|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kg-normalno ali ne?
21.8.2006 15:42:49   
biba 1
Pozdravljene!

Me zanima koliko kg ste mamice z dvojčki pridobile do njihovega rojstva? Pa tudi koliko jih je približno normalno pridobiti po mesecih nosečnosti? Povsod berem kaj je normalno za nosečnost z eni otrokom, kaj pa pri dvojčkih?

Me malo skrbi, da ni z nami kaj narobe, saj sem pridobila že 6kg pa sem šele v 14 tednu?!user posted image  Res je, da sem drugače zelo drobna in da s tem ko pridobivam kg to kaže na rast mojih user posted image user posted image , pa vendar je to lahko tudi znamenje bolezni?

Kaj mislite, je to o.k. ali naj bolj pazim kaj jem ali kaj? Sploh ne jem veliko, kg pa vsak dan več....
Če vam ni odveč, kaj in koliko ste pa ve jedle v nosečnosti?

No, en cel kup vprašanj sem vam nasula, za odgovore vam bom zelo hvaležna!user posted image

LP
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kg-normalno ali ne?
21.8.2006 19:46:58   
tatam
Nekje sem prebrala-na internetu,da se normalno mamica z dvojčki zredi 18-20 kg. Seveda več če imata vsak svojo posteljico-to po moji logiki.
Jaz sem v 17T pa sem se zredila 6 kg.Ko sem bila prvič noseča sem se v tem času 10 kg,pa je bila ena sama pupika.

(odgovor članu biba 1)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kg-normalno ali ne?
21.8.2006 20:18:24   
emaa
Če misliš, da se preveč rediš (če tako misli tvoj G), ne pij več sadnih sokov, zaradi njih gredo kile gor, probaj jesti manj kruha in več sadja.
Drugače pa je vsaka nosečka poglavje zase tudi me dvojne nosečke. Jaz sem pridobila od začetka do zdaj 1,5kg, pa sem noseča 22t 1d. Od prejšnjega pregleda pa 2,5kg, je pa res, da sem tri mesece več ali manj bruhala in nisem mogla jesti. Tako da dokler G ne misli, da si se preveč zredila je vse v redu.

(odgovor članu tatam)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kg-normalno ali ne?
21.8.2006 21:03:10   
pi
Jaz sem se prvič z user posted image  zredila 24 kg, drugič z user posted image user posted image  pa 28 kg, sedaj sta punci stari 11 mesecev in so mi ostali še 4 kg, upam da bo tudi to šlo dol.
Po moje je to čisto odvisno od posameznika. Normalno da se moraš pazit če imaš probleme s pritiskom ali kaj podobnega.
Drugače pa sem tudi jaz brala da bi se naj nosečnica z user posted image user posted image  zredila okrog 18kg.

(odgovor članu emaa)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kg-normalno ali ne?
21.8.2006 21:15:14   
natalija2
Jaz sem se pri user posted image user posted image  zredila za 8 kg.

(odgovor članu pi)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kg-normalno ali ne?
22.8.2006 10:12:59   
catja2
jaz sem se zredila za 17kg!

takoj po porodu sta bila še 2 kg prevečuser posted image , potem pa so kg spet začeli gor iti! Sedaj dobrih 8m po porodu imam 6-8kg več kot pred nosečnostjouser posted image user posted image

(odgovor članu natalija2)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kg-normalno ali ne?
28.8.2006 14:33:55   
SISI25
Jaz sem se zredila 22 kg. Sem imela malo po porodu še 2 kg več kot prej, ostalo je šlo samo dol. Zdaj sem pa prišla tudi nazaj na isto težo kot sem jo imela prej.

(odgovor članu catja2)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kg-normalno ali ne?
28.8.2006 14:34:50   
SISI25
Aja še to, sem se pa jaz tudi zelo zredila prve tri mesece, ker nisem več tako pazila koliko jem.

(odgovor članu SISI25)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kg-normalno ali ne?
1.9.2006 10:31:57   
tatam
Sem v 19T,se pravi nekje na polovici in sem se zredila 9 kg.Mislim,da ni panike! V prvi user posted image  sem se v enakem obdobju cca.12 kg,pa je bla ena sama.

(odgovor članu SISI25)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kg-normalno ali ne?
1.9.2006 15:12:11   
Astrica
Hojla

Jaz bom jutri dopolnila 26 tednov in sem dobila točno 10 kg...  G na pregledu ni nič komentirala, prijateljice pravijo, da me je sam trebuh user posted image , ampak jaz vidim, da sem jih dobila tudi v rit in stegna... user posted image . Ma, kar bo bo, se bom že potem s tem ukvarjala. Važno, da poba rasteta tako kot morata in da se jaz dobro počutim. Kljub vsak dan večjemu trebuhu, hehe.

(odgovor članu tatam)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kg-normalno ali ne?
11.9.2006 12:02:33   
jana26
Jaz sem se zredila za 25 kg, po porodu mi jih je šlo 14 kg dol in potem sem jih pa zopet nekaj pridobila. Sedaj 10 mesecev po porodu se jih pa nikakor ne morem znebit user posted image  user posted image .

(odgovor članu Astrica)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?