|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: A je tako grozno če ima fantek kej roza n...
13.10.2006 12:12:09   
Barbs
Pri nas mamo dve bejbi, ki sta že veliiiki in fantka, ki je še miken.user posted image  In ni nič roza cunj ostalo od big sisters. Čeprav se ne spomnim, da bi kadarkoli kupovala res roza cunje.... ker roza je roza.. nekaj smo dobili za darilo ipd...je pa imela ta srednja pika obdobje, ko je bila  cela roza - nekje pri štirih letih - to je bilo v obdobju "barbik"...Smo potem hitro oddali naprej. Če po pravici povem, punčica, me kaki štumfi, bodi, majčka za spodaj ipd.. ne bi motilo, bi kar oblekla Aleksu  (če bi seveda še imela kaj cunj) , puloverčki, pajaci ipd...no ja..nekako bi mi bilo rahlo smešno (pa vem, da so to samo predsodki, ampak...tako je...povem, kar čutimuser posted image  )

Pri Aleksu imam posebno manijo - safari, rjavi, zelene ipd...hlače in oranžne majce, pa tudi rdečih cunj ima kar precej... pa veliko rumenih majčk....nisem mahnjena na modro in se res izogibam, če se le da.... ampak, roza pa tudiuser posted image

Vse drugo prej.user posted image

_____________________________

Vsako noč nekdo misli name, preden zaspi:)

(odgovor članu petraz)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: A je tako grozno če ima fantek kej roza n...
13.10.2006 12:44:49   
PiaM
Za od spodaj bi mu obelkla roza ali na vrh ter za doma in za spat, za ven pa ne, ker bi mi bil kot barbika.user posted image  

(odgovor članu Barbs)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: A je tako grozno če ima fantek kej roza n...
13.10.2006 13:40:22   
arielca
Če je samo kakšna roza slikca na oblekcah, res ni panike. Pa da ni kakšen punčkast motiv ali kroj. Celega v roza pa verjetno ne bi oblekla. Pa za ven bi se izognila tut roza hlač, puloverjev, bundic,... icer bo pa kmalu bolj mrzlo in roza bodije, majčke in žabice brez problema porabiš za spodaj, če pa daš kaj bolj fantovskega ali unisex.

Drugač je pa meni roza všeč. In sem zlo zadovoljna, da mam punčko in da jo brez slabe vesti lahko oblečem v roza.

_____________________________

Jaz v svetu, svet v meni živi!
Skoraj že spim, a svet je! Svet se ne zdi!
Slišim rimo, kako govori:
pred rojstvom te ni bilo,
po smrti te ne bo,
a zdajle si.

(odgovor članu PiaM)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: A je tako grozno če ima fantek kej roza n...
13.10.2006 13:48:42   
ElaM
Pomoje ni panike, če ima fantek kakšno roza malenkost na sebi, saj to so samo predsodki.
Jaz imam punco in je ogromno cunj dobila za darilo, ampak res  je vse roza. Tako, da ji sama kupim za kombinirat olivno zeleno, jeans modro in bež in je prava mala šmeksica.user posted image

_____________________________

:)

(odgovor članu arielca)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: A je tako grozno če ima fantek kej roza n...
13.10.2006 14:29:07   
renan
mojemu mozu je... meni pa tudi, ker se pridruzujem klubu sovraznikov roza barve na splosno.user posted image

lp, renan

< Sporočilo je popravil renan -- 13.10.2006 14:30:08 >

(odgovor članu sjug)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: A je tako grozno če ima fantek kej roza n...
13.10.2006 15:32:50   
F*S*M
No da bote še mene mal popluvale v tem pajacu naš Filip spi in ni podedovan ampak sem ga kupila za 300 SIT na razprodaji v Jutranjki, ko še nisem vedela da bomo dobili fanta. user posted image
Tako da punčica, obleci ga kakor ti paše, ker naš je bil poleti v modrem vozičku, pa v modrem bodiju in v temno modrih hlačah, pa so mu stare tetice pravile Joj kolk si pa ti luštna punca.



_____________________________

Moje sonce je začelo sijati 13.05.2006 ob 20.39

(odgovor članu renan)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: A je tako grozno če ima fantek kej roza n...
13.10.2006 15:45:07   
Anonimen
Nikoli,mu nebi nardela roza jakniceuser posted image

Že tak dosti krat kdo reče, a je punčka ne?Magari ma zelo fantovske oblekeuser posted image user posted image

(odgovor članu F*S*M)
  Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: A je tako grozno če ima fantek kej roza n...
13.10.2006 15:58:36   
beti 1
Sovražim roza barvo, priznam. Mi je blo slabo že samo, ko sem videla kolko roza cunjic je svakinja dobila ob rojstvu hčerkice.
Mam dva fanta in ja, oba sta že mela tudi kaj roza oblečenega. Sem pač dobila cunjice od dveh, ki sta imeli najprej fantka in potem punčko in je bilo veliko roza vmes. Oba sta nosila temno roza vetrovko s Tweety bird gor narisano, pa žabice z rožicami bo tud Blaž mel. A zdaj bom pa za nekaj, kar bosta trikrat nosila dajala 5 al pa še več jurjov, skoraj nenošeno vetrovko bodo pa molji medtem pojedli???

Pri mojem ta starejšem niso pomagale ne fantovske kavbojke, ne črna bunda, ne kapa s kamionom (vse skupaj naenkrat), še vedno je večina, ki ga ni poznala, bleknila: Joj kako lepo punčko mate!?


< Sporočilo je popravil beti 1 -- 13.10.2006 15:59:31 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: A je tako grozno če ima fantek kej roza n...
13.10.2006 16:11:52   
Kalina
Ajooooj mi mamo pa radi rozikooo, najrajs pa zivo rdeco, sam ce(ko) bom mela fantka mu nebom oblacla roza stvari, ker bi me mozek zadavuuser posted image


_____________________________

...potem so mi jo otrplo in jokajočo položili v naročje.
Prvič sem jo stisnila k sebi in jo poljubila.
Instinktivno se je umirila in me popolnoma zasužnjila s svojim laskanjem moji moči.

(odgovor članu beti 1)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: A je tako grozno če ima fantek kej roza n...
14.10.2006 9:27:15   
asso
Če želiš prebarvat (enobarvne roza stvari) lahko prebarvaš v rdečo barvo, da ne bo ves v temnem.


a je res tako grozno če ima fantek na sebi tudi kaj roza

Meni je grozno že na punčki, kaj šele na fantku. Govorim pa samo za roza barvo, ki mi enostavno ni všeč.


Se podpišem. user posted image

No, kakšno stvar ima tudi naša ta večja roza, ampak ni nikoli cela v roza. Za fantka pa res ne bi roza.



_____________________________

Everything will be OK in the end. If it`s not OK, it´s not the end yet.

(odgovor članu kofetek2010)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: A je tako grozno če ima fantek kej roza n...
14.10.2006 9:45:40   
ursa_p
Cisto cele teme na zalost nisem brala, ker je kar veliko napisano.

Mene tudi naceloma roza barva zelo moti ... pa ne na drugih, ampak moj otrok ne bo imel roza cunjic (vsaj v vecini), pa cetudi bo puncka ... tisto kar sem dobila OK, kupovala pa roza stvari ne bom ... imam raje oranzno, rumeno, marelicno, vijolicno ali pa kaj takega, kar je lahko za oba spola.
Galu ne dam gor nobene roza zadeve (kak bel bodi z roza pikicami se, pa se to pod pulovercek ali kaj podobnega) ... ga pa oblecem v punckaste hlace na primer ... modre z rozicami ... ali pa oranzne z rozicami ... jih nimam veliko, kupovala jih tudi ne bom ker imam te in me to ne moti. Ima velikokrat kaj punckastega, ampak roza pa res ne.

Mene to moti na mojem otroku, kako pa drugi oblacijo otroke pa mene prav nic ne briga ... vsak ima svoj okus in naj otroka oblece tako kot zeli.

Sicer pa ... ko je Gal cisto fantovsko oblecen mi vsi pravijo ... "A je puncka???" ... haloooo.

Ne se sekirat, pa kot so ti ze druge svetovale ... ce ti bo kaj lazje imej taka oblacila predvsem za doma.

Lp, Ursa

(odgovor članu sjug)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: A je tako grozno če ima fantek kej roza n...
14.10.2006 14:46:51   
goda13
Če imajo eni lahko vijola lase.... zakaj a fantki ne bi smeli imeti roza!!!!!!!!!!
Tudi pri nas ga oblečemo v roza ker je veliko stvari dobil od moje sestre ki ima dve punčki. Saj itak ne ve, kaj ima oblečeno! Kar se tiče pa ljudi naj mu pa oni kupijo modro, če bodo tako bolj zadovoljniuser posted image

(odgovor članu sjug)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   [Brisano sporočilo]
16.10.2006 9:50:04   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu goda13)
  Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: A je tako grozno če ima fantek kej roza n...
16.10.2006 10:16:55   
Pajaca
Men je roza itak grozna barva, tko da nikoli nisem kupovala za Pajacko roza stvari, pa še zdaj se jih izognem če se le lahko, čeprav je to kar težko, ker je več al manj 75% cunj roza.

Pajacek ni bil nikoli oblečen v roza in upam, da tudi ne bo. Razen če bo to res ena super moderna zadevca, pa še to se bo vidlo po kroju da je fantovska.

Tako ima Pajacek več ali manj vse stvari nove. Če mamo fanta naj bo to fant pa konc. Ne pa da bo mel roza bodi pa čes kakšno fantovsko stvar. Še žabe sem zanč vse punčkaste stran dala, pa grem raj kupit nove fantovske, ko pa da bi mel roza žabe z rožicam... iiii.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: A je tako grozno če ima fantek kej roza n...
17.10.2006 14:37:57   
tina104
Čisto vseh odgovorov nisem prebrala, vendar vidim, da imam precej drugačno mnenje od večine.
V bistvu je tudi meni nerodno mojega tamalega oblečt v roza in to samo zaradi čudnih pripomb, da fantki pač ne morejo bit v roza. Osebno pa se mi zdi, zakaj pa ne. No, ne ravno da je cel v roza, to mi tudi pri punčkah ni všeč, da imajo vse v roza. Jaz mu včasih oblečem kaj v roza, zadnje čase samo nogavice pa pižamo za ponoči, ko pa je bil čisto majčken, pa sem imela kar nekaj pajacov, ki so bili delno roza. Pa sem mu jih oblekla. Pa kaj! Na živce mi gre, da bi fantki morali nosit sam modro, rjavo in zeleno. Moj je zelo pogosto oblečen v oranžno, rdeče, rumeno, bež.
Saj pravim, tudi jaz imam nek čudni občutek, če ga oblečem v roza, sploh zdaj ko hodi v vrtec.

_____________________________

20. 8. 2005 se je rodil naš Aljaž

(odgovor članu sjug)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: A je tako grozno če ima fantek kej roza n...
17.10.2006 15:11:11   
lenika
Naš user posted image  ima eno pižamico roza (smo jo dobili) in jo nosi, za ven ga pa ne bi oblekla v roza, čeprav nima nič proti roza barvi.

(odgovor članu tina104)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: A je tako grozno če ima fantek kej roza n...
17.10.2006 20:30:14   
mojca75
Ja ROZA.... mam sicer punčko in sem dobila polno cunjc roza tko da smo precej "rozalije" ampak ... šenkanemu konju, etc...

se pa po pravici povedano cenovno dostopnejčih trgovinah za punčke dobi bolj ali manj samo ROZA! user posted image  kje so pa rdeča, oralžna,... ???

Zato sem zadnjič ko sem videla nekaj v rdeči - ki mi je ful kul barva, pa naši modrookici ful paše - kupila tolk da sem zapravila 15 jurjev! user posted image

PRVO PRAVILO: NE SEKIRAJ SE!!!!

(odgovor članu sjug)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: A je tako grozno če ima fantek kej roza n...
18.10.2006 8:00:26   
puncica
Pa fora je tud v tem, da če ima punčka gor plavo barvo, to sploh ne zgleda tako čudno in tud ljudje to čist ok sprejmejo, če pa ima fantek npr. roza bodi gor pa že vsak gleda čudno.user posted image Pa od kod ti predsodki, res čist brez veze.
Mah sem rekla da se ne bom več sekirala, pa ga v roziko oblačila doma, mi je pa res kr hudo, ker imam dost roza cotk, pa ne da bi jih to načrtno kupovala ampak smo jih tudi zelo veliko dobili in mi je kr mal škoda da jih ne bi mogla porabit.


_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu mojca75)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: A je tako grozno če ima fantek kej roza n...
18.10.2006 8:41:45   
ursi
puncica... moje osebno mnenje : meni se zdi bedarija, da bi cunje menjala samo zato, ker je pač kaj punčkastega na njih, na primer barva. Pa kaj. Saj vs vemo, da so otroške cunje zelo drage in itak jih en malček ponavadi prej preraste kot se uničijo. Jaz osebno nimam nič proti roza barvi. Pa za primerjavo - poglej si malce Bar, jih ima kar nekaj tipov roza stvari, pa so že dost veliki, da se sami oblačjo. Zakaj se pa tam nihče ne zgraža.user posted image  Mene pač ne moti.

Pa še to. Midva sva kupila eno bundico, ki bo ravno za letošnjo zimo. Pa nama je bila ful všeč in še nisva vedela, kaj bova imela, pa bomo imeli to zimo fanta v ful rdeči bundi. user posted image  Pa kaj. Mene tudi ne moti, kako drugi svoje user posted image  oblačijo. Vsak naj dela tako, kot se njemu zdi prav. Pa stereotipi gor al dol.

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: A je tako grozno če ima fantek kej roza n...
21.10.2006 10:02:51   
*karina*
Ojla!

Se moja izkusnja, imam fantka oblecenega v modro, pokritega z modro dekco in z modro kapco pa se vsak rece ce je puncka. Sem se ze malo navadila, nimas kej..

Me pa zanima Kaj pravite na rdeco barvo. Ce vidite dojencka v npr. rdecem zimskem kombinezoncku..?

(odgovor članu ursi)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: A je tako grozno če ima fantek kej roza n...
21.10.2006 10:11:16   
tulip
Naš je imel svetlo rdeč kombinezonček - tako je bil lep v njem, ne vidim razloga da bo ga morala v temne barve oblačit!user posted image

(odgovor članu *karina*)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   [Brisano sporočilo]
21.10.2006 10:18:01   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu tulip)
  Neposredna povezava do sporočila: 72
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Pojdi na:





To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?