|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: SMEŠNE ZGODE NAŠIH MALČKOV
17.7.2006 9:08:10   
diva 4
Še jaz pristavim piskrček.
V soboto zvečer zbrani pred tv-jem gledamo king konga.Vsi razen atija (ker je nameraval še potem nekaj delat v delavnici )stuširani  - dišeči v pižami na kavču.Se naša triletnica stisne k atiju pa reče :ata , telo ti smrdiuser posted image .Nato ob gledanju istega filma , ko hoče opica požret enga moškega : mast kurjo, kar požrl ga bouser posted image

(odgovor članu muki)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: SMEŠNE ZGODE NAŠIH MALČKOV
17.7.2006 9:12:45   
Anonimen
Včeraj sem se nekaj jezila na moža vpričo Ane. Nisem niti vpila, niti grdo govorila, samo nekaj sem pač ropotala. Ana sedi v avtu zadaj in se dela, da ne posluša, naenkrat pa: "Mami, ti kar reč ****!"

(odgovor članu diva 4)
  Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: SMEŠNE ZGODE NAŠIH MALČKOV
17.7.2006 9:15:46   
diva 4
Meta , ti si moja zmagovalka user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: SMEŠNE ZGODE NAŠIH MALČKOV
24.7.2006 16:57:20   
Tadeja
Ta tema je pa full dobrauser posted image , neizčrpana tema smešnih izjav in dejanj, ki nam jih pripravijo naši malčki.

Evo še od moje nekaj:

Sem se v spalnici preoblačila in naša 21 mesečnca (takrat malo mlajša) je morala svetiti zraven, tako kot največkrat. Pa si slečem tudi spodnje hlačke, da se pač komplet preoblečem, naša mala pa s prstom pokaže na moje premoženje in zavpije: "Mami, muca!"

Pa še ena kruta:

Na pomlad imamo grozne probleme s klopi, ki jih naš maček nosi domov s svojih potepov. Preden gre v hišo, ga vsega vedno pregledam in poberem to golazen. Zgleda, da sem enkrat enega spregledala. In to tistega,  ki pride kot grah velik, ko se napije krvi in ga je naš Muri zgubil sredi kuhinje. Jaz ga nisem videla, videla ga pa je moja hči in ne uganete kaj je naredila z njim?  Nesla ga je direktno v usta in pregriznila user posted image . Pogledala sem jo, po mojem v istem tem trenutku in samo zakričala, kajti zgledala je kot mala drakula user posted image .  Čisto me je panika, nisem vedela ali naj se smejem, ker potem tako pljuvala ali naj kličem zdravnika. Sem ji pa usta kar z milom umila, ona je pa tulila kot zmaj. No tako.

Tako je pri nas, pa še bi se našlo, ker je to dogodivščin vreča brez dna.

_____________________________

Bila sem topel veter svetlozelenih poljan
in kot žrebe brez vajeti ujeto v sončen dan.
(Saša Vegri)

(odgovor članu diva 4)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: SMEŠNE ZGODE NAŠIH MALČKOV
24.7.2006 23:37:44   
noe
Naš tamal je pa zdej ko smo bli na morju same dobre komade pecu,star je 20 mesecov in je  fajn začel čvekat.Pa za vsak, ko je prišla mimo res dobra babnca se je tamal kr začel dret;teta čao,čao teta.Pa se je vsaka obrnala in ga ogovorila in se začela smejat. Ati je pa ves slinast za njem letu .

(odgovor članu muki)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   [Brisano sporočilo]
18.8.2006 23:46:46   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu noe)
  Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: SMEŠNE ZGODE NAŠIH MALČKOV
19.8.2006 0:17:47   
Rožica I
  • S sinom prebirava knjigico (3 leta). Naslikanih je pet živali: zajec, metulj, riba, ptica in žaba. In potem mu rečem: "Ti pa ne vidiš zajca!" Odvrne: "Ja, pa ga!" in mi ga pokaže. In tako vse živali po vrsti. Potem pa si izmislim: "Ti pa ne vidiš mravljice!" Mali gleda in gleda... in reče: "Ti tudi ne!"
  • Ko je bil kakšni 2 leti, mu pripovedujem pravljico o zebri in njeni mamici (kako mami zebra hrani svojo zebrico, jo pelje na sprehod... ) Sin me vmes večkrat vpraša:"Ta mami?" in kaže name. Odgovarjam mu:" Ne, mama zebra to dela!" .. No, ko zaključim pravljico, ga poljubim in rečem:"Lahko noč, sine!" On pa:" Lahko noč, mama zebla."   
  • Nekoč mi (4 leta) razlaga nek dogodek in jaz mu odgovarjam: "Ja, sine, razumem, vem, kako si se počutil..."  On pa: " Ne, ne veš, kel si ti mama in ti nisi Lan (torej on sam!), da bi vedla!"

                                                     Rožica

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: SMEŠNE ZGODE NAŠIH MALČKOV
24.8.2006 13:53:18   
Anonimen
Včeraj smo imeli še eno duhovito prigodo. Naš ati dostikrat hoče kakšno stvar pri Ani narediti po najkrajši liniji odpora. Zato ji zobe kljub mojemu zgražanju še vedno umivav bideju, ker je to pač najlažje.

No, snoči se spet stuširata, oblečeta v pižamo in on že naštima ščetko in pasto in reče: "Ajde, Ani, dejva še zobe umit," Ana pa v hipu obstane, ga pogleda in smrtno resno poduči: "V bideju si kar ti rit umivej, ne pa jest zobe!"

(odgovor članu Rožica I)
  Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: SMEŠNE ZGODE NAŠIH MALČKOV
27.8.2006 22:44:45   
pety78
Ko sta bila moja brata še čist majhna, stara nekaj let, je k nam prišel g. župnik, saj se je z mamico dogovarjal za nakup lesa. Ker sta se tamala dva vsak dan ravsala, jima je mami ta dan zabičala, da se morata res lepo obnašat, ker pride gospod župnik, da ne smeta nagajati, grdo govoriti, se pretepati, ...skratka vse, kar je bilo mogoče. Seveda sta obljubila...
No, mami sedi v kuhinji z božjim očetom user posted image , brata v dnevni sobi, ko se začneta nekaj kregati. Eden čez drugega začneta tožarit, ko ju župnik ogovori, da ne smeta biti tako nesramna drug do drugega, saj sta vendar brata!!! Mlajši je pa rekel: Midva že nisva brata. Na mamicino vprašanje, ja kaj pa sta potem, če ne brata, je izstrelil kot iz top: Dva KUR*A!
Materi je vzelo sapo, da še do danes ni prišla k sebi. user posted image user posted image user posted image

_____________________________



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: SMEŠNE ZGODE NAŠIH MALČKOV
12.9.2006 7:19:13   
CUKRČEK
ha ha ha, pettyuser posted image , to je moglo mit mami nerodnouser posted image

_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   [Brisano sporočilo]
15.9.2006 10:46:03   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu muki)
  Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: SMEŠNE ZGODE NAŠIH MALČKOV
16.9.2006 18:52:34   
kada
Naša tavelka je v četrtek tud eno "ušpičila". Smo se lepo po parku sprehajale pa jz lepo vozim voziček od dvojčic, Nina se pa zravn drži. Pol pa pride mim en fantek, star približno 2 leti. Nina se v tistem trenutku ustav gre za fantkom ga objame in polupčka.user posted image user posted image Jaz sem se začela smejat, njegova mami je pa prav čuden pogledala nato pa se nasmejala.  Potem smo malo poklepetali in mi smo odšli domov. 
Doma pa Nino vprašam zakaj je tistga fantka polupčkala, pa reče: Je biv uškan pa gedu me je (je bil luškan pa gledal me je). In zdej se vedno nasmejim k se spomnem na to.user posted image user posted image user posted image Zgleda, de bo kmal začela za fanti gledat. user posted image user posted image


_____________________________

Nina - 18.9.2004,
Lara in Sara - 6.11.2005,
Žiga - 8.10.2007


(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: SMEŠNE ZGODE NAŠIH MALČKOV
26.9.2006 11:05:55   
Klara-1
Vceraj je prisla na obisk prijateljica s hcerko (3 leta).
Pa mala zagleda na polici v dnevni pujsa (hranilnik) in potem je slo takole:

Mala: O, pujska imas.
Jaz: Je lep kajne? A pa ves kaj ima ta pujsek v trebuscku?
Mala: Kaj?
Jaz: Dinarcke, da si boma kaj lepega kupila. A ti tudi zbiras dinarcke?
Mala: ja, tudi.

Potem pa nekaj casa vse tiho in nato:
Mala: Ej Lala (ne more recti Klara), pujsek nima dinarckov v trebuhu, ves.
Jaz: Ja kaj pa ima?user posted image
Mala: Ja tamale pujske user posted image

(odgovor članu kada)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: SMEŠNE ZGODE NAŠIH MALČKOV
9.10.2006 19:45:21   
ancka1
Naš "veleum" se je v 5.r učil prebavni trakt. Zadnjega dela, danke si nikakor ni in ni mogel zapomnit. Sem mu pomagala z asociacijo: Prebivalka Danske je.... pa si je potem celo zapomnil. No v kontrolki pa se je sicer spomnil na asociacijo o prebivalki, le da je njemu na misel prišla Španija user posted image in tako je bilo v narisani shemi tudi namesto danka napisano španka. Ko sem to videla, sem skoraj crknila od smeha. user posted image

_____________________________

29.4.2007 nas je razveselil najlepši deček.

(odgovor članu diva 4)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: SMEŠNE ZGODE NAŠIH MALČKOV
9.10.2006 20:10:54   
Anonimen
in tako je bilo v narisani shemi tudi namesto danka napisano španka


nehaj, jaz se bom polulala user posted image

(odgovor članu ancka1)
  Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: SMEŠNE ZGODE NAŠIH MALČKOV
14.10.2006 21:29:58   
Anonimen
hehe španka je pa res dobra :)


no še ena od naše. dons se peljemo v ljubljano, gužva na cesti, tamala zadi skoraj spi, vsaj mislila sem da spi. nakar ati na hitro in močno zabremza, ker se je kolona pred nami v momentu ustavila tamala pa zadej ko iz topa: MADONA! Morš bl lepo vozit! Ati je sam debel gledov in reku: Da nauš šla peš! :)))

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: SMEŠNE ZGODE NAŠIH MALČKOV
22.10.2006 15:56:10   
popek
Pia je zadnjič z atijem gledala formulo1. Nekaj časa je gledala, potem pa je rekla: "Veš, ati, ko bom velika, bom tudi jaz vozla fojmulo. Leo je pa še ne more vozit fojmule, ker je pjemajhen. Lahko ven pade in ga volk poje, potem bomo pa ostali bjez bjateca!"


V Cicidoju ji pokašem sliko noja in jo vprašam, če ve katra žival je to. Pia pa kot iz topa: "Gnoj!"

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: SMEŠNE ZGODE NAŠIH MALČKOV
13.11.2006 11:26:52   
Klarita
Ful so sladki, tamali. Odlične zgodbice, že dolgo se nisem v službi tako nasmejala. Dajte mamice še kakšno napisat.

(odgovor članu india)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: SMEŠNE ZGODE NAŠIH MALČKOV
15.11.2006 12:12:33   
filipinka
jOJ KAKO SEM SE NASMEJALA! Da še jaz nekaj pripišem, ampak se itak toliko zgodi, da sproti pozabim:
- Nek večer vneto iščem pilota, da bi narihtala telebajske in  pač izgovorim- ****. Mali kot, da ne sliši. Drugo jutro spet neko risanko, vzamem pilota in mali me vpraša- Mama to je ****?

(odgovor članu Klarita)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: SMEŠNE ZGODE NAŠIH MALČKOV
15.11.2006 13:08:42   
Anonimen
Evo, še moj čmrlj:

Zdaj sem na dieti in sem si kupila jedilno čokolado. Ter jo skrila seveda. Ampak Blaž je to videl kje je.
In pridem zadnjič domov. Blaž meni resno:"Ati ti je čokolado pojedel."
Jaz:"Zdaj bom pa morala atiju ušesa navit. Kaj pa ti? Si jo tudi ti jedel?"
Blaž:"Ne, jaz sem samo pomagal. Meni ne smeš ušesa navit."user posted image

(odgovor članu filipinka)
  Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: SMEŠNE ZGODE NAŠIH MALČKOV
15.11.2006 13:19:22   
solzica
Jaz sem se pa najbolj smejala,ko je moj sinček shodil pri devetih mesecih in grem dat prat  perilo,on seveda vsepovsod za menoj,gleda kako se suče boben,jaz skočim samo pogledat kako se kuha kosilo,pridem nazaj in ga vidim,kako pleše po kopalnici in se zavija v wc-papir,bil je tak kot mumija.

(odgovor članu india)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: SMEŠNE ZGODE NAŠIH MALČKOV
15.11.2006 13:26:22   
solzica
Aja pa še tole,kadar grema v avto je pravi mali komandir,mami glej tam pride avto pazi,mami pri rdeči mormo stat,sma šla po očija po  temi,se je dru mami zakaj nimaš modrih luči prižganih(dolgih),zakaj maš zelene,modre prižgi,zavijam desno pa dam žmiguc,se že dere veš tja morš it ko puščica kaže.



Face so naši tamali ful,aja pa mami kdaj gremo v trgovino denar kupit.

Zadnjič sta se z eno punčko igrala mamico in očija,njen bratec pa je moral biti otrok,mislim kok so pametni ko se to pri petih letih igrajo,sta se šla poročit,potem sta šla pa kupovat stvari v trgovino,akvarij,hrano za ribe,hrano za kuhat in sta tamalem govorila,kupla boma bonbone,sam če ne boš priden,ti nobenga ne boma dala.


Joj kulk je tega,pa ko je bil star dve leti,smo ga peljali gledat miklavža,čeprav nas je kr mal skrbel kok bo reagiru na parkljne,gremo v trgovino kjer je bil miklavž,pridejo mim parklni in seveda hočjo prestrašit otroke in se derejo buuuu,naš tamal pa nazaj bu,cela trgovina se je režala.



(odgovor članu solzica)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   [Brisano sporočilo]
15.11.2006 21:02:06   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu solzica)
  Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: SMEŠNE ZGODE NAŠIH MALČKOV
15.11.2006 21:40:00   
Katrin
user posted image user posted image user posted image  Kaj vse ne pihnejo naši najmlajši!

Naša 20 mesečna pikica včeraj med večerjo prijavi: "Pemajhna je bunda. D(r)uga bunda." Prosim? Bunda ti je premajhna? "Ja." A potrebuješ novo? "Ja, nova bunda." Kdo ti je pa to povedal? "Ati!" user posted image  Z možem sva se smejala še cel večer na ta račun.

Danes jo pa vprašava: "Kaj bomo kupili?" Pa pravi: "Hišo!" In kaj še? "Bundo!"

Ker govori kot navita, vsak dan kaj pogrunta. Ne vem, kje vse to pobira user posted image

Lp, katrin

_____________________________

Be the Peace and Harmony you desire...



(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: SMEŠNE ZGODE NAŠIH MALČKOV
19.11.2006 22:39:01   
popek
Evo, še dve od mojega nečaka.


1. Moj 3 letni nečak je bil pri meni na počitnicah.  Pred kratkim sem se poročila. Imela sem korzet in dolgo krilo, v laseh pa tiaro, mož je imel obleko, kravato.... Zazrl se je v najino veliko poročno sliko, ki visi v spalnici, nekaj časa gledal, potem pa resno vprašal," EJ, zakaj pa on ( moj mož) ni našemljen?" Ostala sem brez besed.

2. Ko je bil star pribl. 2 leti, sem ga enkrat hecala, da mu bom kar roke pohrustala, pa jerekel, da jih rabi za igrat. In tako naprej, da noge tudi ne, ker jih rabi za hodit, usta za govorit, nos za rožice duhat,... Na koncu sem rekla: "Ti bom pa ušesa pohrustala, saj ušes pa ne rabiš!" Pa je odgovoril: "Ja jih rabim, za umivat!"

(odgovor članu Katrin)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
BLOG: Danes sem slaba mama
Slaba mama. Danes sem slaba mama. Zjutraj sem ti oblekla prvo stvar, ki mi je prišla pod roke, niti pogledala nisem ali ...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?