|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 4 [5]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Ovulacija v decembru
21.12.2006 23:04:29   
pupica25
Ojla!

Moja user posted image  naj ne bi prišla zdaj enkrat v teh dneh. Imam že ful napete in občutljive prsi, pa odspodaj me tudi že kar nekaj špika, tak da mislim, da bo zdaj zdaj nastopla. Sem kar žalostna, saj tudi v 7. ni ratalouser posted image . Sem prejšnjo soboto delala test, ker se nisem mogla včakat, pa je bil en veeeeeelik minus (sem si že tisoč krat rekla, da ne bom več tak hitro delala testov, pa mi ne rata vzdržat).

No, zdaj čakam, da mi BT pade, pa da dobim to nadležno tečkouser posted image , da lahko čim prej skočim v akcijo.user posted image V začetku januarja pa mam itak pregled pri ginekologu, da vidimo če je vse OK. Bomo za drugo leto nazdravili na user posted image !!!user posted image user posted image user posted image

Se slišimo, pa dosti sreče

(odgovor članu Marelica)
Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: Ovulacija v decembru
21.12.2006 23:15:32   
zmaja
Jaz bi morala imeti ovulacijo ravno nekje okrog Božiča, tako da upam, da bo Božiček končno prinesel darilo. To bi bil res lep obliž na rano, ki še vedno boli.

(odgovor članu pupica25)
Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: Ovulacija v decembru
22.12.2006 8:53:03   
ANIME
Jaz sem pa že v malo nervozni fazi, ko odštevam dneve do NE-user posted image .
Ne pričakujem so naslednji teden.

_____________________________

Kot pravi pregovor: Be careful what you wish for.
03.10.08 sva dobila kar dva razgrajača.

(odgovor članu zmaja)
Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: Ovulacija v decembru
22.12.2006 9:53:15   
kepica
Mehurčica, seveda sva bila pridna. Saj sva vsak mesec. Ampak se mi pa res čudno zdi, da O teset nič ne pokažeuser posted image Se je še kateri to zgodilo? A je možno, da nimam Ouser posted image al pa so testi zanič...user posted image

(odgovor članu ANIME)
Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: Ovulacija v decembru
22.12.2006 10:59:12   
lana38
kepica, probaj si meriti še BT. Morda boš odkrila, da delaš teste ob nepravem času.user posted image
LP

_____________________________

lana38

(odgovor članu kepica)
Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: Ovulacija v decembru
22.12.2006 14:44:35   
kepica
lana 38 še prav zato, ker mi dva meseca nazaj O testi prav tako niso nič pokazali, sem tokrat kupila dva zavojčka testov, da bi 100% ujela O.Torej za 10 dni. Ciklus imam dolg okoli  30 dni, z O testi sem začela 12 dan. Danes je 17 dan in če računam, da O test pokaže O dan, dva prej, se pravi, da O ne bom imela še vsaj do  19. dne. Kasneje je pa že težko(čeprav je možno) upati na O. Imam pa danes tisti značilen izcedek za O, tako da sem prav zmedena. Ne vem, ali imam O prav zdaj in tega testi ne zaznajo, ali kajuser posted image Prav razočarana sem, ker sem toliko dala za te teste...
Sem si pa prejšnji mesec merila BT, pa je bila opazna, ampak prejšnji mesec pa tega izcedka nisem imela. Tako da je vsak mesec drugač. Midva sva vseeno pridna, in upam, da nama čimprej uspe.
Držim pesti tudi za vse vas.

lp
kepica

(odgovor članu lana38)
Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: Ovulacija v decembru
22.12.2006 16:47:56   
mehurčica
Eh, nisem niti rabla testa delat, ker sem zjutraj dobila user posted image . Sem pa danes še zvedela, da mi ne bodo podaljšali javnih del, ker borza ne podpira več tega programa, za katerega sem bila zaposlena.user posted image V službi so se mi kar solze vlile. Zdaj pa sploh ne vem kaj naj. tako si želiva še enega otroka..... Naj gre ta naša država nekam....user posted image user posted image user posted image



Vsaj na lotu sem dobila petico - sem ravokar pogledala za nedeljski krog.

(odgovor članu kepica)
Neposredna povezava do sporočila: 107
   RE: Ovulacija v decembru
23.12.2006 17:36:07   
andreja2000
mehurčica user posted image  ,žal mi je,vendar bodi naprej pogumna.
Super je pa tole z lotom,čestitam!


Jaz pa sporočam,da je moja O . že mimo .Bila sva pridna,a saj sva vedno in res ne vem zakaj tako dolgo traja,pa kaj čmo,menda ja vsak čas bo user posted image  -upam.

Vesele praznike in da bomo kmalu vse srečke user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Kjer je upanje,je tudi pot...

(odgovor članu mehurčica )
Neposredna povezava do sporočila: 108
   RE: Ovulacija v decembru
23.12.2006 18:30:14   
Marelica
Uf, Mehurčica, mi je žal zate in tudi za vse druge, ki so spet ugledale user posted image  namesto user posted image  user posted image ... andreja2000, močno držim peščice, da so plavalčki osvojili okrogli planet jajčece!!! Pa vsem drugim čakajočim tudi!

Vsem lepe praznike!

(odgovor članu andreja2000)
Neposredna povezava do sporočila: 109
   RE: Ovulacija v decembru
26.12.2006 10:58:04   
ANIME
Jaz sem včeraj delala test, pa je bil -.
user posted image  ali ne naj bi dobila jutri ...

Kako grozno je čakanje

_____________________________

Kot pravi pregovor: Be careful what you wish for.
03.10.08 sva dobila kar dva razgrajača.

(odgovor članu Marelica)
Neposredna povezava do sporočila: 110
   RE: Ovulacija v decembru
26.12.2006 11:06:54   
mehurčica
Anime, držim pesti, da je ne bi bilo!!!user posted image user posted image user posted image Meni v prvi nosečnosti tudi ni pokazal + dokler nisem 2 dni zamujala.

(odgovor članu ANIME)
Neposredna povezava do sporočila: 111
   RE: Ovulacija v decembru
26.12.2006 14:53:49   
kepica
Jaz sem vam pa v četrtek pisala, da mi O testi nič ne pokažejo... Naj vam povem, kako so me O testi zavedli. Kot sem že takrat napisala, sem jih kupila 10, da bi 100% ujela prave dneve.Po navadi sem O imela tam okoli 17. dneva, določala sem jo po sluzi. Ta mesec pa sem se odločila za teste. In jih delala po navodilih. Začela sem z 12. dnem in jih pridno delala vsak dan. Porabila sem prvi zavojček, in nič.Ta mesec se je gost izcedek kar vlekel in vlekel, tistega pravega pa od nikoder. Potem sem začela z drugim zavojčkom in ko sem že obupala in začela razmišljat, da mogoče sploh nimam O se mi je včeraj le pokazala rahla druga črtica. In to v 20. dnevu ciklusa! Danes je bila črtica še bolj vidna, ampak, če se držim navodil, mora biti enaka ali bolj vidna od testne (recimo da je bilo to danes ali pa bo jutri), O pa nastopi dan ali dva po dveh močnih črticah, torej na moj 24. dan ciklusauser posted image Mislim, ničesar več ne razumem, tukaj je moja logika čist odpovedala. Po teh testih sodeč imam potem O par dni pred M. Namreč M imam nekje na 30-32 dni. Čist sem zmedena, ker ne razumem ničesar več. Itak bova z  možem te dni še posebej pridna in upam, da bo rezultat uspešen tam nekje okoli 6.1. Držim pesti tudi za vse ostale.
lp
kepica

(odgovor članu mehurčica )
Neposredna povezava do sporočila: 112
   RE: Ovulacija v decembru
26.12.2006 23:13:20   
stunfek
Lep pozdrav! Sem novinka na forumu vendar imam seveda y vsemi vami nekaj skupnega. Zelja po user posted image . Imam ze enega otrocicka starega 4 leta in z mozem sva se odlocila, da je cas za novega clana ali clanico. December je bil prvi poiskus, vendar se ne prevec entuzijasticen, saj nisva bila prav pridna. Se pa je enkrat zgodilo med casom, ko je zanositev najbolj verjetna. Bomo videli. Potem sva namrec ugotovila, da ce rata kar v prvo bi bil bejbi spet septemberski - no, saj ni pomembno kdaj se rodi ampak za naju bi bilo idealno, da je novemberski ali decemberski. To pomeni, da se bomo sli resno akcijo sele s februarjem. V glavi sem ze preklopila na "I wanna get pregnant". sedaj cakam, ce me bo okoli 6.12. obiskala user posted image . Nosecnostni test ze caka v predalu - za vsak slucaj user posted image .
Srecno vsem, ki se trudite!

(odgovor članu dolenjka)
Neposredna povezava do sporočila: 113
   RE: Ovulacija v decembru
27.12.2006 9:33:06   
lana38
kepica!user posted image
Vsaj O imaš. To je že nekaj. Samo od O do user posted image  bi moralo miniti vsaj 12 dni. No, boš videla kdaj boš dobila user posted image . Morda pa je ta mesec sploh ne bo.user posted image
LP

_____________________________

lana38

(odgovor članu stunfek)
Neposredna povezava do sporočila: 114
   RE: Ovulacija v decembru
27.12.2006 16:40:29   
florita
Punce, naj se še jaz malo javim. Sem kr' malo na odmoru in ne berem redno foruma, da vsaj malo izklopim vse skupaj, upam pa da mi ne zamerite. Ta mesec sem se odločila, da ne bom merila T, da ne bom računala dnevov, da ne bom merila O z testi....skratka nič. Kar bo pa bo......

VSEM ŽELIM LEPE PRAZNIKE  IN SE VAM JAVIM PO NOVWM LETU!
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  TAKO TO SO PA DARILA ZA VAS SAMI user posted image  user posted image   user posted image user posted image  user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image , VSAKA NAJ IZBERE SVOJEGA.....



_____________________________

Na svetu ni popolnih ljudi, popolni so samo nameni.

(odgovor članu lana38)
Neposredna povezava do sporočila: 115
   RE: Ovulacija v decembru
28.12.2006 13:27:01   
ANIME
jaz pa nimam pojma, kaj se dogaja z mano.
Pred kakšnim tednom se mi je par dni po malo vrtelo.
Pred dvemi dnevi sem imela malo roza izcetka in mi je že vse v vodo padlo, ker sem mislila, da jo bom kao včeraj sigurno dobila. Namreč  včeraj je bil 28. dan in načeloma mi nikoli ne zamuja. Jo pa še danes nisem.
Danes me pa že cel dan na momente trga po spodnem delu trebuha, kot da mi bo vse ven padlo. Pa niso taki krči kot pri user posted image  (ponavadi jih imam ampak šele, ko jo enkrat dobim, prej ponavadi ne).
Test sem danes zjutraj spet delala, pa je bil spet -

In zdaj sploh ne vem ... vsakič ko grem na WC gledam kaj se bo prikazalo in samo da me malo zaščemi, sem že vsa trda ... ponorela bom!!!!!

A se je mogoče že kateri kaj takega pripetilo??

_____________________________

Kot pravi pregovor: Be careful what you wish for.
03.10.08 sva dobila kar dva razgrajača.

(odgovor članu florita)
Neposredna povezava do sporočila: 116
   RE: Ovulacija v decembru
28.12.2006 14:57:52   
zorica
Živijo punce !

Po kar dolgem času sem spet malo pogledala sem gor.Malo sem rabila časa zase, da uredim svoje misli.
Po prejšnjem mesecu ko je user posted image  prišla kar teden dni prezgodaj, mesec dni prej pa teden dni zamude, sem bila tako JEZNA, da niti na RR nisem več šla.
Je pa seveda spet mesec naokrog, O nimam pojma kdaj bi morala imeti, sva kar vedno pridno user posted image .Začela sem ne računati, vem le da bi naj vražička prišla nekje drugi teden.

Seveda pa močno upam da tokrat ne pride user posted image



(odgovor članu ANIME)
Neposredna povezava do sporočila: 117
   RE: Ovulacija v decembru
29.12.2006 15:02:54   
ANIME
jaz je še vedno nisem dobila ... to je že 3. dan da mi zamuja... jutri spet delamo test ...to čakanje pa malo ubija!!!!

_____________________________

Kot pravi pregovor: Be careful what you wish for.
03.10.08 sva dobila kar dva razgrajača.

(odgovor članu zorica)
Neposredna povezava do sporočila: 118
   RE: Ovulacija v decembru
29.12.2006 19:33:04   
kaja80
živjo kepica!
Ja je čisto možno, da imaš 20 dan O. Moja je na 19 dan. sem vprašala ginek. kako je s tem, da je tako pozna, je rekla da ni pomembno na kateri dan je O, ampak da po O mine vsaj 10 dni do M.

Upam da sem ti kaj pomagala.

(odgovor članu kepica)
Neposredna povezava do sporočila: 119
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 3 4 [5]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 4 [5]
Pojdi na:





Najbolj ujemajoči astrološki pari so ...
V članku preveri, kateri so najboljši kozmični ljubezenski pari.
Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?