|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Diabetes - part 3
9.7.2004 13:14:12   
Katja*
Pozdravljene!

Po zgledu Medvedke odpiram novo temo na prvi strani. Se mi zdi občutno preveč klikanja na miško, da prideš do nas!

Kako ste kaj? Vse na dopustu? Mi smo prišli z morja vsi pikasti (malo od vročine, malo pa od morske vode), potem je dobil virozo tamali, sama pa sem ravno od zdravnika. Sem pokasirala antibiotike...

Medvedka, kje si? Kako je s trebuščkom?
Ajsha, kako pa je kaj Lucija? Raste kot konoplja?
Aha, mojemu korenjaku je ime Mark. Je začel že kar razumljive besede govorit. Sploh, ko hoče kaj doseči!

Kako ste pa kaj ostale: Alja, Kinokija...

Sicer pa imam prošnjo za vse, ki ste že v službi (to pa mislim, da kar vse, kajne?)
Zanima me, če ste v svoji prošnji, ko ste iskale službo, napisale, da imate diabetes?
S tem se ravno ubadam. Je lahko zelo narobe, če tega ne omeniš? Bi bilo pametno vprašat kakšno pravnico tukaj na RR? Bom povprašala še na društvu diabetikov, zanimajo pa me vaše izkušnje!

Sicer pa živel Zavod za zaposlovanje! Sem se ravno prijavila, pa sem brez besed...

Lepe dni v senci,:)

Katja
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Diabetes - part 3
9.7.2004 21:17:36   
Medvedka
Oj, Katja!

Sem ti napisala že privat sporočilo.

Samo ne bodi neumna, in ne piši bedarij v prošnjo, sploh, če jih od tebe ne zahtevajo!
Napisala sem že kar nekaj prošenj, pa do sedaj še nisem v nobeni napisala, da sem diabetik. A veš, kaj bi se zgodilo? Ful bi se ustrašili, razmišljali o tem, da boš kar naprej na bolniški itd. in noben te ne bi vzel v službo. Ti sama pa že veš, kaj lahko delaš in česa ne, torej se itak ne boš prijavljala na razpise, ki niso zate. Predvidevam, da se boš prijavila na razpis za službo, ki jo boš kljub sladkorni lahko oparvljala ravno tako dobro kot kaka druga ženska, torej jim ni treba vedeti, da si diabetik, saj te bolezen pri delu ne bo ovirala. Ko boš dobila službo, boš pa počasi že seznanila sodelavce s svojo boleznijo - previdno in počasi. In takrat ne bo nikogar motilo in ne bodo niti pomislili, da zaradi tega pa ne delaš dovolj dobro. Nazadnje boš pa še sodelavcem začela meriti sladkor, ker jih bo zanimalo, koliko ga imajo... ;)

Katja, uživaj v prostih dneh brez službe!
Pa ne delaj neumnosti pri pisanju prošenj!

Medvedka

(odgovor članu Katja*)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Diabetes - part 3
27.7.2004 7:35:33   
Kinokija
Niti slučajno mi ne bi prišlo na misel, da bi pisala moje zdravstveno stanje v prošnje. Pa naj bo to diabetes, ali karkoli. Tudi jaz od sodelavcev ne poznam osebnega zdravstvenega stanja, razen prehlada in podobno. Večinoma so službe take, da te diabetes ne ovira pri opravljanju dela, razen kakih izjem, za katere se pa itak ne bi prijavil na razpis.

Pobožajte trebuščke in otročke (BTW medi, kako kaj napreduje nosečnost, pa sladkor, pa..), pri nas se pripravljamo na poroko, dete in vse kar spada zraven bo počakalo na zimo, da ne bo preveč stresov na en mah.

Deževen pozdravček :sloncek:

(odgovor članu Katja*)
Neposredna povezava do sporočila: 3
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?