|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Ko pride bolezen...
8.10.2006 20:24:39   
corfu
Dober večer vsem skupaj.

Danes sva z možem sina peljala k zdravniku, ker ga je bolel trebuh, med igro je počepnil in začel jokati, pa se je spet zaigral pa se je kar vlegel in jokal. Vročine ni imel, nos ok...bil pa je res bogi saj sem mu je videlo kakšne krče je imel. Sprejeli so nas v bolnišnico, ampak samo toliko, da je dal kri. Po dolgotrajnemu špikanju, je končno sestra ugotovila, da ima zamašeno iglouser posted image , saj kri ni hotela kao teči, a potem je kar špricala, da ne govorim kako je mali jokal...mislim, da mi je šlo za pet let živcev...poslali so nas domov in naročili, da čez dve uri pokličem. Seveda sem klicala mnogo prej, pa že to se mi je zdelo cela večnostuser posted image .Se predstavim vprašam za izvide in kakšni so, sestra pa pravi, gospa boste morala z možem kar priti nazaj, da se pogovorimo. Mene bi kmalu kap. Ponavadi, če je vse ok, povejo po telefonu...srce sem čutila v glavi. Prideva tja in nič posebnega, trebušna gripa, izvidi v mejah normale. HVALA BOGU!!! In sine zdaj spokojno spi med svojimi medvedki, oh kako ga obožujevauser posted image

...in zakaj vam zdaj to pišem? Zato, ker vas občudujem, občudujem vse tiste, ki imate bolne otroke, tiste, ki se borite iz dneva v dan, tiste ki imate moč, pogum...OBČUDUJEM in se sprašujem kako zmorete in kako čudoviti ljudje morate biti! Močno stisnite svoje zaklade in radi se imejteuser posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Ko pride bolezen...
9.10.2006 8:51:50   
total
Sam da je vse vredu z tvojim malčkomuser posted image ,res je težko za ene,jaz ko tu gor berem kako se eni otroci bolani,pa so v bolnici.....,me kr stisne pri srcu in sm vesela za vsak dan da je moj Nik zdrav.

_____________________________

Kaj naj rečem...srečna sm!!!


(odgovor članu corfu)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Ko pride bolezen...
9.10.2006 8:54:13   
CUKRČEK
Ja, tako se res zaveš, kaj pomeni zdravje.....vse ostalo je nepomembno! Čimprejšnje okrevanje vašemu malčku!!user posted image

_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

(odgovor članu total)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Ko pride bolezen...
9.10.2006 10:53:44   
bini
zelo zelo dobro napisano...user posted image user posted image
odkar imam otroke ljudem za rojstni dan vedno želim zdravja in pa da vse ostalo se itak samo uredi user posted image
če imamo zdravje, imamo praktično vse user posted image ...

_____________________________

Svet je lep!!

(odgovor članu CUKRČEK)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Ko pride bolezen...
9.10.2006 21:57:16   
Lejči

odkar imam otroke ljudem za rojstni dan vedno želim zdravja in pa da vse ostalo se itak samo uredi user posted image
če imamo zdravje, imamo praktično vse user posted image ...

Bini, jaz tudi user posted image

(odgovor članu bini)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Trmast otrok
Čeprav ste šokirani, na otrokovo trmo nikakor ne odgovarjajte z jezo in kričanjem. Najbolje je, da otroku poskušate mirn...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?