol zob čist naglihal in utrdil.Sam ne vem s čim bi dlesen mazala.Mislite da bi kakšen žajbelj pomagal?

(odgovor članu KIRA)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Razbili dlesni in enkico...
25.7.2006 14:25:45   
srki
Jaz bi šla vseeno k zdravniku in zobozdravniku. Za dlesen res ne vem, kaj je dobro, ali pa vsaj pokliči v ZD in vprašaj, s čim mazat.

(odgovor članu vesna.com)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Razbili dlesni in enkico...
25.7.2006 14:55:40   
frutka_
K zdravmiku jo pelji. Vsaka odprta rana potrebuje razkužilo, morda celo šive in glede na to, da ji ven teče gnoj nimaš kaj za razmišljat!

(odgovor članu vesna.com)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Razbili dlesni in enkico...
25.7.2006 19:21:54   
piščanc
če bi bil samo udarec, potem bi lahko namazala z gelom za dlesni, da omiluš bolečino, če ji pa ven gnoj teče pa TAKOJ K ZDRAVNIKU

_____________________________

iz malega zraste veliko

(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Razbili dlesni in enkico...
25.7.2006 19:25:53   
piščanc
žIga je že dvakrat padel na zobe, enkart je prednja dva zabil v leseno posteljo. tekla mu je kri, zob je malo premaknnjen, ampak se je zarasel nazaj. drugič je padel v vrtcu na betonski rob in si razbil dlesen, prav prerezal - no že ko je domov prišel je bilo OK. vse se je nazaj zacelilo, tako da zdaj sploh ni več videti. gnoj mu pa ni nikoli ven tekeluser posted image

_____________________________

iz malega zraste veliko

(odgovor članu vesna.com)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Razbili dlesni in enkico...
27.7.2006 22:01:46   
KIRA
vesna.com - si hodla k dohtarju, ste kaj uredil?? se bo dlesen dala p oflikat - da n bo pol kakih protetikov morala met bogica?

LP

(odgovor članu vesna.com)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Razbili dlesni in enkico...
31.7.2006 17:27:27   
vesna.com
Kira hvala za skrb. Vse se je uredilo,me je kar presenetlo kako hitro se je pocajtalo.Zob je sicer temnejši in malo še nazaj zamaknjen ampak bo.So res zategli tile mulci, čeprav ko se zgodi se pa ful ustrašiš in je videti grozno bolj kot je ponavadi.LP

(odgovor članu KIRA)
Neposredna povezava do sporočila: 17
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Ni lepšega, kot je rojevanje novega ...
Porodne babice so velik del mojega življenja. Delala sem že z mnogimi babicami, nekaj pa jih poznam tudi na bolj osebni ...
Norice ali vodene koze
photo
Norice ali vodene koze so najpogostejša nalezljiva bolezen z izpuščaji. Bolezen se pojavlja skozi vse leto, v večjem šte...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?