|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Petra+Zoja...
30.8.2004 20:57:46   
filipinka
:duda:...:bravo: gledala sem tvoj album, mimogrede prelepe fotke, in me je čisto očarala posteljninica v vaši otroški posteljci. Čudovita je :sloncek:, še nikjer nisem videla tako lepe.
A mi izdaš kje si jo kupila? Če mi želiš povedati in ne želiš, da izvejo še druge, mi lahko pišeš na privat!
LEP VEČER, Čao V. in :duda:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Petra+Zoja...
30.8.2004 21:01:01   
filipinka
Adijo pamet:((, kaj naj še tretjič napišem, da bo bolj držalo? Zdelo se mi je da mi ni vpisalo in sem šla pisat še enkrat!:hudicek::hudicek::hudicek:

(odgovor članu filipinka)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Petra+Zoja...
31.8.2004 10:41:04   
petra + zoja
ciao v77,
posteljnino in vse kar spada zraven, sem kupila v emporiumu na oddelku mothercare, zraven spada (odejica, vzglavnik, koca, rjuha, zaščitna ograja, "ne vem kak se reče, mi rečemo din don, ono ko je nad posteljo in pojein se vrti", potem okrasni trak za na steno in zavese za sobico).
Pa mislim, da bi se še našlo, naš komplet se imenuje Baby Circus, še veliko teh kompletov imajo na voljo in vsi so zares nekaj posebnega.
Če ne druga, se splača vsaj it pogledat.
Lep dan!!!

(odgovor članu filipinka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Petra+Zoja...
31.8.2004 11:43:53   
kepa*
Ahoj!
Mene pa sam zanima, ce lahko mal poves, kaksne so kaj cene.
Hvala in cartaj svojo strucko.

(odgovor članu filipinka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Petra+Zoja...
31.8.2004 15:44:28   
filipinka
Ja tudi mene zanima koliko stane vse skupaj?
Hvala in sladko cartanje!:sloncek::sloncek::sloncek:

(odgovor članu filipinka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Petra+Zoja...
1.9.2004 10:00:31   
petra + zoja
hello,
za cene se ne spomnim koliko je kaj stalo, ampak mislim, da niso kaj pretirano, mislim da podobno kot v ostalih trgovinah. (npr. Baby center,....)

(odgovor članu filipinka)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Petra+Zoja...
1.9.2004 10:08:04   
petra + zoja
http://www.mothercare.com/bin/venda?ex=co_wizr-xapian&step=xapian&curstep=xapian&mode=¶m1=1¶m2=&check=&trrfnbr=&wizard=&curparam1=1&trrfext=&bsref=mothercare&columns=1&searchargs=baby+circus&morelike=&reflike=&srchopt=D&itemsperpage=10&searchpage=&searchinvt=1&searchstry=0&searchicat=&bsref=mothercare&searchcat=&threshold=60&carryfields=D&D=&SYNALL=1

(odgovor članu filipinka)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Petra+Zoja...
1.9.2004 10:09:45   
petra + zoja
To je internetna stran in cene, ki so v angleških funtih, pri nas je malo ceneje.

In vse stvari, ki spadajo zraven!

(odgovor članu filipinka)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Utrujeni? Preverite ali imate pomanjkanje ...
Pri pomanjkanju železa pride do utrujenosti, vrtoglavice, razdražljivosti, težav s koncentracijo, slabših fizičnih in um...
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?