|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   jok po kopanju
2.12.2006 17:53:46   
AKŠ
mene kr srce boli, ko našo bibo vzamem iz njene banjice.

Ja takole je.....mi se že kar nekaj časa kar tuširamo v tuš kabini in je prov fino. Seveda pa ji dam vsake toliko časa njeno banjico, da lahko čofota.

Vsaki če bilo malo joka in morebiti kakšna solzca...
danes??? danes pa histeričen jok, z rokami je udarjala po meni, se trgala iz naročja....trajalo je dobre pol ure, da sem jo umirila.....

ko sem jo umirila, sem šla pospravit kopalnico, kjer mi je naredila bazen...žal je prišla za mano in videla, da zlivam vodo iz njene banjice....in spet smo bili na začetku


a mi še katera takšne probleme in kako si zadevo olajšuje?

_____________________________

Opazujem te,kako mirno spiš,te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele,ko tvoja dlan leži v moji,opazim,kako zares majhna si.Tako si majhna-pomeniš pa mi ves svet.

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: jok po kopanju
2.12.2006 18:42:34   
Petraa
Naš je v vodi dokler sam noče iti ven.če je pa res včasih predolgo pa spustim vodo in povem,da je voda šla pa-pa

(odgovor članu AKŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: jok po kopanju
2.12.2006 18:56:07   
Jessy
Tudi mi enako naredimo, kot Petraa. Včasih je voda zares že hladna, pa če vidim, da je še zelo navdušena nad kopanjem, prilijem nekaj tople vode, ko pa se spet ohladi, pa odmašim in se sprijazni, ko vidi, da ni več vode.

(odgovor članu Petraa)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: jok po kopanju
2.12.2006 22:30:19   
lelaval
Pri nas je podobna situacija, a hvalabogu (še) brez histeričnega joka. Jok pa je, ja. Jo komaj ven dobim - obljubljam ji vse mogoče - še najbolj "pali", da se gre namazat s kremico. In ji pustim, da si mleko zlije po nogicah in se namaže - seveda ne pozabi nekaj mleka za telo tudi pojest.user posted image

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu AKŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Kaj je zdravje?
Nacionalna agencija za javno zdravje poroča, da število izdanih receptov skozi leta ves čas narašča. Živimo torej dlje, ...
Kdaj je čas za kahlico?
Tako kot na skoraj vseh področjih otrokove vzgoje se tudi pri navajanju na kahlico teorija in praksa skozi čas spreminja...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?