|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   samo kostanjev ne!!
14.10.2006 19:17:25   
jasnika
ojla

da vam povem kako sem pametna jazuser posted image , sem bila pred 5 leti tak čas noseča z hčero in ker je ravno čas kostanjev jaz pa jih mam ful rada sem se jih najedla-pečenih tako da me je moj skoraj peljal v porodnišnico, in ker mi takrat očitno ni bilo dovolj sem jih tud prejšni teden jedla sem pa sedaj v 6 mesecu in se je seveda zgodba ponovila, sedaj pa sem rekal da nikoli več, bom vidla za kako dolgouser posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: samo kostanjev ne!!
14.10.2006 19:25:10   
lelaval
Jaz sem se jih v 2. nosečnosti tudi najedla in ful bruhala (pa nikoli v nobeni nosečnosti nisem bruhala). Jih potem par let nisem jedla.

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu jasnika)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: samo kostanjev ne!!
14.10.2006 19:49:24   
Anonimen
jasnika zakaj pa ne?

(odgovor članu lelaval)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: samo kostanjev ne!!
14.10.2006 19:51:13   
Maxica
Jaz sicer nisem ne vem kakšen fan kostanjev, ampak sem jih pa enkrat jedla bolj pozno zvečer, pa nisem bila noseča - sem mislila, da bom umrla od bolečin v želodcu. Tako da sedaj se zelo pazim, ko jih jem. Absolutno ne zvečer, pa še takrat le kakšnih par, se res ne upam več reskirati. Noseča pa sploh ne.user posted image

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: samo kostanjev ne!!
14.10.2006 19:57:21   
jasnika
zakaj ne??ker so težki, toliko bolj če je ženska noseča in sploh ne želim razmišljat kaj bi lahko bilo če bi mi bilo še bolj slabo in me tiščalo še bolj v želodcuuser posted image user posted image , tako da je resd potrebno previdno z kostanji, sploh pa v nosečnosti

(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: samo kostanjev ne!!
14.10.2006 20:08:26   
eva1
Jaz sem jih jedla in pri lukcu in sedaj jih jem-vedno zvečer, polno skledo, pa hvala bogu nikol ni blo nič!

(odgovor članu jasnika)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: samo kostanjev ne!!
14.10.2006 21:59:35   
HuAnita
Mi jih jemo vsak večer, zdajle ko je sezona, večinoma pečene, pa polno dojim 2m sinka, pa nam ni hudega...
Tudi noseča sem jih jedla, ko sem bila prvič user posted image , pa nisem kakega hujšega napenjanja ipd. zasledilauser posted image

(odgovor članu eva1)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: samo kostanjev ne!!
14.10.2006 22:08:14   
Rosada
Uuuu!Ne pričaj mi o kostanima!Meni su jako dobri i večkar jem jih.Ali kako prdim po njima!To nije normalno!Kad imam goste i ja zelo pazim da jih ne jedem puno.Ali kad nema gostova onda razturam.

(odgovor članu jasnika)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: samo kostanjev ne!!
14.10.2006 22:33:06   
mika
tudi jaz sem enkrat user posted image  muke preživela. na enem obisku sem pojedla 5kostanjev, samoooo 5. naslednji dan sem imela takšne krče kot popadke na 1min(nisem bilauser posted image ). s faxa sem komaj prišla do tete. dala mi je švedsko grenčico in mi je v par minutah pomagalo. sicer mene večkrat tako napihne, sem bolj občutljiva, zato imam švedsko grenčico vedno doma in vedno pomagauser posted image .

(odgovor članu Rosada)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: samo kostanjev ne!!
15.10.2006 9:55:30   
sezam
Tudi jaz sem jih jedla v prvi user posted image , pa lani ko sem dojila, sicr je bila Ana star 8 M in tudi sedaj jih jem, pa nikoli nobenih problemov. Trkam, da ne takoj.

_____________________________

Sreča ni v tem da počneš to kar rad počneš, temveč v tem, da imaš rad to kar moraš početi. (Sir.S.M.Barrie)

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: samo kostanjev ne!!
16.10.2006 12:35:23   
Anonimen
Jaz jih ne jem, ampak ŽREM. user posted image

(odgovor članu sezam)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: samo kostanjev ne!!
17.10.2006 9:37:33   
Vilma
Ojoj če se spomnim prvega kostanja v tej sezoni. Sem se ga napokala, da je bilo joj. In potem bruhala ko vidra cel večer, pa sem bila že v začetku 7. meseca.
Samo kostanj je pa kostanj. Kljub bruhanju nisem dala miru, sem ga mogla ponovno sporabat. Manj in se je obdržal. Tako da ga zdaj skoraj vsak dan papcam in se prav dobro obdrži v želodcu.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: samo kostanjev ne!!
17.10.2006 9:54:55   
Anonimen
Nisem noseča,ampak sem se odločila,da ga ne jem več.user posted image user posted image
Takooooo dober je bil,takooo nora sem naj,ampak trpet zaradi tega pa ne mislim.Ne vem,no,a so to leta al kaj,ampak nikoli prej tako,kot včeraj ponoči.
Krči,čreva polna plina,jaoj sem mislila,da mi jih bo razneslo.Soba postala plinska celicauser posted image

(odgovor članu Vilma)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: samo kostanjev ne!!
17.10.2006 10:32:45   
Anonimen
Tukaj pa se oglašam še ena, ki si zadnji teden večerje brez kupa pečenega kostanja sploh ne predstavlja več... Smo pač različne in naj vsaka zase ugotovi, kaj ji paše in kaj ne!

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: samo kostanjev ne!!
17.10.2006 14:41:50   
blue sky
Jaz imam tudi rada kostanj, ampak jih pojem maksimalno 10. To je ful kalorična hrana, zato se poskušam izogibati. najboljša kombinacija kostanja je pa seveda z jabolčnikom. Po tem včasih kar fajn napihuje user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: samo kostanjev ne!!
17.10.2006 15:49:42   
naja78
kostanj.....njami....ampak pozor....nikoli več med user posted image .
me je tok napenjal uspod(9 mesec),prdnt pa nism in nism mogla,.....user posted image user posted image user posted image in kaj je bilo od teh plinov......user posted image obupne bolečine......no vaja za popadke,samo če tolk boli........user posted image

res odsvetovano,drugač pa ni panike....

(odgovor članu blue sky)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: samo kostanjev ne!!
29.10.2006 22:44:14   
frufru
Mene je kostanj samo pognal, je pa res da sem ga zalivala z donatom.

(odgovor članu naja78)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: samo kostanjev ne!!
2.11.2006 8:51:18   
zrak
Tega o kostanjih pa res nisem vedela, jaz se jih nažrem (dobesednouser posted image ) skoraj vsak večer... zdaj pa vem zakaj me potem boli pod rebri...sam pol se tako fajn naštimam, da grejo razni plini iz meneuser posted image  in pol je vse ok... Nisem pa vedela, da nekatere tako bruhajo po kostanjih.. Imam pa res srečouser posted image

(odgovor članu frufru)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: samo kostanjev ne!!
2.11.2006 9:31:23   
zabica26
Joj, kostanj tut jst žrem! user posted image
Zadnjič sm pretiravala, sem bla kr boga s trebuščkom...sm rekla, da se bom zdej mal bolj v roke vzela.

(odgovor članu zrak)
Neposredna povezava do sporočila: 19
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?