|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Poročilo- Blažkova dobrodelna akcija
16.9.2006 18:50:24   
KIRA
IZVIRNO SPOROČILO: Žabonka

Kira, lepo nafilaj obe bejbi s kofetom, da bosta zdržali tale maraton... Mi pa res ni jasno kako bosta do 22h nazaj v Ljubljaniuser posted image  In to v tem vremenu...





kaj se pa sekiraš. mam teleporter tuki.  so mi ga direkt z Enterprisa poslali. komplet za navodili. user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: Poročilo- Blažkova dobrodelna akcija
16.9.2006 18:53:42   
Barbs
Veselim se, da akcija poteka po planu , čeprav povsem razumem anonimno/nega.
Marsikaj res presega meje dobrega okusa. Ampak danes  ni čas, da bi pisali o tem, zato samo - pobožajta Saro in Roka tudi v našem imenu.user posted image

_____________________________

Vsako noč nekdo misli name, preden zaspi:)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: Poročilo- Blažkova dobrodelna akcija
16.9.2006 18:56:09   
Anonimen
Kira, kje sta? Pri Riji so že bile... Interpol radi.user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: Poročilo- Blažkova dobrodelna akcija
16.9.2006 18:57:40   
KIRA
ne vem. mogoče sta prej skočili k taniki???? ali pa sta zašli. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: Poročilo- Blažkova dobrodelna akcija
16.9.2006 18:58:27   
tanikaa
Pri meni ju še niuser posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu KIRA)
Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: Poročilo- Blažkova dobrodelna akcija
16.9.2006 19:00:07   
Anonimen
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu tanikaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: Poročilo- Blažkova dobrodelna akcija
16.9.2006 19:02:39   
mojcaziga
IZVIRNO SPOROČILO: Barbs

Veselim se, da akcija poteka po planu , čeprav povsem razumem anonimno/nega.
Marsikaj res presega meje dobrega okusa.


Sama pa ga ne razumem. Pa nisem v nobeni eliti forumašic, niti se ne strinjam s Kerenso, niti ne vlečem s katero drugo. Sem svet zase user posted image user posted image user posted image   Ampak saj se je zbiralo recimo tudi za Ajšo, pa se je tudi ploskalo in navijalo, pa se zaradi tega še nismo veselile njene nesreče in bolezni. Ne glede na položaj katerekoli izmed nas na forumu, se je ta akcija izredno lepo izpeljala in prav je, da se veselje pokaže.

Ima pa seveda vsak pravico do svojega mnenja.

Lp, Mojca


(odgovor članu Barbs)
Neposredna povezava do sporočila: 107
   RE: Poročilo- Blažkova dobrodelna akcija
16.9.2006 19:02:53   
KIRA
zdej glih sta klicali. za 15 minut sta tle. sam se jima mudi. kerensa pravi, da kave ne bo pila. user posted image user posted image user posted image user posted image to se še ni zgodilo, kar pomnim. 

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 108
   RE: Poročilo- Blažkova dobrodelna akcija
16.9.2006 19:07:22   
tanikaa
Jaz sem pa danes v šparu kupila kilo barkafejauser posted image  Kaj bom pa zdaj z njouser posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu KIRA)
Neposredna povezava do sporočila: 109
   RE: Poročilo- Blažkova dobrodelna akcija
16.9.2006 19:08:00   
mojcaziga
Kira!

Nočem ju motit po telefonu, dej ko bosta pri tebi malo poizvej kak plan imata za vnaprej. A bosta šibale direkt domov (ker ne bo ne placa ne časa) ali...........

Sej drugač ni sile, ampak sem sama doma in kuham vsaj 39 C user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  , ker če bosta spremenili plan, potem bom šlauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
V nasprotne primeru pa jim grem naproti.

V glavnem raport, Kira user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu KIRA)
Neposredna povezava do sporočila: 110
   RE: Poročilo- Blažkova dobrodelna akcija
16.9.2006 19:16:11   
KIKI*
U bravo punce!!!user posted image
Jaz sem jima odpovedala-itak neb mele kam dat ker mam 4 škatle, ampak nas je vse 4 pokopala neka user posted image eva viroza ki nas priklenja na školjko od spredaj in zadaj user posted image -ampak bom sama ta teden ki prihajala dostavila stvari-pa še kdaj če bo očka seveda hotel bom prišla na obisk in pocrkljala malega Blaža, da si očka malo odpočije, otročkoma pa prinesla kaj sladkega.

Moram najprej na obisk-ker poznala sem samo Barbaro-nisem imela nikoli časa-zdaj mi je seveda žal-da bi se oglasila kaj pri njih.
Ja pa tud jaz bom nekaj denarja prispevala igrač za Saro in Roka ter nekaj pobarvank in del. zvezkov, barvic, tempar vodenk, lepilnih lističev in oblačil-za Blažka nimam nič ker sem že čisto vse razdevala naokrog-pa Roku sem dala lani cel pok stvari.

punce a katera kaj ve-a je očka na porodniški??? Tak da je verjetno bolj ali manj doma a ne???

lp,

_____________________________

Ničesar nikoli ne naredimo tako dobro, da ne bi mogli naslednji dan storiti še boljše.

(odgovor članu mojcaziga)
Neposredna povezava do sporočila: 111
   RE: Poročilo- Blažkova dobrodelna akcija
16.9.2006 19:19:48   
clea
Joj jst pa držim pestiuser posted image user posted image user posted image , da jima uspe pridt pravočasno v lj, da ne bo kerensa službe zamudila
drgač pa že cel dan spremljam pot tukaj na rr komaj čakam da slišim poročilo od nanke in kerense, kako so stvari prispele do blažkove družine

punci varno in srečno pot še naprej

(odgovor članu mojcaziga)
Neposredna povezava do sporočila: 112
   RE: Poročilo- Blažkova dobrodelna akcija
16.9.2006 19:21:24   
Erdbeere
Ojoj, upam, da bo Keresa sporočila kakšen je plan in kdaj naj možka v rit brcnem da odrine proti Celju?

(odgovor članu KIKI*)
Neposredna povezava do sporočila: 113
   RE: Poročilo- Blažkova dobrodelna akcija
16.9.2006 19:23:02   
Jančika_
Glede na stisko s časom smo se zdaj zmenili, da bom moje stvari dostavila sama (ali z naslednjo rundo, če bo). Tako da postanek v Celju odpade.

(odgovor članu KIKI*)
Neposredna povezava do sporočila: 114
   RE: Poročilo- Blažkova dobrodelna akcija
16.9.2006 19:24:32   
Erdbeere
Hm a tako, kaj pa naš karavan,naj mi nekdo da številko od Kerense na zs, prosim 

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 115
   RE: Poročilo- Blažkova dobrodelna akcija
16.9.2006 19:24:34   
Anonimen
kaj pravite punce, če bi še za eno vožnjo skup vrgle denar? Uspe jima lahko samo v primeru, da sedaj gresta direkt iz MS v Celje.

(odgovor članu Jančika_)
  Neposredna povezava do sporočila: 116
   RE: Poročilo- Blažkova dobrodelna akcija
16.9.2006 19:25:20   
Anonimen
Pa tudi Erdbee bi bilo potrebno primakniti za bencin. Kaj pravite?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 117
   RE: Poročilo- Blažkova dobrodelna akcija
16.9.2006 19:27:30   
lolipop
Prosim, da se mi Erdbeere javi na ZS, ker sem nekaj pustila v City Parku v Celju, pa bi rada da pobere.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 118
   RE: Poročilo- Blažkova dobrodelna akcija
16.9.2006 19:27:35   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: raho

Pa tudi Erdbee bi bilo potrebno primakniti za bencin. Kaj pravite?


Seveda. Sem absolutno za.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 119
   RE: Poročilo- Blažkova dobrodelna akcija
16.9.2006 19:28:36   
lolipop
Ali pa kdo drug, ki gre v Celje.

(odgovor članu lolipop)
Neposredna povezava do sporočila: 120
   RE: Poročilo- Blažkova dobrodelna akcija
16.9.2006 19:29:30   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: raho

kaj pravite punce, če bi še za eno vožnjo skup vrgle denar? Uspe jima lahko samo v primeru, da sedaj gresta direkt iz MS v Celje.


Jaz sem ZA. Bo bolj pametno, kot pa danes na silo vse speljat...

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 121
   RE: Poročilo- Blažkova dobrodelna akcija
16.9.2006 19:30:28   
rija
Evo, pri meni sta bile pred 20 minutami, upam, da sta našli pot v civilizacijo user posted image user posted image

(odgovor članu lolipop)
Neposredna povezava do sporočila: 122
   RE: Poročilo- Blažkova dobrodelna akcija
16.9.2006 19:32:35   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: rija

Evo, pri meni sta bile pred 20 minutami, upam, da sta našli pot v civilizacijo user posted image user posted image


Meni pa že končno daj vse razpoložljive telefonske številke, ne pa da jih z interpolom iščemo.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu rija)
  Neposredna povezava do sporočila: 123
   RE: Poročilo- Blažkova dobrodelna akcija
16.9.2006 19:34:02   
Jančika_
Lolipop, jaz sem doma blizu City Centra, samo ne morem nikamor, ker sem sama s Kajetanom, ki že spi. Škoda, da nisi prej rekla, ker sem bila v Planetu, pa bi skočila po tvoje zadeve.

(odgovor članu lolipop)
Neposredna povezava do sporočila: 124
   RE: Poročilo- Blažkova dobrodelna akcija
16.9.2006 19:36:00   
feniks
ej, punce vsaka čast!!!user posted image user posted image user posted image

_____________________________

edina stalnica v mojem življenju je sprememba

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?