|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   fantki so diskriminirani
28.8.2004 21:29:43   
ana b
Ja res je! V vako otroško trgovino ko stopim mi v oči udari roza. Iščem kakšno modro ali bež ali sivo stvar - je ni, z malo sreče najdem celo primerno zeleno.
Če pa po kakšnem čudnem slučaju najdem primerno barvo ima pa kakšne čipke okoli vratu in še kje!:grrr:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   fantki so diskriminirani
28.8.2004 21:37:14   
ZARA
se strinjam ana b mam sicer puncko, ampak sm te roza pa ciklamne barve ze tko sita da me glava boli...:)-:)- :zmeden::zmeden:

papa v upanju na boljse

(odgovor članu ana b)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   fantki so diskriminirani
28.8.2004 21:50:35   
Ezi
Ja, tud jaz se strinjam, se mi zdi, da imajo za punčke veliko več izbire oblačil ...

LP, Ezi:racka:

(odgovor članu ana b)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   fantki so diskriminirani
28.8.2004 22:05:25   
polona
Se strinjam. Ampak jaz v HM najdem lepe stvari.

(odgovor članu ana b)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   fantki so diskriminirani
28.8.2004 22:19:41   
Ezi
Ana b, sem šla pogledat tvojega Nejca 9nebesa... tako majčken se mi zdi, koliko pa je bil velik, ko se je rodil? Iz kje pa sta vidva?

Lp, Ezi:racka:

(odgovor članu ana b)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   fantki so diskriminirani
28.8.2004 23:26:47   
Urša
Men majo za punčke take kjuti coti stvari, da bi kr vse mela, za fantke majo pa take ful frajerske cotike! :love:
Ker nism vedla za spol, sm nabavla vse v nevtralnih barvah-belo, beš, svetlo modro, vojaško zeleno-in so mel ful izbire-vsaj v H&M. ;)

(odgovor članu ana b)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   fantki so diskriminirani
29.8.2004 9:11:50   
dory
Jaz po vecini kupujem v h&m...pa vseeno je oddelek za puncke neprimerno bolj zalozen kot za fantke...no sicer tudi za nasega miskota dobim luskane cotke...sam vseen...


papa,teja

(odgovor članu ana b)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   fantki so diskriminirani
29.8.2004 9:25:23   
Anonimen
:((Pa še res je kamor sem šla povsod čudovite oblekice zapunčke,za fantke pa samo temne barve trenirk ali pa kakšen kompletek:((:((Le v trgovinah v Italiji je izbire za fantke da si ne moreš odločiti kaj bi vzel vse je po najnovejši modi.:angel::angel:Pozdave!!:sloncek::sloncek:

(odgovor članu ana b)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   fantki so diskriminirani
29.8.2004 9:38:18   
filipinka
Se strinjam, vse je roza in načičkano. Tudi v H&M majo več za deklice kot za dečke. To ni fer!:hudicek:
Ravno sem se s prijateljico pogovarjala, da punčki pripneš eno špangico v lase, pa v roza jo oblečeš, pa je ful luštkana :metulj:- za malo denarja. Fantku pa že moraš kake nike-ce ali adidaske obut, da je pravi frajerček, se mi zdi da rabiš več denarja!
V. in :duda:

(odgovor članu ana b)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   fantki so diskriminirani
29.8.2004 9:45:09   
ana b
Naš Nejc je bil rojen štiri tedne prezgodaj, vendar je bil velik 50 cm in tehtal 3060g. Je pa res, da je bil še precej nezrel in ves skrčen, zato tudi izgleda majhen. No sedaj ima že 5kg in je košarica skoraj premajhna. Tudi zrasel je že 8 cm.
Sva pa iz Ljubljane.
Lep pozdrav

(odgovor članu ana b)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   fantki so diskriminirani
29.8.2004 11:24:34   
Anonimen
:):):):):)
lp,:fis:

(odgovor članu ana b)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   fantki so diskriminirani
29.8.2004 23:35:07   
frutka_
Če jaz želim zrihtat svojega malega mu oblečem ene full dobre kavbojkice (taki sprani model!) in zraven srajčko pa jopico pleteno in šilt kapico pa je frajer. :bravo:
Saj se da fantke urediti. Kakšno srajčko je fajn nabaviti, brezrokavnik ali kakšne tričetrt hlače in ene lepe sandalčke ali pa teniske, zraven kakšno kapico in rutko okrog vratu pa so pravi frajerčki,
Aja, pa še malo gela na lase, za wet look...:):)-:)hihihi...

Izbira pa se mi ne zdi kaj bistveno manjša, predvsem v H&M se vedno najde kaj lepega za fantke!:sloncek:

:miska::racka:

(odgovor članu ana b)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   fantki so diskriminirani
30.8.2004 9:29:58   
BarbaraB
Ja, mislim, da je nakupovanje oblačilc za punčke gotovo lažje - je večja izbira, a mislim, da se tudi za fante kaj najde. Mi imamo kar nekaj prav simpatičnih kavbojk - take z anramnicami so mi še posebej všeč. Zraven pa kaka majčka in kapica s šiltom (naš jo najraje nosi postrani ali pa če je šilt obrnjen nazaj). Za jesen imam pa tudi že ogledano eno fino rutico za okrog vratu.

Saj se kar najde, je pa treba kar pobrskat.

Lp

(odgovor članu ana b)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   fantki so diskriminirani
4.9.2004 9:29:04   
beti 1
Meni do zdaj na srečo ni blo treba kaj dosti kupovat, sem bla pa vrhunsko razočarana nad izbiro za fantke v Jutranjki. Kavbojke so še mel, kar je blo bodijev in majčk je blo pa tud kar je blo zelenega pa modrega al z rožicami, al pa z volančki, za popi....
Še največ uporabnega sem do zdaj vidla v DM-u ali Mercatorju. Moraš pa posebej v DM-u prit pravočasno, ker če ne za fantke hitro zmanjka.
lp
beti 1
Pa enga :angel: vsem našim :modri:

(odgovor članu ana b)
Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Materinski dopust
Pravico do materinskega dopusta ima mati otroka, pod določenimi pogoji pa tudi oče otroka ali druga oseba ali eden od st...
Kako dojenček "reče" RAD TE IMAM?
Dojenček rad gleda obraze, maminega pa ima najraje, zato ji nenehno namenja nežne poglede. V bistvu vsakokrat ko dojenče...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?