|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Ne dobimo vrtca za trojčke!!!
25.10.2006 10:04:29   
zara3
Lep pozdrav!
Moje trojčke sem vpisala ob uradnem vpisu v mesecu maju v vrtec v Mariboru. Ker sem jih vpisala za jan 07 so žal skupine že zasedene, tako da v željeni vrtec žal ne moremo. Dali so mi tri vrtce, kjer naj bi še sprejemali otroke in so tudi vsi zasedeni. Poklicala sem tudi še približno 10 vrtcev v MBju in okolici in žal nič. Ne vem kaj naj storim. Otroci morajo januarja nujno v vrtec saj mi preneha porodniška.
Pozna mogoče kdo kakšen vrtec v MBju ali okolici kjer bi sprejeli moje tri malčke v varstvo? Pozna mogoče kdo tudi kakšno dobro varuško, ki bi bila pripraavljena paziti otroke?
Hvala za pomoč in lep pozdrav!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Ne dobimo vrtca za trojčke!!!
25.10.2006 10:11:19   
amadeusa
Probaj poklicat v vrtec Jadvige Golež na Cesto zmage. Tam sem vidla, da imajo trojčke.

(odgovor članu zara3)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Ne dobimo vrtca za trojčke!!!
25.10.2006 10:44:14   
triša
Zara ne boš verjela jaz delam v vrtcu pa nimamo placa, da bi lahko malo v aprilu dala v vrtec. Žalostno da ni kaj, zato bomo morali varuško dobiti.
Pa se ti ne bi finančno bolj splačalo kakšno varuško najeti,glede na to da imaš tri, pa vrtec je tako drag? Za tri bi te verjetno drago pršlo.

(odgovor članu zara3)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Ne dobimo vrtca za trojčke!!!
25.10.2006 12:09:34   
bskrle
Tudi jaz mislim, da do sept. najemi raje kakšno varuško, bo cena verjetno podobna kot za vrtec, daj oglas na pedagoško fakulteto.

(odgovor članu zara3)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Ne dobimo vrtca za trojčke!!!
26.10.2006 16:05:48   
Anonimen
Malo preračunaj, koliko bi plačala vrtec in koliko varuško. Če vrtca ne boš dobila, pa se prijavi na listo na vrhu tega foruma, verjetno se ti bo katera oglasla.

V vrtec Jadvige Golež hodi moj otrok in je res, da imajo tam dvojčke v jaslicah. Trojčkov še nisem videla.

(odgovor članu zara3)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Ne dobimo vrtca za trojčke!!!
26.10.2006 19:12:07   
Anonimen
Jaslice na Studencih so tudi do fula polne. Jaz bom zdaj sicer sprostila 1 mesto v najmanjši skupini, samo to ti verjetno ne pomaga preveč.

Probaj res privat najt.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ko otroku jezik uhaja med zobe
V predšolskem obdobju se otrok najbolj intenzivno celostno razvija in takrat lahko otrok določene glasove izgovarja na n...
Kako lahko tudi najcenejši avtosedeži reši...
Najboljše razmerje med ceno in kakovostjo pri izbiri avtosedeža. Naj gre za lupinico za dojenčka ali otroški sedež - var...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?