|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Košara Peg perego Navette
20.9.2006 8:06:13   
essa411
Pozdravljene user posted image !
Zanima me kako dolgo je uporabna košara Navette za voziček Peg Perego ? Zdi se mi nekam majhna, uporabna kvečjemu 3, 4 mesece...Odločam se med to varianto in košarama Culla in Young, prav tako Peg Perego.
Prosim za mnenja!!

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Košara Peg perego Navette
20.9.2006 9:35:32   
*maja
Jaz osebno Navette ne bi jemala bi raje vzela kako drugo Peg Peregovo košaro. Mi smo imeli košaro Culla in smo jo uporabljali malo več kot 6 mesecev. Je pa super zadeva lahko reguliraš pretok zraka, naklon ležišča, iam ročaje za prenos,...
Skratka je zakon user posted image .

(odgovor članu essa411)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Košara Peg perego Navette
20.9.2006 9:36:09   
*maja
Aja pa še to Navetta je veliko ožja in manjša od ostalih njuihovih košar.

(odgovor članu *maja)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Košara Peg perego Navette
21.9.2006 14:36:25   
anjaa
danes sem šla za tamalo kupit par stvari za oblečt v baby center, pa sem opazila eno mamico ki je kupovala voziček PP pramette. njen dojenček naj bi se rodil novembra. pa sem se vprašala, kako se tista mala kolesa obnesejo v snegu?? 

(odgovor članu *maja)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Košara Peg perego Navette
24.9.2006 20:22:08   
frutka_
Pozdravljena!

jaz sem tudi zadovoljna uporabnica PP Culla modela! Navetta mi je tudi všeč ampak je res precej manjša in zato manj časa uporabna.
Culla je ziher boljša izbira ali pa Young. Kakšna pa je razlika med Young in Culla? Razen tega, da ima Culla dve strehici in pregrinjali ter  jo lahko spremeniš v letno-zimski voziček?
Jaz sem imela Culla klasično temno modro z račkami na robu in klasično podvozje  s taveliko košaro.

(odgovor članu essa411)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Košara Peg perego Navette
24.9.2006 22:50:08   
Jacqueline
Culla:

user posted image  
user posted image
 Young: user posted image  
user posted image
 Navetta
  • Navetta is type-approved for GROUP 0 cars. Kit auto, availabel separately
  • Carrying Handle. Backrest can be adjusted from the outside
  • 4 seasons. The external lever allows you to regulate the air circulation inside the bassinet
  • Capottina Panorama provides ventilation and allow you to have a view of the child at all times
  • The Navetta sack can be used onto the stroller
  • Bag coordinated
user posted image
 
 
Za Navetoo pa ne najdem meruser posted image !!!
 
Lp,
Jackie

(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Košara Peg perego Navette
25.11.2006 8:15:11   
Tekica
Še za eno pojasnilo prosim, kakšna je razlika med Cullo in Youngom?

V velikosti ne, teži tudi ne, v ceni pa ... Kaj ima torej Culla več in ali je vredno to skoraj 20.000 sit, kakor sem opazovala sedanje cene.

Hvala.

_____________________________

Naš angelček - lumpek Klemen se je rodil 28. 2. 2007.

(odgovor članu Jacqueline)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Košara Peg perego Navette
25.11.2006 16:02:41   
Jacqueline
Pri Culli se strehica odpre in lahko gledaš skozi otroka, pa spredaj se taka mrežica dol potegne, pa mislim, da bi lahko to košaro uporabljala tudi kot košek v prvih mesecih!!!

Več si poglej na PP strani:
http://www.pegperego.com/

_____________________________

Lp,
Jackie

The sweetest flowers in all the world - A baby's hands. ~Swinburne

(odgovor članu Tekica)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Košara Peg perego Navette
25.11.2006 20:11:09   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: anjaa

danes sem šla za tamalo kupit par stvari za oblečt v baby center, pa sem opazila eno mamico ki je kupovala voziček PP pramette. njen dojenček naj bi se rodil novembra. pa sem se vprašala, kako se tista mala kolesa obnesejo v snegu?? 


Moje izkušnje od lani, prav tako sem rodila novembra, imamo pa PP Venezia, ki ima enaka kolesa:
v LJ so pločniki v vsakem primeru neprevozni, pa če bi imela traktor, ne bi mogla čez tiste kupe snega.
Pozimi smo voziček rabili bolj na terasi na sončku in ne za sprehode.
Sicer pa so tudi ta majhna kolesa OK, če je slab teren, jih pač zablokiram in pridem povsod.

Ker pa je govora o košarah: jaz sem kupila v Rutarju mehko prenosno torbo s trdim dnom, v kateri je  user posted image  spal nekaj mesecev, tudi ponoči sem ga dala s to torbo vred v kinderpet. Torba je pasala v voziček, čeprav ni originalna in je nudila zelo dobro zaščito. Cena pa je neprimerljiva s temi PP originalnimi.

(odgovor članu anjaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Košara Peg perego Navette
26.11.2006 11:05:13   
Tekica
user posted image  Hvala, punce, ja, moram si res ogledati stvari (a Rutar ima prav otroški oddelek??) in videti. Denarja je pa res veliko, čeprav no, tudi mi smo zrasli, čeravno se nismo vozili v formulah 1 od vozičkov. Da sploh gledam za PP je največ pripomoglo dejstvo, da so to eni redkih vozičkov (vse izvedbe), ki mi jih niso skritizirali, čez vse druge so imeli veliko besed. Da še vidimo, če gre v avto, smo pa zmagali user posted image

Lepo nedeljo.

_____________________________

Naš angelček - lumpek Klemen se je rodil 28. 2. 2007.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Košara Peg perego Navette
26.11.2006 19:03:35   
Anonimen
Tekica, Rutar v LJ ima ogromen baby oddelek, v MB je sicer malo manjši, ampak se tudi dobijo te stvari. Ne vem, od kod si.
Glede velikosti vozička pa je bilo tudi pri nas tako, da smo se zapeljali do trgovine Mami na Celovški in probali dat v kuferam Venezio in Pramette. Potem odločitev ni bila več težka user posted image

(odgovor članu Tekica)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




plavanje
tjaShiika

ali pri plavanju/kopanju z dojenčkom uporaljate obroče, rokavčke...

da (72%)

ne (28%)


Število vseh glasov: 25

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!