|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   5 mesečnik... katero mleko?
26.9.2006 15:36:24   
kincapika
Pozdravljene ringarajčice!

Mene nekaj zanima!
Ker bom imela zvečer določene aktivnosti in bo najinega user posted image  dajal ata v posteljo, me zanima katero mleko mu naj dodam k svojemu. Čez dan bom poskusila načrpat čimveč svojega. Pa vseeno, v primeru, da bi ga načrpala premalo??? Kaj predlagate oz. kaj uporabljate ve?

HVALA...

PS: Nespametne in napadajoče odgovore pred pritiskom gumba Potrdi, zbrišite! Hvala

_____________________________

Pravica pravic je pravica živeti
ter očka in mamico ob sebi imeti
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: 5 mesečnik... katero mleko?
26.9.2006 16:12:27   
Anonimen
Mi smo imeli Novalac in smo bili zadovoljni

(odgovor članu kincapika)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: 5 mesečnik... katero mleko?
26.9.2006 16:27:20   
GATA
Naša user posted image  je v porodnišnici imela Bebo - bilo bp in nekaj dni aptamila. Ker nismo vedeli da se beba dobi v DM smo doma imeli Aptamil, a zaradi prebave smo prešaltali na Novalac. Ker se je novalaca naša user posted image  zasitila smo spet prešaltali na Aptamil. Zdaj nimamo nobenih težav in problemov.

Aja, pa novalac ima okus po vaniliji - no vsaj meni. Aptamil pa mi je bolj klasično mleko po okusu seveda.

Jaz bi probala na vašem mestu raje z aptamilom.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: 5 mesečnik... katero mleko?
26.9.2006 16:44:31   
kincapika
HVALA   user posted image  user posted image  user posted image

_____________________________

Pravica pravic je pravica živeti
ter očka in mamico ob sebi imeti

(odgovor članu kincapika)
Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Neverjeten trik: Uspavajte dojenčka v eni ...
video
Po internetu je zakrožil nenavaden trik. Neki očka, ki je poskušal na vse mogoče načine uspavati dojenčka, je uspel z ze...
Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?