|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   SPERMIOGRAM
28.11.2006 19:37:23   
ALJA75
Hojla vsem!

Pa se spet malo javljam.
Že skoraj dve leti ne morem zanositi. Ginekolog me ne pošlje nikamor.
Nekaj časa me je šopal s tabletami, na zadnjem pregledu mi je rekel, da  PCO nimam več. Ko sem ga vprašala, da me je strah, da mogoče ni krivo seme partnerja pa mi je rekel, da naj opravi spermiogram, in da mora zato do osebne zdravnice. Zdaj pa vas prosim, da mi poveste kakšen je to postopek. Ali to naredijo kar v bolnici na Ptuju? (no, če ima kdo izkušnje s tem)
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: SPERMIOGRAM
28.11.2006 21:02:58   
PBJ
Napotnico res dobi od svojega osebnega zdravnika.
Spermigram delajo v Mariboru v antisterilitetni ambulanti (ambulanti za neplodnost). Pokliče tja in se naroči.

_____________________________

Čudeži se dogajajo, samo prepoznati jih je treba znati...

(odgovor članu ALJA75)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: SPERMIOGRAM
30.11.2006 10:26:26   
ALJA75
HVALA PBJ!

Lep pozdrav!

(odgovor članu PBJ)
Neposredna povezava do sporočila: 3
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?