|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  107 108 [109] 110 111   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: SKUPAJ NA POTI DO CILJA
4.12.2006 12:10:54   
Liona
tinaaja, tudi jaz si govorim, da bo na NS vse o.k., ampak nikakor ne morem strahu potisnit na stran...user posted image Pa ne vem česa se bojim. Najbolj verjetno tega, da bi izvedela, da srček sploh ne bije več že nekaj časa... O teh zadevah sem dosti brala zadnje čase. Ne vem zakaj sem šla sploh to brat user posted image  Ampak saj bo vse vredu. user posted image  Sicer je pa to stvar na katero nimam vpliva.
tinaaja super za voziček. user posted image user posted image user posted image  Tudi midva sva ga že izbrala (nikakor ga nisva še kupila user posted image ). Obema je všeč in sva rekla, da bo kar ta!
Aja, na NS grem v Lj. porodnišnico k Pušenjaku. Upam, da se bo tudi spol že videl. Naju tako firbec matra... user posted image  še najbolj. Karkoli že bo, samo da bo vse vredu!!!! user posted image user posted image

pa-pa

(odgovor članu tinaaja)
Neposredna povezava do sporočila: 2701
   RE: SKUPAJ NA POTI DO CILJA
4.12.2006 12:29:41   
tinaaja
Mene je tudi matralo v 10 tednu, a je vse OK in sem sla na samoplacniski UZ, ker je dr ugotovil omfalokelo- ce se se spomnis.. Na sreco sem ostala skulirana in pocakala na NS, kjer je povedala G, da je vse OK, da je delala preplah za prazen nic.
Jaz sem se bala NS, ker sva prvic padla ravno tukaj - zvedela, da ne bo slo user posted image  Ampak moras vedet, da je nekaj narobe pri zelo malem stevilu nosecnosti in ZAKAJ bi pa ravno pri tebi bilo. Dokler se ti ni treba soocat s kaksnim problemom, ga probaj odmislit. probaj, ker vem, da ne gre, ampak je treba grde misli zavestno izpodrivat.
hehe nama so spol zgelda pravilno napovedat na NS, se pa res ne vidi zmeraj user posted image
kater vozek pa sta si ogledala, ce ni skrivnost?
papa

(odgovor članu Liona)
Neposredna povezava do sporočila: 2702
   RE: SKUPAJ NA POTI DO CILJA
4.12.2006 12:57:56   
Klarissa
evo mene spet malo.
probam ne mislit na delanje in imetje pikice, ker me je ful strah. 2x je bila pikica, niti enkrat ni bil viden srček. strah me je ful, a mojemu tega nočem pokazat. tako zelo si želim user posted image  a vem, da če se še enkrat ponesreči, pol je v letu 07 spet ne bom dočakala. kako čas beži.
čeprav je 2meseca po histero, kondomov več ne kupim. pa bomo videli kako bo. zdaj so menda na zalogi še kaki štirje. hahaha
punce papa

(odgovor članu tinaaja)
Neposredna povezava do sporočila: 2703
   RE: SKUPAJ NA POTI DO CILJA
4.12.2006 13:16:13   
tinaaja
Klarissa, ne si delat problemov se preden do njih pride. Saj ves, da se se prehitro najdejo user posted image  Saj ves kaj pravijo: v tretje gre rado. Pa le pogovarjaj se o strahovih s svojim, ceprav vcasih tezko razumejo. Ampak je prav, da vedo, hkrati morda on cuti isto in tako ve, da sta oba v tem in da je OK, da vaju je strah in skupaj si bosta lahko bolj v oporo. user posted image user posted image user posted image user posted image
A si dobila teste za hormone?

(odgovor članu Klarissa)
Neposredna povezava do sporočila: 2704
   RE: SKUPAJ NA POTI DO CILJA
4.12.2006 18:18:02   
Liona
tinaaja, voziček ni skrivnost. user posted image  Hartan Skater S. Barva sicer ni takšna kot na sliki, ampak techno olive.
user posted image

Dokupila bova še vrečo za nogice, nastavka za novorojenčka pa ne potrebujeva, ker se da naslonjalo spustiti čisto do konca in je primeren za dojenčke (novorojenčke) pa še poleti bom rodila...

To je to user posted image

(odgovor članu tinaaja)
Neposredna povezava do sporočila: 2705
   RE: SKUPAJ NA POTI DO CILJA
4.12.2006 21:19:34   
Jelenche
hej punce,

kako ste? Se držite a ne? Saj smo vse močne. Pač moramo biti. Vse to nas jača, vse to nas uči potrpežljivosti. Vse to je za nekaj .... upam da bom kdaj vedela za kaj ...

Tinaaja, si naročila traxx-a lime?
Men je tut ta nova kolekcija čedalje grša. Ha se tolažim, da bom dala kakšno lepo dekco not. Pa ne bom toliko videla barv.

Punce... vsem en velik  user posted image



_____________________________

Morja ne moreš prečkati, če le zreš v vodo

R. Tagore

(odgovor članu Liona)
Neposredna povezava do sporočila: 2706
   RE: SKUPAJ NA POTI DO CILJA
4.12.2006 21:38:27   
tinaaja
Jelenche, ne sam narocila, danes sem ga tud dobila in je valda ze sestavljen v dnevni sobi user posted image user posted image user posted image  moj ima ze test drives user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Jelenche)
Neposredna povezava do sporočila: 2707
   RE: SKUPAJ NA POTI DO CILJA
4.12.2006 22:32:40   
Liona
The best tinaaja. Si že dobila voziček. user posted image user posted image user posted image  No, dobro ga stestiraj.
Zdaj tudi jaz za Traxx-a navijam. Sploh ne vem, zakaj nisem gledala Hauck-ovih. Meni je všeč model Marlin 3. Hud. Ampak barve so čudne.user posted image Jaz bi full imela voziček olivne barve. To vem že nekaj let. Pa cene ne najdem. Sicer pri vozu ne bomo šparali. Bo dedi financiral user posted image .
Končno odločitev glede vozička pa še sporočim.

lahko noč

(odgovor članu tinaaja)
Neposredna povezava do sporočila: 2708
   RE: SKUPAJ NA POTI DO CILJA
5.12.2006 6:57:15   
krtekxx
Ja punce, na kateri forum sem pa zašla, saj se sam o vozičkih zgovarjate? Ma je to tolk lepo brat...
Jaz mam pa v ponedeljek histeroskopijo pri Tomaževiču (če me ne prej pokličejo in odpovejo, kot je menda kar v navadi), pol bomo pa začel mal probavat. Drugače pa mam se 2 Jolliya v žepu: vlogo za posvojitev na SCD-ju in IVF+PGD napotnico po tej histeroskopiji. Nekje bo že, a ne?!
Pol mi bodo glih vaši vozički prov pršli, ko jih boste odrable.
Tinaaja, ja kje si s user posted image ?
Lep dan vsem.

(odgovor članu Liona)
Neposredna povezava do sporočila: 2709
   RE: SKUPAJ NA POTI DO CILJA
5.12.2006 6:59:34   
tinaaja
Jutro dame,
jaz bi pa danes se toook spala...
Liona, poglej I'coo od Haucka, imas tud olivnega, pa se dobr zgleda.
http://www.hauck-group.de/de/detail.asp?PLID=4&BID=44&KID=1&HID=2&UID=255&DID=398&ARTNR=328040
Zusatz : Lieferbar ab ca. Januar 2007
Preis : 249,00 EUR
Mehrwertsteuer : 16,00 %

Beschreibung :
[font='"arial"']

Luxuswagen Targo - City

elegant und durchdacht bis ins Detaill.
Umbaubar zum Kinderwagen, von Geburt an nutzbar.

wendbarer, höhenverstellbarer Sitz (12,5 cm in der Höhe zu verstellen)
durch die Höhenverstellung auch als Hochstuhl nutzbar
verstellbare Fußstütze
verstellbare Rückenlehne
einfacher Umbau der Sitzeinheit zum Kinderwagen
höhenverstellbarer Schieber
Aluminiumgestell
ACW-Räder
schwenkbare- und feststellbare Vorderräder
abnehmbarer Vorderbügel
Verdeck abnehmbar

Maße:
zusammengelegt: 112x47x59 cm
Liegefläche: 25x80 cm
Sitzbreite: 32 cm
Wagenbreite: 59 cm
Raddurchmesser 18 cm / 28 cm
Schiebehöhe: 60-102 cm
Gewicht: 10,5 kg

Wagen kombinierbar mit C-Care Plus (Autositz)
[font='"arial"'] 
[font='"arial"']Men je ta tud kul. Imas pa tud ostale, ki so super ala Peak. Btw: ko sva bila v arielu mi je kazala vozicek na sliki, da so dali gor okostnjakovo glavo user posted image  KAo ce se prav spomnim Bon Jovi vozicek.. Haloo...

Aurora se tudi ze dooolgo ni javila.
 
In ostale pupe, kako ste kaj.. Se malo pa bo petek user posted image  Jaz sploh nimam filinga, da je december, prevec toplo je... user posted image  Morda pa le zapade kaksen sneg, da bo white christmas user posted image
[font='"arial"'] 
[font='"arial"'] 


(odgovor članu Liona)
Neposredna povezava do sporočila: 2710
   RE: SKUPAJ NA POTI DO CILJA
5.12.2006 7:18:59   
lana38
Kako vas je lepo brati user posted image , ko ste tako polne energije. Sneg bo že še prišel. Še preveč ga bo. meni je zaenkrat kar fajn, da še ga ni. Nimam preveč rada zime. Jutri pa je Miklvaž in tudi moja O se že pošteno bliža. Danes že čutim neko špikanje v trebuhu, tako da bo kamlu tu. Samo kaj, ko je to premalo. Bi rabila še 100 čudežev in čarobno palico, da bi se kaj prijelo.
Aurora28 mislim, da je na off, ker se tako dolgo ne oglasi. Bety pa me res že prav skrbi.user posted image
LP

_____________________________

lana38

(odgovor članu tinaaja)
Neposredna povezava do sporočila: 2711
   RE: SKUPAJ NA POTI DO CILJA
5.12.2006 9:01:56   
Špela100
Sem se na hitro oglasila...sam da vam kavico postrežemuser posted image .
Jaz se pa ta teden sploh ne morem spravit k sebi...takoooo sem depresivna....mal sem obupala...
Niti veseli december me ne veseli, včasih sem ob tem času že piškote pekla, no venček sem dala na vrata, drugega pa nič.
Jutri je Miklavž.
Tinaaja, Liona me veseli, da sta tako optimistični in nam malo moralo dvigujete...super kar tako naprej...

Drugim pa držim pesti in čakam katera bo nova user posted image  v decembru. Zdaj bi pa lahko že bila katera iz naše strani...

čao

(odgovor članu lana38)
Neposredna povezava do sporočila: 2712
   RE: SKUPAJ NA POTI DO CILJA
5.12.2006 9:23:24   
Klarissa
alo punce,
tinaaja, moji hormonski testi so prišli nazaj in so odlični;) so me presenetili. je rekla ginekologinja, da se moram samo sprostit, odklopit in ponovno probat. ja saj. samo ni tako enostavno.
krtexx, a mi lahko prosim poveš kdaj ima par pravico zaprosit za posvojitev? zadnjič sem sanjala, da sva posvojila, a sva dobila PETORČKE. ha kakšne sanje. čisto nemogoče, da bi se zgodilo.
lep dan vam želim vsem.
papa

(odgovor članu Špela100)
Neposredna povezava do sporočila: 2713
   RE: SKUPAJ NA POTI DO CILJA
5.12.2006 9:33:58   
teri
Lep pozdrav tudi od mene!Kako je lepo brat Liono pa Tinaajo pri izbiri vozička.Upam, da vaju bom lahko kmalu vprašala za kak nasvet. Res bi blo to najlepše darilo za miklavža al za božička al za dedka mraza.Sploh ni važno kdo prinese to darilo samo da je. Bi pa mela res preveč sreče da nama rata že v 1.poskusu in seveda da se pol obdrži celih 9m.Verjetno so to že prevelike želje tudi za njih.Sicer že od sob pridnouser posted image ,ker mislim da je O.Tako da bomo vidli,če sva trofila pravi danuser posted image !

(odgovor članu Liona)
Neposredna povezava do sporočila: 2714
   RE: SKUPAJ NA POTI DO CILJA
5.12.2006 9:38:03   
Liona
tinaaja, hvala za link. Res je hud. user posted image  Našla pa sem še enega trikolesnika (tudi od icoo, Jogger, Peak 3 Air-Silver)
http://www.hauck-group.de/de/detail.asp?PLID=4&BID=35&KID=1&HID=6&UID=209&DID=271&ARTNR=350027, ki mi je pa tudi blazno všeč. Pa tudi, če je siv. Sicer se je moj dragi zagrel za tistega Hartana, ampak mislim da mu bo tudi ta všeč. Meni je lepši. Kaj pa ve pravite?
Sicer pa sploh ne vem, zakaj sem se že na vozičke osredotočilauser posted image
tinaaja nekaj me še zanima. Ga lahko (recimo ta model, ki mi je všeč) naročim pri našem uvozniku (oz. v Arielu) ali ga moram direktni v Nemčijo naročit?

Vsem ostalim pa user posted image  za dobro jutro in en velik user posted image

lana38, zdaj pa bo. user posted image  za srečo za december 2006. Naj se že prime. Držim pesti in navijam za vse (ne)čakajoče.

pa-pa

(odgovor članu Klarissa)
Neposredna povezava do sporočila: 2715
   RE: SKUPAJ NA POTI DO CILJA
5.12.2006 9:55:14   
tinaaja
najprej kavica:
user posted image user posted image user posted image user posted image   Malo navjanja za vse, ki ne cakate:
user posted image user posted image user posted image  DRZIM PESTI! Liona, vozicke se SPLACA narocit prek Kikiwelt.de, ker so noro cenejsi kot v arielu -> pri meni je bilo skor 40.000sit razlike!!! Dobijo v slo enkrat februarja novo kolekcijo, tko da jo bos lahko komot najprej v zivo preucila, videla barve, materiale. Men je peak 3 vsec v rjavi barvi, kljub temu, da mi drugace sploh ni.    

(odgovor članu Liona)
Neposredna povezava do sporočila: 2716
   RE: SKUPAJ NA POTI DO CILJA
5.12.2006 11:08:21   
krtekxx
Uaaau, dobra debata o vozičkih; najbolj da si skopiram strani, da bom nazaj pogledala ko bom rabla, ker nisem glih študiozen tip za spletne zmožnosti nakupovanja...
Klarissa: posvoji lahko vsak par, ki je mentalno, zdravstveno in socialno primeren. Če te zanima, pokliči na kak CSD, pa ti bojo zelo prijazno povedali kako in kaj. Je pa veliko tudi na spletu - vtipkaj CSD posvojitev pa bo morje linkov...

LP

(odgovor članu tinaaja)
Neposredna povezava do sporočila: 2717
   RE: SKUPAJ NA POTI DO CILJA
5.12.2006 11:22:51   
lana38
Špela100!
Tole o depresiji bi lahko tudi jaz za sebe rekla, da me zadnje čase kar pošteno daje. Pa se mi zdi, da se je tudi mojega user posted image  že kar malo začelo lotevat, samo on si noče ravno priznati. Včeraj sva imela malo debato o tem, pa je tudi komentiral, da če ne bo spremembe, več ne ve, kaj bi. No, morda nas uslišijo decemberski dobri možje. Lahko pa tudi jaz trdim, da nekega posebnega veselja letos res ne čutim. Če ne bi imela doma sina, ki ga to zelo navdušuje, sploh ne bi vedela, da je ta čas.
Naročila sem se pri svojem G in sicer 9.1. Bomo videli, kaj me bo čakalo za vnaprej, če še ne bom user posted image . Včasih si mislim, da lahko pojem tono Klomifena, pa mi ne bo nič pomagalo, če imam kakšne zarastline ob teh treh abrazij, ali kaj drugega. Še dobro, da nimam ne vem kako močnih stranskih učinkov Klomifena, pa nazadnje še ne bi bilo nič od njegovega delovanja. Zdaj bi sicer morala biti pozitivno naravnana, ker sem v času O, ampak vse to je pri meni že nekam izvenelo, ko pa je tu že 9. krog boja za zdravega user posted image , pa še vedno nič.
LP

_____________________________

lana38

(odgovor članu krtekxx)
Neposredna povezava do sporočila: 2718
   RE: SKUPAJ NA POTI DO CILJA
5.12.2006 11:33:49   
Špela100
Lana38 lepo si napisala, da je vse to izvenelo ob 9.krogu. Res je, prej sem skakala iz euforije ob ovulaciji v depresijo ob user posted image ...user posted image , zdaj je pa vse ena sama depresija. Pač tak čas je, ko se mi zdi vse zaman...predolgo to traje in mi je začelo najedati upanje.

(odgovor članu lana38)
Neposredna povezava do sporočila: 2719
   RE: SKUPAJ NA POTI DO CILJA
6.12.2006 7:17:42   
lana38
Dobro jutro!
A vas je kaj obiskal Miklavž? Pri nas je nekaj prinesel za sina. Če je pa tudi nama z user posted image  pustil kakšnega user posted image  v mojem trebuščku, pa bomo videli šele čez kakšna 2-3 tedne. Mislim, da sm zelo blizu O, ker ne črviči, BT je bila danes zjutraj izredno nizka in tudi sluzi tiste prozorne imam ogromno. No, kako sem se naučila opazovati samo sebe v teh letih čakanja na user posted image . Če izvzamem tisto nesrečno user posted image , se že skoraj 2,5 let trudiva za zdravega user posted image . Če še kar nekaj časa ne bom user posted image , bo pa avgusta 2007 že 3 leta. Grozno.
LP

_____________________________

lana38

(odgovor članu Špela100)
Neposredna povezava do sporočila: 2720
   RE: SKUPAJ NA POTI DO CILJA
6.12.2006 8:18:25   
Špela100
Ne, ne Lana !!!!!!!!!!!!!! 1000% boš pred avgustom user posted image , garantirano!!!!!

(odgovor članu lana38)
Neposredna povezava do sporočila: 2721
   RE: SKUPAJ NA POTI DO CILJA
6.12.2006 9:04:03   
Anonimen
Pozdravljene!
Po doolgem času se vam oglašam. Če ne bo kmalu praznikov, bom kar kolapsirala od preobilice dela.
V petek sem imela ZUP, ki sem ga tudi naredila - 2 dni pred njim je bilo vojno stanje user posted image , ker sem kot ponavadi imela čas študirati samo dva dneva.
V ponedeljek sem bila v LJ na enem posvetu, na katerem sem vodila tudi okroglo mizo in bila utrujena kot pes, ker sem imela poleg sebe same z našega ministrstva. Po tistem sem še enkrat včeraj ponovila vajo - šla v LJ in predstavila projekt, ki smo ga izvajali.
Danes pa me je na mizi že čakal pol kup papirjev.
No, moram it delat, ker danes moram še zorganizirati neke tečaje.
LP

(odgovor članu Špela100)
  Neposredna povezava do sporočila: 2722
   RE: SKUPAJ NA POTI DO CILJA
6.12.2006 9:25:43   
Liona
Morgen vsem skupaj,

joj kakšen nikakav dan je danes. Za znoret. Še s user posted image se mi ne da na sprehod. user posted image
... in samo še dva dni. Vsak dan je huje. Strah, pa črne misli, pa prepričevanje same sebe, da moram biti pripravljena tudi na najslabše... Po drugi strani pa se spet prepričujem, da bo vse vredu. Ne vem kako bom preživela petek do 11. Takrat imam uro! Še sreča, da gre user posted image  z mano. Si bo vzel prosto. Bom imela vsaj enega, za sproščanje živčkovuser posted image . Ufff kako me je strah. Verjetno me ni bilo še ničesar v življenju toliko strah. Grozzzzaaaa!!!!

Lepo se imejte in lep dan kljub slabemu vremenu. Aha, pa še user posted image  za dobro jutro oz. dober dan.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2723
   RE: SKUPAJ NA POTI DO CILJA
6.12.2006 9:35:36   
teri
Raho:kot opisuješ moraš imet full zanimivo službo.Res da si v gužvi in tudi stresa ti sigurno ne manjka,ampak meni bi blo to všeč,ker se zamotiš in nimaš časa razmišljat na nič.Meni pomaga da ko imam probleme se zakopljem v delo.Ko sem prišla delat po ss,sem rekla našemu direk. naj mi da ogromno dela.Vsak ima svoje.Pa tudi dneve sem si tako organizirala,da sem prišla šele zvečer domov.Tako nisem mela časa poležavat doma pred tv,kjer bi samo razmišljala namesto da bi se sprostila ob gledanju tv.Zdej pa je šlo tisto obdobje kolker tolko mimo in mi je včeraj prav pasalo bit popoldan doma,ne delat nič in bit pred tv.Sem mela mir ker je moj delal popoldan.Mi je prav pasalo kot že dolgo ne.Sem bla prav ponosna nase!user posted image
Špela,Lana:tako obdobje kot ga doživljata vidve je normalno.Vsak ga ima.Probajte najt neki drugega s čim se zamotit.Tudi to bo šlo mimo in tudi vidve boste kmalu srečkeuser posted image !Jaz verjamem v to.Pa ni user posted image da pri miklavžu,božičku in dedku mrazu,ne bo eden ki nam bo prinesel zdravegauser posted image !Držim pesti za vse nas,ki upamo v čudeže!user posted image user posted image

(odgovor članu Liona)
Neposredna povezava do sporočila: 2724
   RE: SKUPAJ NA POTI DO CILJA
6.12.2006 9:36:41   
tinaaja
Raho user posted image user posted image user posted image  za izpit!!!
Liona, dihaj in razmisljaj pozitivno, ker pikica cuti, da si zivcna. Ne si delat problema, se preden nastane. Bos vidla, kok se ti bo zdelo neumno po pregledu - men se je vsakic user posted image  zato sem zdaj toook pametna user posted image user posted image
Spela, Lana ... vem, da traja dalj kot bi si zeleli, ampak sam obupat ne. Kaj pa punce, ki par let cakajo - ve vsaj veste, da lahko zanosite. Iz dolocenga razloga pa zaenkrat se ni ratalo, morda si se ni pojavila prava dusica otrocka, ki bo zapolnila vasa srca. Ampak se bo!!! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Liona)
Neposredna povezava do sporočila: 2725
Stran:   <<   < Prejšnja stran  107 108 [109] 110 111   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  107 108 [109] 110 111   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?