|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Kaj dajete za večerjo?
6.10.2006 19:55:24   
Udb
IZVIRNO SPOROČILO: NENAJANI

Kruha namazanega s čimerkoli mu pa še  nekak ne morem dat, ker ima samo 7 zobkov!user posted image

Moj mali je star 11 mes ima 4 zobke in kruh je vsak dan na programu - ponavadi za zajtrk - najraje ima pašteto al ap kakšne sirne namaze. Zakaj mu pa ne bi dala kruha? Mi smo ga začel jesti, ko je bil še brez zob. Al mu ga pa v mleko nadrobim.

(odgovor članu NENAJANI)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Kaj dajete za večerjo?
6.10.2006 19:57:26   
NENAJANI
Danes sva mu dala hrenovko, še dobro da sem skuhala 2 za vsak slučaj!  Pojedel je 1 celo in pol!!
Eva1, sej jst vem, da sem ga razvadila. Mi ni treba pravit, ampak pred današnjim dnem sem mu resnično izključno devala samo mlečne stvari za večerjo in sem pač predvidevala, da mu ni dovolj za celo noč.  Bomo videli, če bo nocoj tudi jokal, da je lačen.
Javim jutri.


_____________________________

MATI RAZUME, ČESAR OTROK NE POVE.

judovski pregovor

(odgovor članu eva1)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Kaj dajete za večerjo?
6.10.2006 20:28:42   
Urška//
Moja sestrica je stara 15 let, pa poje vsak dan za zajtrk in večerjo ČOKOLINOuser posted image user posted image

_____________________________

Urška in Lara(10.05.2005) in Nejc(17.10.2008)

(odgovor članu NENAJANI)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Kaj dajete za večerjo?
6.10.2006 22:43:28   
lojzika
No pri nas čokolino je cela družinica v bistvu tudi čikolešnik, nismo ravno občutljivi - za enkrat

(odgovor članu Urška//)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Kaj dajete za večerjo?
6.10.2006 23:22:41   
sato
Takrat mu pa dam kos kruha kar v postejco in z njim v rokici zaspi-zjutraj ni ne duha, ne sluha o kakem kruhu!!!


Mu upaš dati kruh v postelji, da spi z njim? Kaj, če se mu kje zatakne in se zaduši?
Moj že od osmega meseca dobi kruh in nekaj za zajtrk ali večerjo- pa mu ne trgam, pač pa vrežem čisto tanek kos kruha in mu ga držim, pa si sam grize. Ima 6 zobkov in z njimi čisto normalno je.

(odgovor članu eva1)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Kaj dajete za večerjo?
7.10.2006 17:26:17   
Pilar
Moj je star 22mesecev pa dobi za zajtrk in večerjo čokolino, gres, keksolino...karkoli....niti slučajno ne mara kruha z različnimi namazi, salame ali kaj podobnega. In glede na to, da je grozno neješč, sem zelo vesela, da poje vsaj to. Čez dan pa veliko različne zelenjave in sadja, včasih ( približno 3X na teden) tudi meso.

(odgovor članu sato)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Kaj dajete za večerjo?
7.10.2006 20:35:07   
Anonimen
Star je 15m in mora pojest za večerjo en kos kruha (sredico) + pašteto, recimo, pa popit 3 deci čaja, pa je mir do zjutraj user posted image

(odgovor članu Pilar)
  Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Kaj dajete za večerjo?
8.10.2006 22:46:32   
tulip
Za večerjo dobi kruh z namazom (tunin, sirček, pašteta..), testenine, jajčka, mineštro, riž ali gres na mleku, kosmiče na mleku, zrezek in zelenjavo, pa jogurt, v katerega mu pomakam kruh, hrenovko in svež paradižnik, pizzo- če smo zunaj na pizzi,...razne stvari, keksolino ali čokolino pa raje za zajtrk poleg sadja poje!user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Kaj dajete za večerjo?
9.10.2006 15:21:17   
Anonimen
moja ma rada kako skutko s sadjem, čokolino, med, putr na kruhu, marmelado, pašteto, nikoli pa ne kuham za večerjo. pred spanjem in umivanjem zob popije še 2 deci mleka. mi nismo nikol jedl kuhanih večerij in jih nisem navajena in tudi večerja ni nek obilen obrok.

(odgovor članu NENAJANI)
  Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Kaj dajete za večerjo?
9.10.2006 15:34:41   
Anonimen
Ker ima orenk kosilo v vrtcu in potem še kakšen majhen prigrizek popoldan, ima za večerjo ponavadi gres, čokolešnik, kos namazanega kruha, palačinko ali mlečni riž.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Kaj dajete za večerjo?
9.10.2006 15:45:31   
Anonimen
Moj je samo kruh z nutelo in to pol koščka.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Kaj dajete za večerjo?
17.10.2006 21:30:42   
Made
Sem prebrala vse odgovore in me je skoraj kap...toliko stvari pojedo vasi otroci za vecerjo?!!! Pa saj to se kak odrasli ne spravi vase... hrenovko in pol...user posted image
Moj se v varstvu ful naje (zajtrk, dve malici in kosilo) in dobi za zgodnjo vecerjo samo kaksno sadno skutico, jogurt, sadje (npr. banano in jabolko), pa tudi kaksno zemljico ali drug kruh (brez namaza). Zvecer pred spanjem pa se zmeraj pije prilagojeno mleko (star je 1 leto), vcasih s Cokolinom... Pa ima pri 80 cm 10 kg in pol in se mi zdi cisto lep okroglolicen  decek... Zakaj recimo otrok ne bi imel jogurta za cez noc dovolj, ce je prej ves dan normalno jedel? Se mi zdi to ena cisto lepa vecerja tudi za odraslega, v kolikor je seveda normalno kosilo jedel...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 37
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Trmast otrok
Čeprav ste šokirani, na otrokovo trmo nikakor ne odgovarjajte z jezo in kričanjem. Najbolje je, da otroku poskušate mirn...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?