|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   številka noge
6.11.2006 20:32:11   
živa
Kako veš, katero številko čevljev kupiti malemu? Jaz sem mu do sedaj v trgovini pomerjala vse čevlje, ki so mi bili všeč, ampak ima mali tako široko nogo čez nart, da je čisto odvisno od modela, katero številko mu kupim (zaenkrat kupujem take z mehkim podplatom, star je 9 mesecev). Trenutno nosi ene usnjene št. 18 iz Baby centra, so mu pa vse ostale št. 18 preozkeuser posted image . Torej,
1. kako veš, katero številko ima mali (vsaj glede dolžine), in
2. kateri modeli čevljev so široki?  
Rabi kaj za zimo; se mi zdi, da bo kmalu shodil.

Lp,

živa
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: številka noge
6.11.2006 20:34:41   
rija
Za dolžino je meni prejšnjič v geoxu pokazala eno fajn finto: je vzela tisti vložek iz čevlja in dala malemu na nogico, ker mu je pač težko sprobat bilo keri čevelj, ker pokrči prste in je konec!

Za širino pa tudi sama ne vem.

(odgovor članu živa)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: številka noge
6.11.2006 20:39:05   
kofetek2010
greš v trgovino z otroško obutvijo in jih poprosiš, da mu izmerijo user posted image  

za domače merjenje pa mi uporabljamo meritveno tabelo, ki je v notranjosti škatle od SuperFitovih copatkov user posted image  


problem visokega narta in široke nogice mi je poznan že 10 let in ti povem, da je obup z obutvijo user posted image  najboljše so kakšne supergice, ki se razvežejo skoraj čisto do prstkov - pri zimski obutvi pa kar pozabi na kakšne ski-bucke na ježka ali jesenske čevlje na vezalke user posted image

(odgovor članu živa)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: številka noge
6.11.2006 20:40:26   
živa
No, krasno. Kaj pa nam potem preostane za zimo?

(odgovor članu kofetek2010)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: številka noge
6.11.2006 20:44:06   
kofetek2010
boš morala par trgovin obiskat in iskat široke modele čevljev user posted image  

ne vem od kod si, a v LJ imaš kar nekaj izbire Humanic, Ciciban, Geox, Mass,... user posted image

(odgovor članu živa)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: številka noge
6.11.2006 21:14:35   
živa
Jana, kje pa prodajajo SuperFitove čevlje?

Lp,

živa

(odgovor članu kofetek2010)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: številka noge
6.11.2006 21:15:33   
rija
Sicer nisem janauser posted image user posted image user posted image  : Mass

(odgovor članu živa)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: številka noge
6.11.2006 21:22:54   
živa
Nič hudega, tudi ti si super user posted image . Hvala.

Lp,

živa

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: številka noge
6.11.2006 21:45:10   
mml
V Ljubljani še trgovina Preli v kleti v hali A v BTC-ju

_____________________________

Nasmej se življenju, čeprav je včasih hudo (Medvedek Pu)

(odgovor članu živa)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: številka noge
6.11.2006 21:48:41   
živa
user posted image  Hvala!

Lp,

živa

(odgovor članu mml)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Seks po porodu: Ste vedeli?
Približno šest tednov po porodu, ko se konča čišča, naj bi par spet lahko pričel s spolnimi odnosi. Moški seveda nekolik...
Materinski dopust
Pravico do materinskega dopusta ima mati otroka, pod določenimi pogoji pa tudi oče otroka ali druga oseba ali eden od st...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?