|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   traxx vozički jaguar 4
22.9.2006 22:28:13   
andrijana
Zanima me, če kdo pozna vozičke znamke TRAXX (jaguar 4) meni so zelo všeč. Vendar je pa problem, ker so v kolesih zračnice in me zanima, če je res, da se pri teh vozičkih rada guma prepikne. Ima kdo ta voziček in kako se obnesejo ti vozički.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: traxx vozički jaguar 4
22.9.2006 22:33:45   
rija
Jaz ga imam in ti moram povedati, da se je obnesel edino na morju, na prodnati plaži in skratka na zelo grobih terenih.
Sem pa znorela, ko sem se zagozdila z njim med vrati.
Je zelo težek, rabiš kar prtljažnik, če nočeš zmeraj koles snemat, neokreten, spoh če ga vlečeš nazaj, takrat bi morala dobro poznati lastnosti vzvratne vožnje enoosnega tovornjaka (kar priznam meni v 7 mesecih še ni uspelo).

Pa ziher bo dober za sneg.

Pa še zelo kratko sedalo ima, kar je pri malce večjih otrocih tudi verjetno problem.

Pa nima originalne dežne prevleke user posted image

Zračnice pa so zaenkrat še cele.

Zaključek: nikakor ni vreden 120 jurjev brez košareuser posted image

< Sporočilo je popravil rija -- 22.9.2006 22:37:29 >

(odgovor članu andrijana)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: traxx vozički jaguar 4
22.9.2006 22:38:37   
triša
Mi imamo ta voziček v ice barvi. Za vozit je super nobene gume nismo prebodli. Problem pa rata ko hočeš kam it pa ga težko spraviš v prtljažnik, če imaš normalen avto je to velka težava, odstraniti moraš sedišče in kolesa. Tako da smo za kam it nabavili še eno malo boljšo marelo z možnostjo popolnega naklona. Zdaj ko prihaja zima pa bo super ker ima velika kolesa. Preden ga boš nabavla  probaj če ti gre v avto ( kar moraš itak narediti za katerikoli voziček). 

(odgovor članu andrijana)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: traxx vozički jaguar 4
22.9.2006 22:41:54   
triša
Rija nevem kje si ga kupla za 120.000 ampak ta votiček stane 75.000 zdaj je celo znižan na 55.000 v zeleno-sivi kombinaciji v Arijelu.

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: traxx vozički jaguar 4
22.9.2006 22:45:15   
rija
 
Februarja je bil 119 tisočakov v Arielu....user posted image

Ni čudno, da so ga znižali, saj več kot 50 jurjev tudi vreden ni....

(odgovor članu triša)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: traxx vozički jaguar 4
23.9.2006 18:04:47   
Nogavica
Midva sva pa kupila Traxx Jaguar 3, ker sem po forumih videla, da ga kar hvalijo. Tudi po "preizkusnih vožnjah" po tgovini (uporaben bo postal šele novembra) je bil eden od lažje vodljivih. Pa še lep je.
Za trikolesnega sva se odločila, ker je sprednje kolo vrtljivo v vse smeri in ga vodiš veliko lažje kot štirikolesnika (čeprav ima sprednji kolesi malo premični).
Malo sem kolebala, ker so vsi govorili, da ga je težko spravit v avto - čeprav je treba sneti sedalo in morda tudi kolesa, je to tako enostavno, da pri probi ni zgledalo, da bo nek blazen problem.
Glede cene pa tako - splača se pogledat na kako tujo (nemško) spletno trgovino. Midva sva najinega kupila preko e-baya in zanj s poštnino vred odštela 185 EUR (za novega, seveda), medtem ko pri nas stane 80.000 SIT.
Klikni tu na forumu v iskalnik Traxx Jaguar, pa boš videla, kake izkušnje imajo punce z njim.


_____________________________

Živa - 22. 11. 2006
Tilen - 17. 10. 2009

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: traxx vozički jaguar 4
24.9.2006 10:02:07   
BTina
Nogavica - tudi midva sva ful navdušena nad Jaguarjem 3 v ice barvi. Vidla sem, da ga imajo na E-bayu in me zanima, če moraš z njimi kontaktirati samo nemško ali mogoče obstaja kakšna možnost spremembe jezika tudi na njihovi spletni strani.  Koliko je pa znašala poštnina in v kolkšnem času so ti ga poslali?

Hvala za odgovor.

(odgovor članu Nogavica)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: traxx vozički jaguar 4
24.9.2006 15:15:17   
Nogavica
BTina, midva sva kontaktirala kar v nemškem jeziku, ker ga fant obvlada, mislim pa, da bi se tudi angleško dalo zmenit.
Poštnina je pri najinem naročilu znašala 16 EUR, je pa lahko tudi več ali manj, odvisno s katero poštno službo dotični prodajalec sodeluje. Se ga splača prej vprašat, če nima že napisano.
Midva sva za najin voziček nakazala denar v ponedeljek in je naslednji ponedeljek bil že pri nama.

_____________________________

Živa - 22. 11. 2006
Tilen - 17. 10. 2009

(odgovor članu BTina)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: traxx vozički jaguar 4
24.9.2006 19:37:49   
žabica 24
Mi imamo traxx jaguar 4 pa smo zelo zadovoljni! Res je, da je kr težki, pa tudi za v avto jemljemo kolesa dol, ampak vozi se fantastično! Od začetka smo imeli peg perega z malimi kolesi, pa se jaz skoraj živce zgubla, pa še dost bol ruka, ta pa res ublaži tresljaje, predvsem na makedamskih poteh. Kupli smo ga v arielu v akciji za 80 jurjev s torbo, pa še popust smo dobili - 10 %

(odgovor članu Nogavica)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: traxx vozički jaguar 4
24.9.2006 22:45:52   
borovnička
Mi imamo tudi jaguar 4 in zaenkrat smo zelo zadovoljni. Edina slabost, do sedaj ugotovljena je ta, da je res malo težek (17 kg) in zavzame veliko prostora v avtu. Drugače pa velika kolesa res super blažijo tresljaje in mehka košara nam že zdaj prav pride. Nam ni žal, da smo ga kupili.

Je bil pa res čez 100.000 samo osnovni. Mi smo ga naročili preko kikiwelt-a in smo dali zanj (s poštnino in mehko košaro) 70.000 tolarjev.

Pozdravček user posted image

_____________________________

Najino srce grejeta dve srečici... prvi je ime Nik, drugi pa Neja.

(odgovor članu žabica 24)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: traxx vozički jaguar 4
25.9.2006 18:10:05   
danaja1
Ojla!

Draga moja, najbolje da najdeš nekoga ki ti ga bo nabavil na nemškem ebayu. Tukaj imaš kar je sedaj na ponudbi
http://cgi.ebay.de/Hauck-Traxx-Kombiwagen-Jaguar-4-lime-Softtasche-Fusssack_W0QQitemZ190034986811QQihZ009QQcategoryZ45651QQssPageNameZWDVWQQrdZ1QQcmdZViewItem
za tega ti morta nekdo licitirat. Včeraj se je isti prodal za 110 EUR, zraven pa dobiš še mehko vrečo in prenosno vrečo. Ta prodajalec da vsak dan enega takega za prodat.
Na kikiweltu je pa cena zanj 185 EUR!

(odgovor članu borovnička)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: traxx vozički jaguar 4
29.9.2006 10:24:28   
najina pikica*
ojle tut mi imamo voziček jaguar 4,pa smo zaenkrat ful zadovolni,velika kolesa z zračnicami,prideš povso kamor hočeš,morda je res problem ta da je malo velik in v prtlažniku zavzame veliko prostora

(odgovor članu danaja1)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   [Brisano sporočilo]
5.10.2006 8:11:03   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu najina pikica*)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: traxx vozički jaguar 4
4.11.2006 17:28:24   
frufru
Midva sva ga naročila preko kikiwelta vnaprej in je prišel v tednu dni po plačilu. Bil je še enkrat cenejši kot pri nas.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: traxx vozički jaguar 4
23.11.2006 22:30:04   
maja979
user posted image  mi imamo traxx jaguar 3
ful smo zadovoljni z njimuser posted image . nam ga je pa kupil user posted image  stric. tko da.... user posted image

_____________________________

zbiram kode čajev 1001 cvet

(odgovor članu frufru)
Neposredna povezava do sporočila: 15
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako se računajo tedni in meseci v nosečno...
Dnevi, tedni, meseci, tromesečja? Če ste zmedeni, niste edini. Medtem ko nekateri govorijo o nosečnosti, ki traja 9 mese...
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?