|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kaj čem jest
1.9.2006 17:51:36   
slumpo
nekaj me zanima in malček skrbi....
sem v 11T in imam še vedno težavo s slabostjo...hrana se mi upira. Z eno besedo že dolgo nisem pojedla nič konkretnega. Zelenjava razen zelene solate mi smrdi, sadja kvalitetnega in okusnega ne dobim za kosilo pa jem velik zunaj ker sem takrat še v službi in ta hrana v gost5ilnah (tople4 malice in kosila) pa niso bokvej kaj kvalitetne in polne vitaminov in mineralov...

Skrbi me malček kaj bo z mojim pikcem ker njegova mami je tako nekvalitetno. Pojem sadje ampak 3 breskve in malček grozdja na dan je absolutno premalo.

Sprašujem vas oz vas prosim svetujte mi kako se ostale prehranjujete in kako rešujete problem s premalo sadja in zelenjave in če lahko to moje prehranjevanje pusi kaj na pikici.

LP in hvala že v naprej
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kaj čem jest
1.9.2006 17:54:26   
Anonimen
pomoje naj te nič ne skrbi..jz sm in še zmeraj jem kar mi paše pa mi je blo zelo dolgo slabo kakšne 3 mesece...do predkratkim pa sem spet bruhala...
pomoje to user posted image  že sami "preberejo " kaj je dobro in kaj ne...pomoje:)user posted image

(odgovor članu slumpo)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kaj čem jest
1.9.2006 18:06:46   
metka_zone
Ne skrbi, jej kar ti paše, ker otrok si bo že vzel kar bo potreboval. Drugače je pa od posameznika odvisno, kaj naj je, zato se posvetuj z ginekologinjo, on že ve. Meni je svetovala sadje in zelenjavo, ampak jaz se te hrane niti dotaknit ne morem, ker bi jedla samo krompir, zrezke, pečenko, riž, sladoled, čokolado,...ampak s tamalim je vse vredu, le raste hitro.
Drugače imaš pa tko kontrole urina in krvi, pa ti lahk na podlagi tega povejo, če ti kaj manjka...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kaj čem jest
1.9.2006 18:36:41   
krfjolca
Glede otročka naj te ne skrbi, on si bo že vzel vse, kar rabi. Raznolika prehrana je priporočena v dobro mamice, da njej ne zmanjka snovi. Veliko hranilnih snovi si lahko zagotoviš z zajtrkom, lahko večerjo, če že kosila niso ne vem kaj. Jej polnozrnate izdelke, kake kosmiče, sadje, mlečne izdelke, pa ti ne bo ničesar primanjkovalo.

_____________________________

Anžetko Bosopetko in Sarica Košarica :D



(odgovor članu metka_zone)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kaj čem jest
1.9.2006 18:54:04   
bskrle
Važno, da dosti  piješ, pa ne le vode.
pri hrani se pa malo potrudi, ne potrebuješ el mineralov in vitgaminov, ampak tudi železo (meso)

(odgovor članu slumpo)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kaj čem jest
4.9.2006 10:35:52   
nives24
Kar papaj kar ti paše. Glede user posted image ne skrbi, ker že zna poskrbeti zase, pomembno je predvsem zate, da ti tebi ne bo zmanjkalo vitaminov in mineralov, zato se pa le potrudi pojest kaj sadja in zelenjave, ker vsi vitamini se ne skladiščijo v telesu, ampak jih je potrebno dodajat dnevno.
In ne obremenjuj se preveč z prehrano, ker ti bo telo samo povedalo, kaj potrebuje. Jaz sem namreč imela občasne napade sladkosti, ko bi jedla samo kremaste tortice, naslednje dva dni se nisem mogla najesti radiča, tako da sem verjetno mojega ljubita kar ob živce spravila (pa ni priznal) user posted image

(odgovor članu bskrle)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kaj čem jest
12.9.2006 17:36:27   
Luns
Jej tisto kar ti paše, jaz sem imela obdobje ko sem jedla smo meso pa nič drugega, potem samo zelenjavo mesa še videt nisem mogla. Nikoli pred in po nosečnosti nisem pila gaziranih pijač med nosečnostjo nisem mogla brez njih, pomagajo pri slabosti. Ti se sprosti in uživaj pa ne kompliciraj okrog hrane.
Lp

(odgovor članu nives24)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: kaj čem jest
12.9.2006 18:18:44   
Anonimen
Jej, kar ti paše - meni trenutno najbolj pašejo nektarinke.

(odgovor članu Luns)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?