|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kako postati miljonar, ali je to zgolj nateg
20.11.2006 14:08:19   
Anonimen
Imam vprasanje, glede na to, da me res zanima ali to drzi ali je to zgolj nategovanje. Namrec enkrat sem videla oglas v casopisu, da posljes ime in priimek, +roj.datum in uro k tej MARIE CASAL. Mene je sicer yanimalo moje srecno stevilo, ona pa mi poslje za neko zlato tabelo in neke stevilke. Res je da bi nam prav prisel denar, in smo kar v financni krizi, onba pa mi se napise da mi je urgentno poslala pismo, ker ve da je nujno in da potrebujem pomoc. No jaz ji nisem odpisala, pred dvemi dnevi pa spet njeno pismo, da je mislila resno in da pozna mojo usodo. Ker imam v naslednjih 5 mesecih baje najvecje ugodnosti, da pridem do denarja. Meni se zdi to malo smesno, ampak mi je malo cudno kako je lahko vedela da smo v financni krizi in da v resnici cakam ze dolgo na neko veliko vsoto denarja, ki pa nikakor se ne resi, da bi bilo na sodiscu cimprej konec.
Pravzaprav me zanima ce ji je katera odpisala in kaj se je zgodilo.

< Sporočilo je popravil wahoo -- 20.11.2006 14:57:03 >
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kako postati miljonarzi, ali je to zgolj ...
20.11.2006 14:12:41   
Anonimen
A ti kej računa za vse to? k če ti ne pol ji pač piši. Škodit ne more.
Če pa ti pejd pa rajš na kavo al pa pico s tistim denarjem.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kako postati miljonarzi, ali je to zgolj ...
20.11.2006 14:13:16   
Anonimen
user posted image Kako je vedela,da ste v finančni krizi? Ja Marija,saj je skoraj cela Slovenija v finančni krizi.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kako postati miljonarzi, ali je to zgolj ...
20.11.2006 14:15:35   
Anonimen
Meni se zdi to malo smesno, ampak mi je malo cudno kako je lahko vedela da smo v financni krizi in da v resnici cakam ze dolgo na neko veliko vsoto denarja, ki pa nikakor se ne resi, da bi bilo na sodiscu cimprej konec.


No, saj si si že odgovorila na tole zadevo, da se ti zdi to smešno.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kako postati miljonarzi, ali je to zgolj ...
20.11.2006 14:27:48   
Disney
Verjami,da je to nateg.Sama sem kakšno leto nazaj isto to poslala in mi je točno tako napisala kot tebi,pol pa je poskusila še moja kolegica in je bil isti odgovor.In če me spomin ne vare,je bilo pol neki za plačat in ona,da ti pošlje talisman za srečo al kaj vem...no v glavnem,jaz ji nisem več pisala,kolegica pa tudi ne.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kako postati miljonarzi, ali je to zgolj ...
20.11.2006 14:42:36   
baguSka
IZVIRNO SPOROČILO: Disney

Verjami,da je to nateg.Sama sem kakšno leto nazaj isto to poslala in mi je točno tako napisala kot tebi,pol pa je poskusila še moja kolegica in je bil isti odgovor.In če me spomin ne vare,je bilo pol neki za plačat in ona,da ti pošlje talisman za srečo al kaj vem...no v glavnem,jaz ji nisem več pisala,kolegica pa tudi ne.


Tocno tko. In verjemi da so tud najbogatejsi v krizi z denarjem. Niste edini sploh. Pomoje kr nobenga ne poznam, ki bi bil zadovoljen...

(odgovor članu Disney)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kako postati miljonarzi, ali je to zgolj ...
20.11.2006 14:43:59   
lojzika
No skoraj vsi smo v finančni krizi in vsakemu bi prišla pravilna kombinacija številk krvavo prav

(odgovor članu Disney)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: kako postati miljonar, ali je to zgolj nateg
20.11.2006 15:01:17   
Jolly
sem razmisljala kaj ce bi ji poslala, da zivis v izobilju, da imas vsega na pretek, kako lahko rece da ti primankuje denarja, ce pa mi primankuje ljubezen, moz itd... kaj bi potem odgovorila. Itak pa po moje imas moza ljubezen, otroka... sam me zanima ce je taka vsevedka, kaj bi potem... poslala talisman za ljubezen, haha

_____________________________

Najbolj tvegaš kadar ne tvegaš... življenje je cesta po kateri so lepe in grde poti - najlepša pot pa je bila tista, na kateri sem spoznala tebe.

http://joker80.moj-album.com/

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: kako postati miljonar, ali je to zgolj nateg
21.11.2006 0:19:53   
Anonimen
midva z mojim sva ji pred dvema letoma za hec poslala

obema je isto odgovorila, da imava nesrečo v ljubezni (midva pa ful zaljubljena) smolo na poslu in smolo z denarjem

in da naj kupiva nek kamenček za srečo

in pol je še ful pisarila in obema težila

Draga Diana, .....

potem pa Dragi g. ....

ostalo je bila popolnoma ista vsebina

Malo je dala mir, zdaj po dveh letih pa spet, ravno včeraj sem dobila.

Draga Diana, neprestano mislim na vas in vem da niste dočakali svoje sreče v življenju. Napravila sem skupek vaših srečnih št. in to je 7 (pa je sedmica definitivno zame NAJBOLJ NESREČNA ŠTEVILA in vedno se me drži smola v zvezi s sedmico) in sedmica vam bo prinesla uspeh in srečouser posted image ja ja kao
zato vam ponujam kamenček za srečo, ki stane samo 5000 Sit, draga Diana, kupite ga in ne bo vam žal.....

skratka a ti je že jasno, da je to nateg, povrhu vsega te ima pa še ženska v računalniku in te vsake toliko zamori in sploh ne neha. Mislim...jo imam že preko glaveuser posted image

kar poskusi pa boš videla...točno tako bo, kot sem ti napisala



(odgovor članu Jolly)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: kako postati miljonar, ali je to zgolj nateg
21.11.2006 0:27:58   
Katrin
user posted image  Tudi sama sem danes prejela tako pošto! In sicer na moj dekliški priimek, poročena sem pa že tri leta!? Pa kje so mene našli?
Tudi midva z možem sva se ob pismu nasmejala user posted image

Lp, katrin

_____________________________

Be the Peace and Harmony you desire...



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: kako postati miljonar, ali je to zgolj nateg
21.11.2006 11:58:21   
Anonimen
Sej je očitno, da je to vse skupaj nateg. kok lahko tako nasedate takim ljudem, itak, da jim gre samo za denar, prvo te mal spelujejo, če primeš, pa ti ponujajo več podatkov, če kupiš en njihov izdelek, blablabla.....user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Katrin)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: kako postati miljonar, ali je to zgolj nateg
21.11.2006 12:19:13   
Anonimen
user posted image user posted image user posted image user posted image  A ti to resno misliš anonimna?

Ne morem verjet, kaj bi eni vse naredili, da bi prišli do denarja. A misliš, da je ta "MARIE CASAL" bogatašinja, ki je dobila denar s svojimi čudežnimi številkami???
Ne draga moja. Dobila ga je od takih naivnih ljudi.

Ne denar, ne sreča ne pride v paketu "takoj in zdaj", ampak se je treba dan na dan trudit.

Jaz sem brez "srečne številke" in "čudežnih" zvarkov delala po cele dneve za drobiž. In šele po letu in pol sem prišla tako daleč, da v firmi sploh razmišljajo o meni in o tem, da bi me mogoče pa le zaposlili. Do takrat pa bo treba še delat in delat in se trudit in odpovedovat določenim stvarem.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: kako postati miljonar, ali je to zgolj nateg
22.11.2006 8:45:18   
Mary Poppins
Ne, ne, to je čisto res user posted image user posted image user posted image user posted image
Kako že gre tisti pregovor: bog, daj norcem pamet in revežem denar...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   Višek nesramnosti
23.11.2006 9:03:04   
Katrin
Kar je preveč, je pa preveč!

Pred nekaj dnevi sem napisala, da sem tudi sama prejela pismo s podobno vsebino (kako gosta ta-in-ta misli name noč in dan in me sanja in vidi mojo številko...). Ko sva z možem to brala, sva se seveda smejala!

Včeraj pa pride enako pismo na taščino ime, ki je že skoraj leto dni pokojna! Ob prejemu pisma se nisva smejala, temveč me je oblila jeza user posted image . Moj prag tolerance je zelo visok, ampak kar je preveč, je pa pač preveč.

Seveda gospe tej-in-tej ne bom ostala dolžna (pismo sem ji že napisala). Pa kaj se gredo ti ljudje? Se norca delajo iz nas vseh, al kako?

Hvala za vaša mnenja.

lp, katrin

_____________________________

Be the Peace and Harmony you desire...



(odgovor članu Mary Poppins)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Višek nesramnosti
23.11.2006 9:21:17   
Naja31
A je mogoče kakšen telefonski priključek še na taščino ime?

Meni se še vedno dogaja da pride kakšna pošta na očetovo ali mamino ime, pa sta oba že 11 let mrtva. Ampak to verjetno zato ker v telefonskem imeniku še vedno nismo spremenili. Zdaj sem se nehala sekirati, na začetku sem bila pa res občutljiva na to.

(odgovor članu Katrin)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Višek nesramnosti
23.11.2006 9:35:10   
Marogica
To je še en dokaz več, kako "resne" so takšne firme oz. posamezniki. Boli njih za vas(nas), v odzadju je samo denar in koristoljubje. Zato ne nasedajte takšnim in podobnim pismom. Pokažite mi enega, ki je na takšen način obogateluser posted image  ali si finančno opomogel?. Če bi bilo v življenju vse tako lahko, ne bi bilo revnih ljudi.

Tako, da...zanesite se pač nase in svoje najbljižje. Če vam bo ratalo ali boste rabile finančno pomoč, jo boste samo tako.

Jaz takšne kuverte neodprte vržem stran. Vedno. E-maile pa tako ali tako neodprte brišem. Škoda mojega časa.

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Naja31)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Višek nesramnosti
23.11.2006 9:43:29   
nejcko
Maria Casal = Viviana, al kakouser posted image , ker finte in besedilo je isto.
Ma to so res nategancije, da jih ni sram.

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Višek nesramnosti
23.11.2006 11:03:45   
Katrin
Nas "nadleguje" gospa Magdalena.

Verjamem, da so taščino ime pobrali iz imenika (je možno), a vseeno se mi zdi to nadlegovanje ljudi user posted image

Ah, saj me bo minilo! Hvala!

Lp, katrin

_____________________________

Be the Peace and Harmony you desire...



(odgovor članu nejcko)
Neposredna povezava do sporočila: 18
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?