|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   adaptirano mleko - mesečni strošek
21.8.2006 7:52:16   
Anonimen
vprašanje za vse tiste, ki svoje bebice hranite z adaptiranim mlekom; kakšen je vaš mesečni strošek?

Mi smo na Novolacu 1 in porabimo mesečno 8 škatel. 8* 1.669 sit= 13.352 sit


  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: adaptirano mleko - mesečni strošek
21.8.2006 7:57:46   
Anonimen
Dokler smo kupovali Milumil, ki je po 2.500 SIT škatla, smo porabili 7 škatel na mesec, kar je zneslo 17.500 SIT na mesec. Potem smo Milumil zamenjalo z DM-ovim mlekom, ki je po 1.400 SIT škatla, in na 7 škatel mesečno smo porabili 9.800 SIT mesečno. Zdaj pa pijemo navadno mleko, ki je po 100 SIT liter, porabimo pa ga 1 liter dnevno, kar je 3.000 SIT mesečno. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: adaptirano mleko - mesečni strošek
21.8.2006 8:04:00   
KIRA
comformil 2, med  6 - 8 škatel, eno povprečje je recimo 7. stanejo pa okrog 11 EUR v avstriji (okrog 2.636,00 SIT, pri eni škatli je - odvisno kje kupiš pri nas, med 600 in 800 SIT razlike, to se pa že orenk pozna, tud preračunano na kile.  ampak baje da je spet šel gor. user posted image )

7*11=77 * 239,64 (prodajni tečaj je seveda višji) = okrog 18.450,00 SIT

smo pa imeli tud že čase, ko sta obe punci redno dobivali mleko tam od 9 do 10 škatel mesečno. če bi jih kupovala pri nas, bi pa bla ta cifra še višja.


< Sporočilo je popravil KIRA -- 21.8.2006 8:07:20 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: adaptirano mleko - mesečni strošek
21.8.2006 8:06:39   
KIRA
kerensa, kje pa ti dobiš mleko po 100 SIT/L??? pa kakšno?
pri nas je najcenejše 128 SIT. ceneje še nisem našla. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: adaptirano mleko - mesečni strošek
21.8.2006 9:58:56   
Anonimen
Sparova blagovna znamka je po 109 SIT, v diskontu Ljubljanskih mlekarn je tudi nekaj takega za navadno mleko, ko je bila pa pred kratkim neka akcija v Sparu za kaj-pa-jaz-vem-kakšno-mleko, je bila pa cena 79 SIT za liter. user posted image

(odgovor članu KIRA)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: adaptirano mleko - mesečni strošek
21.8.2006 11:18:09   
Anonimen
Huh,mi smo bili tudi na novalacu in smo porabili včasih tudi do 9 škatel na mesec,torej okrog 15 tisoč mesečno

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: adaptirano mleko - mesečni strošek
21.8.2006 11:28:26   
KIRA
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa

Sparova blagovna znamka je po 109 SIT, v diskontu Ljubljanskih mlekarn je tudi nekaj takega za navadno mleko, ko je bila pa pred kratkim neka akcija v Sparu za kaj-pa-jaz-vem-kakšno-mleko, je bila pa cena 79 SIT za liter. user posted image


aja?? nisem zasledila.  v trgovino hodim enkrat na mesec, pa pol mora to bit dovolj.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: adaptirano mleko - mesečni strošek
21.8.2006 12:07:11   
Anonimen
porabimo cca 6 škatel HIPP1 iz mullerja po 2110 sit kar znese skor 13 jurjov. ja neki morjo jest a ne :)

(odgovor članu KIRA)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: adaptirano mleko - mesečni strošek
21.8.2006 14:38:12   
tajtaja
Mi pa imamo dvojčke in na teden nam popijeta 4-5 škatel BEBA 2. ena škatla stane 2.340 sit v Mullerju, oz. 2.500 v DM minus 700 sit z kuponom popustov, ki pa so mi že zmanjkali, čeprav sem po zaslugi tega foruma in prijaznih mamic kar nekaj prišparala, saj so mi poslale svoje kupone, ki jih ne rabijo.
Se pravi cca 10.000 sit na teden!
ps. kakšen bi mi prišel še kako prav!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: adaptirano mleko - mesečni strošek
21.8.2006 15:44:59   
Anonimen
Tajtaja jaz imam še en bon. Če mi pišeš na ZS svoj naslov, ti ga pošljem.

(odgovor članu tajtaja)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: adaptirano mleko - mesečni strošek
21.8.2006 15:50:57   
siniti
jaz ti jih tud lahko priskrbim ker kolegica dela v dm-u!



_____________________________

bil je 25. maj 2006 in rodila se je LIYA

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Zgodbe malih junakov: Ko tvoj otrok ne mor...
Partner me je odložil pred porodnišnico, prepričan, da bo mene in najinega princa pobral tri dni kasneje. V porodnišnici...
Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?