|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   7kg
14.8.2006 13:26:04   
ljubezniva
pozdravljene...
danes sem bila na pregledu , sem pa v šestem mesecuuser posted image , pridobila sem 7 kg od začetka, in danes so mi zatežili da sem preveč pridobila. a sem res???
kako imate ve izkušnje s kilogrami???
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: 7kg
14.8.2006 13:35:40   
PBJ
Mogoče si jih v tem mesecu pridobila preveč, pa so bili malo hudi. user posted image
Odvisno je tudi, kako je bilo s težo na začetku.
Jaz sem  od začetka pa do nekje začetka 6. meseca pridobila 4kg, sem pa na začetku tudi shujšala.
Zadnji mesec pa sem pridobila največ, tudi na račun zastajanja vode.

< Sporočilo je popravil PBJ -- 14.8.2006 13:37:03 >


_____________________________

Čudeži se dogajajo, samo prepoznati jih je treba znati...

(odgovor članu ljubezniva)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: 7kg
14.8.2006 13:40:44   
spelaz
Jaz pa sem 27. tednu pa sem skupaj dobila nekje 6kg - in to celih 4 v zadnjem mesecu. Pa sem se mal pohecala pri sestri, da sem bila kar pridna in ni komentirala, da bi bilo preveč. Sem pa sedaj v 3 tednih na isti teži. Je pa res, da sem bolj suhljate sorte.

Tako da se mi ne zdi kriza, da do 6.m dobiš 6 kg. Jaz sem se v 1. nosečnosti zredila za 13 kg in sem bila 2 m po porodu že na istem kot pred nosečnostjo, čez nekje 3 mesece pa sem že bila ene 2 kg v minusu.

Lepo nosečnost.

(odgovor članu ljubezniva)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: 7kg
14.8.2006 13:41:20   
Ženkica
Jaz sem v šestem mesecu user posted image  in sem dobila gor cca 5,5 kg-ja. Mah, ne se sekirat, sj če se dobro počutiš pol po mojem ni panike, glej da se boš kaj gibala in ne samo papcala, pa velik pij.

Srečno.

(odgovor članu PBJ)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: 7kg
14.8.2006 14:14:21   
Tejči
Joj, ne se sekirat zaradi kilogramov..samo da bo z otročki vse dobro!!! Jaz sem do konca nosečnosti pridelala 19 kg, pa mi G nikoli ni rekla, da je preveč! Pa tudi jedla nisem nič več kot prej, sem bila pa polna vode, saj sem tisti dan ko sem rodila izgubila 11 kg. Potem pa so šle kilce tud hitro dol, samo postava je ostala nekoliko spremenjenauser posted image  Detece pa zdravo, to je najbolj važnouser posted image

(odgovor članu Ženkica)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: 7kg
14.8.2006 14:26:29   
mtina
Hej!

Jaz sem se ravno do šestega meseca zredila za 10kg, pa mi ni G nič rekla; je pa res, da sem sedaj v osmem in se nisem v zadnjih dveh mesecih čisto nič. user posted image

Prej mi ni pasalo, ker sem mislila, da sem se preveč, sedaj mi ni pa zopet prav, ker se nisem nič. user posted image   Pač tako očitno je. Vsaka različno; samo da se ti dobro počutiš!!!  user posted image

LP, Tina



_____________________________

Sonce!!!

(odgovor članu Tejči)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: 7kg
14.8.2006 15:10:11   
Strawberrie Cherrie
Mogoče si pa bolj suhe sorte - kakršnokoli literaturo bereš, tut se mi zdi da v materinski knjižici piše, da ženske, ki so med suhimi lahko pridelajo dosti več kot pa samo priporočeno težo! Sicer pa res ne razumem 7kg - men ni nič dosti! Jst sem v 5mesecu pa sem jih pridelala 6! v Zadnjem tednu 2kg...in imam zdej na svojih 171cm idelano težo - 58kguser posted image

(odgovor članu mtina)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: 7kg
14.8.2006 15:19:10   
petraz
Kaj pa jaz vem... Tudi mani so težili,s aj sem se v prvi nsoečnsoti zredila kar 17 kg, se že ne spomnim več koliko sem imela viška pri 6. msecih... Zagotovo pa več kot ti. user posted image  Pa ti odkrito povem, da so kile potem kar letele dol, saj sem imela po petih tednih od poroda še samo 4 kg več... Tako,d a se en preveč obremenjevati s tem. Sedaj pri drugi nosečnosti pa imam že sedaj pri 4. mesecih 4 kg viška... user posted image

(odgovor članu ljubezniva)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: 7kg
14.8.2006 15:42:31   
Strawberrie Cherrie
Pomojem si delamo zaloge kot medo pred zimskim spanjem - potem ko enostavn ne bo časa za redno prehrano, bomo imele pa dovolj pod kožo, da bomo lahko prebrodle prvih par mesecev user posted image user posted image

(odgovor članu petraz)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: 7kg
14.8.2006 15:56:50   
dory
Jst sem rodila s 35tedni z nekaj vec kot 18kg plusa...pa mi ni noben nc reku...

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: 7kg
14.8.2006 16:00:51   
Billi
Meni se pa zdi, da dohtarji kar malo pretiravajo s temi novimi trendi. Po novem naj bi se nosečnice zredile za 6 do 10 kil al kako že. Meni se zdi to mal too much. Kot, da ni že dovolj anoreksičnih žensk, a zdaj moramo pa še nosečnice stradat. Jaz imam še čisto malo do konca, predvidevam da bom vse skupaj pridobila 20 kil, pa se mi ne zdi nič preveč. Vem, da jem normalno, če grejo pa kile tako gor pa ne morem pomagat. Verjamem, da nekatere jejo isto kot jaz pa se lahko zredijo samo 6 - 10 kil. To je tudi odvisno od konstitucije telesa. Saj tudi normalno se ljudje različno redimo.
Jaz sem tudi vsakič na pregledu kregana, ampak če bi hotla zmanjšat pridobivanje teže, bi mogla dobesedno stradati, pa naj dohtrarji rečejo karkoli. user posted image

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: 7kg
14.8.2006 16:12:16   
ksenijas
Sama sem v 28t in sm se zredila za 11kg do sedaj, je pa res da mi je ginekologinja rekla da se ne smem več redit
lp

(odgovor članu ljubezniva)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: 7kg
14.8.2006 16:43:25   
Sofi
Ne, ne se sekirat zaradi teh 7 kil. Naraščanje teže pač spada k nosečnosti in teh 7 kil ne pomeni 7 kil špeha, pač pa zraven tega tudi otrokovo težo, plodovnico, povečano maternico, večjo količino krvi v tvojem telesu...
Jaz sem lani (prva nosečnost) vse skupaj pridobila 15 kg, ob prihodu iz porodnišnice jih je bilo le še +6.
Zdaj sem pa noseča polnih 7 mesecev in imam le +5 kg, kar je posledica dirkanja za mojim enoletnikom.

Dokler se ti dobro počutiš, se ne sekiraj.

lp

_____________________________

Domišljija je začetek ustvarjanja.
Domišljaš si, kar si želiš, želiš si, kar si domišljaš in nazadnje ustvariš, kar hočeš.
(G.B. Shaw)

(odgovor članu ksenijas)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: 7kg
14.8.2006 17:26:43   
DOLAR
Jaz sem se do šestega meseca zredila 5,5 kg.Do konca nosečnosti pa 8 kg.Rodila 2 dni čez rok.Po moje se nisi zredila preveč.Lep preostanek nosečnosti!

(odgovor članu Sofi)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: 7kg
14.8.2006 17:58:21   
kofetek2010
še dobro, da jaz nimam tvoje(ga) G user posted image

sem se v prvi nosečnosti zredila za 20 kg, v drugi pa kar 30 kg user posted image  ---> pa mi nihče ni nič rekel, je pa res, da sem obakrat štartala s 53 kg (pri višini 178 cm) user posted image


sedaj 8m po porodu imam še cca. 6 kil viška user posted image

(odgovor članu DOLAR)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: 7kg
16.8.2006 13:12:21   
lysa
Jaz sem v 5. mesecu nosečnosti in sem od začetka nosečnosti pridobila 4,5 kg in mi je ginekologinja zatežila, da sem se preveč zredila. Ginekologi namreč računajo (očitno ne vsi) pridobivanje teže na mesec in ne od začetka nosečnosti. Vsak mesec naj bi se lahko nosečnica zredila za 1,5-2 kg. Jaz se prve tri mesece nisem nič zredila, celo shujšala, v 4. mesecu pa sem pridobila teh 4,5 kg - torej, prekoračila kvoto. user posted image  Mogoče je sedaj malo bolj jasno, zakaj nekaterim ginekologi težijo, nekaterim pa ne. Računajte pridobivanje teže na mesec, ne od začetka nosečnosti.

(odgovor članu kofetek2010)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: 7kg
16.8.2006 13:19:20   
šnucika
Mislim,da je odvisno od G do G,če bo težil/a.....
Meni ni nikoli nič rekel,pa sem do konca petega meseca šla gor samo dober kg,potem pa je kar letelo gor!user posted image Šla sem rodit z 80 kilami in po porodu v šestih mesecih prišla na 57 kg!
Če ni visokega pritiska in prevelikega otekanja ni panike,tako so mi povedali v porodnišnici,ko sem v 34. tednu ležala na ginekološkem na infuziji zaradi viroze.

_____________________________

kaR te ne ubije,te okrepi!




(odgovor članu lysa)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: 7kg
16.8.2006 14:16:29   
maya28
jaz sem v 29t in sem se zredila za 4 kg...kar ni veliko, čeprav sem imela prej normalno težo in nisem bila pretežka ne prelahka...je pa res, da sem se pred zanositvijo zredila za cca 4kg in po moje zaradi tega ni šlo potem veliko gor....to pa še nič ne pomeni, ker me čaka še nekaj tednov in bom lahko sedaj nadoknadlauser posted image

(odgovor članu šnucika)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: 7kg
25.9.2006 12:31:02   
ajči
jaz sem v začetku 5meseca zredila sem se za 4kg od zanositve...dr,ki je elergičen na debele ženske reku da je to super upajmo da bo tako naprej sam da gre v trebušček...user posted image in nikamor drugam...

(odgovor članu maya28)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: 7kg
25.9.2006 12:31:57   
ajči
hočem rečti v 6mes.-4kg...

(odgovor članu ajči)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: 7kg
26.9.2006 9:24:00   
dolgolaska
splelaz...kje pa si snela to lepo slikico...(miško na siru??) user posted image

(odgovor članu spelaz)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: 7kg
26.9.2006 18:53:44   
mirjanajelenko
ne se sikirat jas sem bolj močne postave pa sem prva 2 meseca shujšala za 6  kg , ter sem držala kg vse do 30 tedna   v 4 tednih sem pa pridobila 3 kg tako da še jih imam 3 v dobrem do teže ki sem jo imela pred nosečnostjo,  pa je vse ok
vsi pravjo da je vredi  če se le dobro otrok razvija

_____________________________

prvi sonček 25.11.2006 Hčerkica
[img]http://tickers.baby-gaga.com/p/dev319pr___.png[/img]

(odgovor članu dolgolaska)
Neposredna povezava do sporočila: 22
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





11 dih jemajočih fotografij PORODA DOMA!
Porod doma pomeni absolutno prevzemanje odgovornosti, vračanje k naravi in ??izkazovanje ženske moči – te fotografije to...
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?