|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   suhe slive-kompot
31.7.2006 12:56:45   
soncicaT
Mene pa zanima, a slivov kompot (iz suhih sliv) dela blato mehkejše ali zapira?????user posted image

Recimo jabolka + par suhih sliv v kompotu?

Lp


Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: suhe slive-kompot
31.7.2006 15:04:46   
Metuljček Cekinček
Slive odpirajo oz. pospešujejo prebavo, zato jih jaz uporabljam predvsem takrat, ko je moj user posted image  zaprt.

Naredim pa tako kot si opisala - nekaj suhih sliv v jabolčni kompot.

(odgovor članu soncicaT)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: suhe slive-kompot
31.7.2006 15:08:52   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Metuljček Cekinček

Slive odpirajo oz. pospešujejo prebavo, zato jih jaz uporabljam predvsem takrat, ko je moj user posted image  zaprt.

Naredim pa tako kot si opisala - nekaj suhih sliv v jabolčni kompot.


enako

(odgovor članu Metuljček Cekinček)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: suhe slive-kompot
31.7.2006 22:13:28   
Nannn
Moja pupa tudi uziva ko je suhe slive in jabolka skupaj...po vrhu pa ji v flasko nalijem se kompot kjer so se kuhale jabolka in slive...obozuje to...definitivno pa mojo to odpira...

LP Nannn

(odgovor članu soncicaT)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: suhe slive-kompot
28.11.2009 13:39:35   
avgust09
od kdaj naprej pa lahko dam kompot iz suhih sliv?  Naš mali je tooolk zaprt že 5 dni pa ne pomaga ni ne sladke kamilice ne zamenjava mleka...danes sva mu dala tudi svečko pa nič user posted image

(odgovor članu Nannn)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: suhe slive-kompot
28.11.2009 13:42:54   
scorpiogirl
tisto tekočino od kompota mu lahko daš še čisto malemu, sadje iz kompota pa takoj, ko že je kaj od goste hrane user posted image naš mali je tudi pogosto zaprt in sem že skoraj doktorirala iz tega ...

_____________________________

Ni nam dolgčas :)

(odgovor članu avgust09)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: suhe slive-kompot
28.11.2009 13:48:30   
avgust09
ja naš je star 4,5 meseca in bomo počasi začeli s kakšno žličko hrane .... a potem lahko tud tako majhnemu dam ta slivov kompot...samo kompot.

Ja tud jaz sem zdajle v 2 dneh prebrala vse mogoče kaj bi bilo za nardit user posted image

(odgovor članu scorpiogirl)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Materinski dopust
Pravico do materinskega dopusta ima mati otroka, pod določenimi pogoji pa tudi oče otroka ali druga oseba ali eden od st...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?