|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  89 90 [91] 92 93   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Novemberke
31.8.2006 19:57:04   
Anonimen
user posted image ja sj

(odgovor članu mirjanajelenko)
  Neposredna povezava do sporočila: 2251
   RE: Novemberke
31.8.2006 20:20:07   
Aja1
Jst bi tut en Trojanski krof user posted image ....ja, nič, se bo treba zadovoljit s čim drugim....no, nekaj bom že našla v hladilniku.

Glede potovalne posteljice imam pa isto mnenje, kot ostale. Midva bova kupila navadno leseno, kupila dormeo jogi in upala, da bo mala dobro spala in da bo ponoči pridna. Tista naj bi bila res samo za potovanja, da bi otrok otr spal par dni, ne pa nekaj let.

_____________________________




(odgovor članu mirjanajelenko)
Neposredna povezava do sporočila: 2252
   RE: Novemberke
31.8.2006 20:30:31   
kaja11
Kar se tiče prenosne posteljice.... če kupiš ta prav jogi je po moje čist v redu. Fora je samo v tem, da bo tebe križ bolel k user posted image , če boš bebico vedno iz "tal " dvigovala.

Krfjolca... trojanski krofi...user posted image ..... tud če jih bi imela, jih ne bi jedla, pa nutele tud ne, pa milke tud ne, pa kukijev tud ne  user posted image user posted image user posted image Če bo jutri negativen izvid, grem v Zvezdo in zmažem 2 torticiuser posted image

Urška76... mene tud nervira k so v vrtcu vsi v istih majčkah in hlačah. Preden je bil H& M pri nas jih je bilo pol manj. Sam kaj ko imajo tako cute zadeve, pa še cene so ugodneuser posted image

Vidim, da že vse nekaj kupujete in pripravljate... še mene bo zamikalo.

(odgovor članu Aja1)
Neposredna povezava do sporočila: 2253
   RE: Novemberke
31.8.2006 20:40:24   
Anonimen
user posted image  punce mene mojauser posted image user posted image  tepe user posted image  user posted image ,.... tak me brca, da me že vse boli user posted image . Drugače pa se mi že cel dan nekaj spahuje (ne prav riga ampak kolca pa riga pa dviguje pa še kaj zraven user posted image ), mleko mi še ne teče,...vsaj opazila nisem še nič user posted image .

Sem pa danes spet žalostna user posted image ,...sem si prej sprintala eno slikico od mojega user posted image  in mene, ki sem jo včeraj dobila od prijateljice, enkrat naju je slikala user posted image .
Vsak dan sanjam, da bi bila mala user posted image  čimbolj njemu podobna,...ker je bil za moje pojme čist najlepši moški user posted image ,...
Ma saj vem, da sem tečna, ampak nikakor se ne morem sprijaznit s to situacijo,...ne vem če se bom kdaj lahko,...
Komaj čakam, da bo mala user posted image  toliko zrasla, da bo povprašala po atiju,...ker sama ji ne bom nič rekla, dokler me ne bo vprašala,...nočem je silit prehitro s tem. Upam, da bo imela čimlepše otroštvo kljub vsemu user posted image .

(odgovor članu kaja11)
  Neposredna povezava do sporočila: 2254
   RE: Novemberke
1.9.2006 8:07:41   
viv_
Živjo punce!

Jaz sem pa danes ponosna mati - naša tamala je šla iz jasli v vrtec user posted image . Saj je bila sama tudi vsa vesela in navdušena sama nad sabo. Vzgojizrljico ima luštno - no, v tem vrtcu je samo 1 bolj na slabem glasu, pa smo se je izognili user posted image

Kar se tiče HM - v Kranju je malo boljše, ker ga nimamo, pa niso čisto vsi uniformirani, čeprav še vseeno veliko user posted image

Urška, pa ne da si za torkovo srečanje kupovala? Mater, a se bo treba tok spedenat... Itak smo čedne, ker smo nosečnice.

Karfjolca, a je tvoj slučajno reševalec pri KD Naklo, ker jaz sem tam tajnica?

Za torek pa, upam, da nas bo čim več. Pa gorenjke, če bi kera prišla, pa je brez prevoza... Nekako pridite do LJ, potem greste pa z mano lahko nazaj.

Matejka - ti kar glej sličice, pa mali jih tudi pokaži. Sicer imata ime že zbrano, ampak, kaj pa, če bi ji dala drugo ime po očku? Če ga spremeniš v žensko obliko (če se da...)... Samo moje razmišljanje...

Uživejte, zdejle grem pa na zajtrk, danes sem doma user posted image  Imam kakav in dva kolačkova krofa... Njami!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2255
   RE: Novemberke
1.9.2006 8:41:42   
krfjolca
Hehe, sem vas zaluštala s temi krofi, a ne? user posted image  No, jaz jih imam vrh glave, do nadaljnega.

Viv, nismo pri KD Naklo, nam niso bile všeč preostre učne metode že v pasji mali šoli, tako da smo zdaj v Struževem.

Matejka, mogoče pa res ni slaba ideja, tole glede imena. Sem pa razmišljala glede priimka, če se ne motim, si omenjala, da se bo mala pisala po očku. Menda bi bilo pametno še malo premislit, ker imaš lahko ful komplikacije. Če bo imel otrok namreč drugačen priimek kot ti, boš morala vedno imeti pri sebi potrdilo, da si ti res njegova mama, oz. neke sorte pooblastilo ... - nekaj v tem smislu mi je razlagal sodelavec, ker z otrokovo mamo še nista bila poročena. Ali pa, če še ti vzameš njegov priimek, da se bosta s hčerko enako pisali ...

< Sporočilo je popravil krfjolca -- 1.9.2006 8:43:31 >


_____________________________

Anžetko Bosopetko in Sarica Košarica :D



(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 2256
   RE: Novemberke
1.9.2006 8:55:58   
Anonimen
Viv1, sem razmišljala, da bi dala 2 imena, npr. punčki Zala in ženkso obliko njegovega (ja se da user posted image  spremenit v zelo lepo žensko ime), če bi bil pa  fantek pa tudi 2 imena, tisto, ki sva ga mi2 izbrala (Erik) pa še njegovo zraven,....hmmm še nekak razmišljam o tem. user posted image

Krfjolca, vem, da bom morala sabo nosit potrdilo oz. rojstni list, ampak tako sem se odločila user posted image , tudi jaz sem se želela pisati tako kot on (bi se čez kako leto sigurno poročila user posted image  - pa tudi kdaj pa kdaj v hecu mi je rekel Gospa pa njegov priimek user posted image ), pa naj se vsaj tamala piše po njemu, če se že jaz ne morem. 2 priimkov pa ji nočem dat.

Torej zdaj šibam pa v mesto, se grem vpisat na šolo pa na kavico s sošolkami, jih že tak dolgo nisem videla, potem pa sploh ne vem kako se bomo še kaj videle,...jah, spet čez 2 meseca, ko se bo user posted image  rodila,...

Lep dan user posted image

(odgovor članu krfjolca)
  Neposredna povezava do sporočila: 2257
   RE: Novemberke
1.9.2006 8:59:00   
Aja1
Pozdravljene so user posted image

Petek je danes!!! user posted image user posted image user posted image  Matejka81, tudi jaz bi na tvojem mestui premislila glede priimka hčerkice. No, sicer je to čisto tvoja odločitev, ampak vseeno še enkrat premisli. Mogoče bi bilo tako lažje za obe.

Ja, punce, zdej pa nehejmo o hrani govort, ker jaz samo pišem o hrani, pa se že pozna na vagi. danes bo pa dieta (s tem mislim dan brez nutelle in drugih sladkih dobrot, ker če bo šlo tako naprej, kot zadnji mesec, bom na koncu imela že + 20 kg user posted image ) . Se tolažim pa s te, da naj bi se najbolj redile ravno v sedmem mesecu....jupi....jaz grem zdaj v osmega. user posted image

_____________________________




(odgovor članu krfjolca)
Neposredna povezava do sporočila: 2258
   RE: Novemberke
1.9.2006 9:10:53   
krfjolca
Aja1, če bi se samo od razmišljanja o hrani redile, bi imela jaz že čez 100 kil user posted image  Se bom pa tudi jaz danes poskušala zadržat, vsaj pri sladkarijah. Me rešuje, ker imam šiht popoldne.

Matejka, kolikor vem, si lahko priimek spremeniš kadarkoli in v karkoli. Če se je en moj znanec preimenoval v Pes (ime) Floki (priimek), lahko tudi ti komot vzameš njegov priimek.

A veste tisti vic, ko je prišla Francka **** na upravno enoto, da bi se preimenovala, ker jo je bilo sram tega imena. Pa pravi uradnik, "ja, sam res, gospa, vas čisto razumem, da bi se radi preimenovali, no povejte, kako bi se pa zdaj pisali?" pa pravi teta: "Micka ****!" user posted image

_____________________________

Anžetko Bosopetko in Sarica Košarica :D



(odgovor članu Aja1)
Neposredna povezava do sporočila: 2259
   RE: Novemberke
1.9.2006 9:42:04   
Monika79
Halo novemberke user posted image user posted image
 
user posted image user posted image  Krfjolca dober je user posted image user posted image user posted image  mislim vic, verjetno Trojanski krof pa še bolj user posted image user posted image user posted image user posted image
 
Včeraj sem imela pregled pri G, bilo je vse OK, dobila sem inekcijo, ker sem 0-, tako, da ni bilo nič hudega user posted image  edino malo sem slabokrvna, tako, da sem dobila sirup, katerega moram piti 2 x na dan, po 1 veliko žličko, samo upam, da se bodo s tem poboljšali krvni testi user posted image user posted image  pa malo še bom probala z prehrano pridobiti čim več železa user posted image user posted image  drugače pa sve poslušale srčka, je vedno tako lepo slišati, ko tako lepo razbija user posted image user posted image  potem mi je G še dala potrdilo o PDP, tako, da bom šla urejat papirjev 60 pred PDP (mogoče malo prej), pa še seznam paketkov sem dobila, za katere se lahko odločiš ali pa seveda denar, midva bova vzela denar? kaj pa ve punce?
Drugače pa sem +6 kg, tako, da sedaj se začenja 7 mesec, tako, da bodo še fešte v hladilniku user posted image user posted image  jaz pa bi tako rada jedla čokalado, pa nutelo, pa vse te pregrešne stvari ...... samo jih ne morem user posted image user posted image user posted image  ker ko pojem čokolado ali kaj čokoladnega, se mi prebava popolnoma zmeša user posted image  in potem ne morem na blato, tako, da sem takoooooo nesrečna, ker bi sedaj pa res papcala čokolado, pa sem imela probleme z prebavo že okrog 15 t, takrat pa je bilo grozno, pa še bolelo me je user posted image  pa se vedno nacejam z donatom, samo kaj ko pa tako malo pomaga, da ni vredno omembne, sicer sem tistokrat dobila en sirup, da začne vse bolj delovati, samo tega pa tudi non stop ne morem piti user posted image  tako, da tu in tam pa le kaj čokoladnega popapcam, če pa dete hoče, pa moram mu/ji dati user posted image user posted image user posted image
 
tudi jaz sem prejšni teden opazila na spalni en taki madež, tako, da se tudi pri meni nekaj dogaja user posted image user posted image  drugače pa opažam skoraj vsak dan, da imam na bradavicah, take strdke, pa mislim, da je tudi to enako user posted image user posted image user posted image  
 
 
oh sedaj sem malo pojamrala user posted image user posted image  pa malo je tudi treba, pa glavno, da user posted image  pridno brca in da je OK user posted image user posted image user posted image
 
 
lp Moni user posted image

_____________________________

16.11.2006 sem postala MAMA mojemu zakladku Kaji.

Preden je bila spočeta - sva si jo želela,
še preden je bila rojena - sva jo ljubila,
in komaj se je rodila - bi zanjo umrla.
TO JE ČUDEŽ ŽIVLJENJA!

M.Hawkins

(odgovor članu krfjolca)
Neposredna povezava do sporočila: 2260
   RE: Novemberke
1.9.2006 10:18:04   
taya76
Zivio punce:)
No pa je ze cas,da nekaj napisem..Moji kilogrami so ze +8..;okrog trebuscka pa tocn 100...
Midva sva tudi bla ze mau v sopingu za bejbija,v soboto sva kupila vozicek v svetlo modri barvi kombinacija z sivo...in prav tako tudi avtosedez-jajcko v isti barvi.Nazadnje sva se le odlocla za PegPeregota-Pramette,ker imava mali prtlaznik pa se fajn se zlozi v marelo..Z nakupom sva bila zelo zadovolna..Nato sm pa se ta tedn nabavla mau cotk,kozmetike,plenice pa se ostale malenkosti..v glavnem zacel se je nakup,zj pa ne morem nehat..Nc punce lep dan in uzivajte.user posted image

(odgovor članu Monika79)
Neposredna povezava do sporočila: 2261
   RE: Novemberke
1.9.2006 10:44:46   
Anonimen
Taya, kje si pa kupila ta vozicek? Jaz se tudi navdusujem nad njim, pa me zanima, kje se ga najugodneje dobi. Zraven bom vzela pa se primo viaggio SIP sedez, saj se je zelo dobro odrezal na ADAC testih.

(odgovor članu taya76)
  Neposredna povezava do sporočila: 2262
   RE: Novemberke
1.9.2006 11:04:24   
mirjanajelenko
user posted image pozdravljeneuser posted image
no da še jas malo napišem o mojem počutju  na začetku prve 3 mesece sem full trpela, križ, pritisk, slabost, zgaga,... user posted image potem pa kar naenkrat kot da nisem noseča nič več vse ok glede počutja res je da imam že skos vnetje, temni izcedek v nosečnosti je bolj močen kot prej, pa slabo kri imam tudi tabletke ampak vse do prejšnega tedna ok..user posted image vse sem delala nič mi niso noge zatekale, zdaj pa kar naenkrat bolijo noge komaj se prestavljam, neverjetno poslabšanje, kar na hitro se utrudim....user posted image vem da je normalno ampak moram vam povedati da sem na začetku zgubila 6 kg sedaj sem se pa do danes zredila za 3 kg tako da še mam 3 v dobrem obseg trebuha pa je 119 okoli popka noro kar raste pa še 2 meseca po ultrazvoku, po minstruaciji pa 1 mesec do pd
pa še to vam moram povedati, moj g je rekel da imam rok 11,11  in tudi ta datum mi je napisal v materinsko knjižico . 21 avgusta sem pa  bila na pregledu in mi reče tako kot smo mi računale od zadnje minstruacije( 06,01´) da imam rok 10.10 in mu jas rečem saj sem vam jas tud zadnjič nekaj omenila glede tega datuma pa ste mi rekli da je novembra. in mi on reče aja te pa bo novembra če sem tak rekel . noro tak da ne vem kdaj bo.

in kako  daleč že imate pripravljeno jas mislim da bom do konec meseca septembra imela vse na svojem mestu kaj če pa grem res rodit oktobra
moj user posted image  pa kar veselo nogomet igra izredno brca vsaki dan vidi prav po trebuhu kak se premakne ter nogico potisne  ven  v bosija  noro

_____________________________

prvi sonček 25.11.2006 Hčerkica
[img]http://tickers.baby-gaga.com/p/dev319pr___.png[/img]

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2263
   RE: Novemberke
1.9.2006 12:21:11   
Anonimen
madonca ej pa sj niso normalni ..donsa sm bla na CSD in me je skorj kap an...celo goro paprijev dobiš..groza...sama birokracija..me zanima ko so včasih to rešval k ni blo tega joj...pol stvari je res preveč ane??!!

(odgovor članu mirjanajelenko)
  Neposredna povezava do sporočila: 2264
   RE: Novemberke
1.9.2006 17:07:51   
alja01
Živjouser posted image
jst se pa danes vračam še iz enega CTG pa so mi rekli, da ni zaenkrat več potrebe, da smo se lepo narisali (mislili so na črtice na listku iz aparata). Je pa to še en lep dogodek, saj lahko tko lepo poslušaš bitje srčka user posted image  in pol kr naenkrat aparat močno zahrešči ker se je naš user posted image  odloču mal pobrcat. Sm kr potolažena, da je vse OK, ker me je moja G dala na ta pregled, kr sem ji pojamrala o bolečinah (kot pri menstruaciji) pri daljši hoji. Zdaj grem pa še v ponedeljek v laboratorij pa k moji G in upam, da bo pol pa z zdravniki za en čas mal mir.
Najin user posted image  tko lepo in že kr močn brca, da je tko prijetn opazovat mojega bušita. Kg so šli pa zaenkrat 4+, ampak opažam, da se mi nekako povečuje tek, ops bom mogla mal se štopat.
No lepo se mejteuser posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2265
   RE: že kakšna novemberka?!
1.9.2006 19:30:54   
majda12
tudi jaz sem imam predviden datum poroda novembra in sicer 19.11.06.trenutno teče 29teden in komaj čakam,da mine.Mali v trebuhu skoraj nič ne spi tako,da ne vem kaj bo,ko pride na svet. Je pravi boksar.      

(odgovor članu petruskaL)
Neposredna povezava do sporočila: 2266
   RE: Novemberke
1.9.2006 21:45:23   
danaja1
Pozdravljene!

Punce nekaj me skrbi. Danes imam 28. tednov nosečnosti in me skrbi ker se dojenček ne premika veliko. Sploh nimam več tipičnih brcik, ampak tu in tam vidim kako se trebuh premika. Skrbi pa me ker tudi to ni tako pogosto. Brala sem če v 28. tednu mineta 2 uri in mama ni začutila 10 dojenčkovih premikov, da je nekaj narobe. Kaj mislite vi in koliko čutite dojenčka?

(odgovor članu alja01)
Neposredna povezava do sporočila: 2267
   RE: Novemberke
1.9.2006 22:01:01   
MALINČICA
Mislim, da jih moraš v 24 urah našteti 10 brcik, ne pa v dveh urah, ja saj pa ligenjček ogromno časa spi.
Ne sekiraj se, tudi jaz čutim drugačne premike, se mi zdi, kot da bolj plazi po trebuhu in trebušček tudi miga, ampak tu in tam pa še vseeno pride kaka konkretna čez rebra!

_____________________________

I´ve got mommy wrapped arround my finger...

(odgovor članu danaja1)
Neposredna povezava do sporočila: 2268
   RE: Novemberke
1.9.2006 22:09:55   
Aja1
Baje moraš v 12h urah zaznati 10 gibov. Tudi moja user posted image  ima značilih brcik, ampak bolj premikanje po trebuhu....o kakšni brcah v rebra ni še sledi...čeprav že prav čakam na to (upam, da se bo obrnila, ker je bila na zadnjem pregledu še na ritki).

Alja01...full malo +kg si pridelala....le kako ti to uspe? user posted image  Povej za recept. user posted image

_____________________________




(odgovor članu MALINČICA)
Neposredna povezava do sporočila: 2269
   RE: Novemberke
1.9.2006 22:52:25   
taya76
Cercek punce:)Kok ste?Mene tok hrtbtenica boli,da sploh ne morem zaspat...Bo ze minil.Seenamojca...midva sva sla tale vozicek iskat v Ljubljano v baby center,bl tocn v BTC..Mislim pa ,da je cena enaka v vseh trgovinah...Biu je malo manj kot 80.000. sit...je pa res pravi...
Oj tale zgaga..tud mene je nekaj casa matrala,odkar pa pijem donat mam pa mir zaenkrat...Danes mi je naenkrat postal slabo zgleda,da mam nizek pritisk in,da mi primankuje zeleza...Bom vidla kaj bo ginekolog reku v sredo k mam pregled..Lep pozdrav..

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2270
   RE: Novemberke
1.9.2006 23:18:23   
Aja1
Zdaj sem skoraj eno uro brala malo forum od začetka naše nosečnosti....bilo je zelo pestro....od prvih pregledov do čakanja prvih brcik in tako naprej.
Sem pa zasledila, da je krjolca napisala, da bo njen sin Amadej......ja...zgleda, da si je premislila user posted image  
No, bilo je zelo zanimivo branje za lahko noč.

Sladko spančkajte!

_____________________________




(odgovor članu taya76)
Neposredna povezava do sporočila: 2271
   RE: Novemberke
1.9.2006 23:56:39   
Anonimen
Ja, jaz imam tudi obcutek da Donat pomaga. Ne samo proti zgagi, se poln je magnezija. En liter ga ima toliko kot 6 tablet! Ker mi niti tablete niti donat nisto dobri za piti, sem se pac odlocila za kaksne pol litra do litra donata na dan. Sedaj sem se buscopan nehala jemati, ker se otrdevanje trebuha - razen med hojo - sploh ne pojavlja vec.

Lahko noc tudi od mene!

(odgovor članu Aja1)
  Neposredna povezava do sporočila: 2272
   RE: Novemberke
2.9.2006 8:06:08   
krfjolca
Hehe, ja, Aja1 - sva si premislila. Amadej mi je še vedno ful všeč kot ime, samo kar ne morem mimo tega, da bi me vse tete in znanci čudno gledali, kaj sem tko fensi, da ne morem enega normalnega slovenskega imena izbrat. user posted image  

_____________________________

Anžetko Bosopetko in Sarica Košarica :D



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2273
   RE: Novemberke
2.9.2006 8:18:03   
Aja1
No krjolca, to mi je najbolj padlo v oči. Sicer pa je meni osebno Anže lepše ime kot Amadej.

In kaj boste počele danes? Jaz sem si že umila glavo in daj pijem kapučino in akam, da se moj zbudi in greva malo v nabavo. Upam, da bova dobila posteljico v BC, ki je v akciji. Ista je bila v Arielu, pa sva zamudila (so vse prodali). Pa še posteljnino greva izbrat.

Punce kdaj je treba začet bradavice mazat? Že pred porodom ali šele takrat, ko zaneš dojit? Pa katero kremo priporočate? Mene je dojenja kar strah, še posebno zato, ker jih ima kar nekaj probleme...boli, pa razpokane in krvave bradavice,... user posted image

_____________________________




(odgovor članu krfjolca)
Neposredna povezava do sporočila: 2274
   RE: Novemberke
2.9.2006 11:37:30   
Monika79
helo novemberke user posted image
 
Najprej sem dala v album novo slikico, še čisto sveža je user posted image user posted image  pač vidi se, da vztrajno rastemo in vzhajamo user posted image user posted image
 
Aja glede kreme za bradavice, sem jaz zasledila, da je full dobra krema LANOLIN, pa še za poznje, ko boš že dojila, je ni treba pred dojenjem izpirati, tako da ni nič narobe, če jo user posted image  posesa, drugače pa je dobra tudi Bepanten, to pa je treba izpirati pred dojenjem.
 
tako punce, malo se javite, da počvekamo user posted image
 
 
lp Moni user posted image

_____________________________

16.11.2006 sem postala MAMA mojemu zakladku Kaji.

Preden je bila spočeta - sva si jo želela,
še preden je bila rojena - sva jo ljubila,
in komaj se je rodila - bi zanjo umrla.
TO JE ČUDEŽ ŽIVLJENJA!

M.Hawkins

(odgovor članu Aja1)
Neposredna povezava do sporočila: 2275
Stran:   <<   < Prejšnja stran  89 90 [91] 92 93   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  89 90 [91] 92 93   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Utrujeni? Preverite ali imate pomanjkanje ...
Pri pomanjkanju železa pride do utrujenosti, vrtoglavice, razdražljivosti, težav s koncentracijo, slabših fizičnih in um...
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?