|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   zdaj sem pa zmedena - frutolino
23.8.2006 21:36:45   
ada2
torej, imamo podravkin frutolino in naš tamali to z veseljem papca. in danes slučajno preberem navodila za pripravo in piše, da se naredi z vodo. jaz sem pa delala z mlekom, ker sem pač mislila, da je isto kot čokolino, keksolino,...
saj vem, da škodit ravno ne more, samo me pa zanima a ga ostale pripravljate z mlekom ali z vodo?

in to se zgodi meni, ki 5x preberem vsa navodila za uporabouser posted image user posted image

_____________________________

Besedo KONTRA s proti razložimo in CEPCIJA je jasna brez vprašanj, tako se s kontracepcijo borimo, da bi bil na svetu kakšen cepec manj!

Ada vas ´ma rada!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: zdaj sem pa zmedena - frutolino
23.8.2006 21:39:00   
Marogica
Jaz sem ga pripravljala vedno z vodo. Je pa res, da sem si navodila prej prebralauser posted image

p.s. Najbrž pa mleko ne more škoditi

(odgovor članu ada2)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: zdaj sem pa zmedena - frutolino
23.8.2006 21:40:16   
natalia
jaz delam z mlekom, a z vodo piše? jaz sem tudi to spregledala, eh.... user posted image

_____________________________

V našem kraljestvu domujeta princesa Eva in mali naslednik Žiga!

(odgovor članu ada2)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: zdaj sem pa zmedena - frutolino
23.8.2006 21:41:55   
NinaŠ
user posted image to se je zgodilo isto meni user posted image samo jaz sem, ko je Tina že pojedla kar pač je, hotela do konca pojesti in mi je bil takoooo zanič user posted image da sem šla gledat najprej rok uporabe, nakar mi je oči še zaneslo na navodila za pripravo (ki jih prej nisem prebrala) in sem videla, da se pripravi z vodo. No vsekakor mi je tudi ob pripravi z vodo zanič user posted image , Tina je pa pojedla eno škatlo do konca (z vodo pripravljenega user posted image ), nove pa nikdar več ne kupim.

Ne, pomoje ne more biti nič narobe, četudi mu ga pripraviš z mlekom.



(odgovor članu ada2)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: zdaj sem pa zmedena - frutolino
23.8.2006 21:44:51   
Anonimen
z mlekom
priznam pa ,da navodil ne gledam

(odgovor članu NinaŠ)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: zdaj sem pa zmedena - frutolino
23.8.2006 21:47:58   
ada2
ja saj zadnjič ga je pa Nuša probala, ki obožuje take stvari in če bi bilo po njenem bi za zajtrk jedla keksolino, za večerjo čokolino, za kosilo pa oboje, pa je tudi rekla, da je zanič, samo sem mislila, da je ona pač bolj na ona dva okusa navajena. sama pa nisem probala, čeprav sem tudi jaz redni odjemalec čokolina. a se mogoče še kak drugi lino z vodo dela? sicer pa bom zdaj vedno prej prebralauser posted image

_____________________________

Besedo KONTRA s proti razložimo in CEPCIJA je jasna brez vprašanj, tako se s kontracepcijo borimo, da bi bil na svetu kakšen cepec manj!

Ada vas ´ma rada!

(odgovor članu NinaŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: zdaj sem pa zmedena - frutolino
23.8.2006 22:08:50   
GATA
Ja tud z vodo se ga dela, pa tud z mlekom. Piše da je vseeno - po želji user posted image .

Jaz sem pa z vodo delala, sicer naša tamala ni bla preveč navdušena pa sem šla še enkrat gledat navodila pa piše tud z mlekom user posted image . Zdej pa user posted image  je - mislm !

(odgovor članu ada2)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: zdaj sem pa zmedena - frutolino
23.8.2006 22:26:59   
BlankaT
Frutolino pripravljam z vodo. Je pa res, da vedno preberem navodila. Mi je ta hiba ostala od sina, ki je imel alergijo na mleko, tako, da vedno preberem vse sestavine in način priprave user posted image user posted image .

_____________________________

Ni lepšega kot, če te pogledajo otroške oči in ti rečejo "Mami, rad te imam!"

(odgovor članu GATA)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   [Brisano sporočilo]
23.8.2006 22:28:46   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu ada2)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: zdaj sem pa zmedena - frutolino
24.8.2006 10:11:42   
thunder
user posted image user posted image user posted image meni se je zgodilo popolnoma isto! Vedno preberem vsa navodila, ampak tu sem bla pa prepričana da gre za isto zadevo kot pri vseh ostalih linoti. Enkrat pa čist slučajno vidim da gor piše priprava z vodo. Ampak ko sem ga naslednjič pripravila z vodo ga mali sploh ni hotel jest, sem ga poskusila še sama in je res biluser posted image . Če ga imam sedaj še kdaj doma ga vedno z mlekom naredim ker je bolj okusen.

(odgovor članu ada2)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako dojenček "reče" RAD TE IMAM?
Dojenček rad gleda obraze, maminega pa ima najraje, zato ji nenehno namenja nežne poglede. V bistvu vsakokrat ko dojenče...
Materinski dopust
Pravico do materinskega dopusta ima mati otroka, pod določenimi pogoji pa tudi oče otroka ali druga oseba ali eden od st...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?