|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   vgriz pri dojenju
17.9.2006 13:13:39   
Anonimen
Živjo mamice

Mene pa zanima kaj naredite ko vas dojenček vgrizne v bradvico. jaz sem ga tudi lahko udarila ampak brez uspeha. ali naj ga neham dojiti kajti ugrizi so do krvi..

pomoč prosim ker ne vem kaj naj naredim
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: vgriz pri dojenju
17.9.2006 14:31:15   
livia
Naša še nima zob in samo občasno grizne z dlesnimi, boli pa ful. Sem nekje brala, da odstavi in otročku zabrusiš oz. bolj strogo rečeš "Ne, to mamico boli!"
Baje po nekaj dneh štekajo.
Verjetno tvojega dajejo zobki in ga dlesni srbijo, pa mu med dojenji probaj dat čimveč stvari za grist.
Srečno.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: vgriz pri dojenju
17.9.2006 14:31:58   
Anonimen
Mene je začela gristi pri 9 mesecih tako da sem potem dojenje kar ukinila.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: vgriz pri dojenju
17.9.2006 17:02:37   
Anonimen
Udarilauser posted image

četudi sem bolj glasno rekla, ne to boli, ni veljalo nič. 1x sem skričala, ker me je tako zabolelo, pa se je samo prestrašil, pa nič.

Pri meni se je to zgodilo, ko se je najedel in se je začel igrati. Pa to v obdobju, ko je dobil kakšen nov zobek, pa je sprobaval, kaj in kako je zdaj to. Mislim, da več ali manj dajo to vsi skozi.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: vgriz pri dojenju
17.9.2006 18:53:47   
bskrle
S hudoim in resnim glasom se povedala, da mamico boli.
Pri prvi je bilo to dovolj, pri drugi sem morala vajo večkrat ponoviti,  tretja pa k sreči še ne grize.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: vgriz pri dojenju
17.9.2006 19:28:49   
Anonimen
Prvič, ko me je vgriznil, sem mu vzela dojko in mu je več nisem dala do naslednjega podoja. Si je kar hitro premislil. In od takrat dalje me v dojko ni vgriznil NIKOLI VEČ.

(odgovor članu bskrle)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   [Brisano sporočilo]
24.9.2006 13:47:54   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: vgriz pri dojenju
26.9.2006 21:06:57   
renan
poskušal je enkrat ali dvakrat. strogo sem rekla "ne". ko ni pomagalo, sem odvzela dojko. seveda je jokal, a od takrat še ni ugriznil...

lp, renan

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: vgriz pri dojenju
30.9.2006 15:59:39   
Morgaine
Tudi jaz sem ji odločno rekla NE. Ko se ni odzvala, sem ji dojko odvzela. Še zdaj me občasno poskuša vgriznit, a zdaj že razume kaj pomeni ta NE.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Najbolj stroge mame so rojene v znamenju ...
Nekatere mame so popustljive in prizanesljive, druge so stroge in imajo rade kontrolo nad vsem. Ste vedeli, da pri odnos...
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?