|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Mehurčki ,metuljčki....
1.9.2004 12:53:40   
evita
Ojla pupe!!!
Danes so se mi začele pojavljati "čudne reči". Namreč, noseča sem 16t in 2d in od dopoldneva dalje čutim neko žgačkanje v bušiju,kot da bi bili neki mehurčki(vsake toliko časa). Zelo je prijetno. Mislim si,da so to prvi :duda: gibi (prebavne težave definitivno niso!). Je to mogoče,da čutim :duda: že pri 16t? Ali se motim,kajti baje da se to čuti šele okrog 18-20t.
Mogoče se je pa moj malček odločil mamico požgačkati malo prej:bravo::bravo::bravo:
Ostanite v cvetju.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Mehurčki ,metuljčki....
1.9.2004 13:03:39   
KIRA
to je cist normalno. meni je g. rekel, da bom malo :roza: cutila komaj v 5. mes., pa sem jo na zacetku cetrtega9nebesa... je pa lep obcutek ko se zaradi teh prvih gibov zacnes zavedat, da mas malo pikico v busiju, ne?9nebesa

(odgovor članu evita)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Mehurčki ,metuljčki....
1.9.2004 13:05:16   
pia1
seveda!!! tud jaz sem zacutila prve gibe v 16 t. bos vidla, kmal bo skratka lahko cutil tudi bodoci ocka, ko bo polozil roko na trebuh. a ni fajn?!? uzivaj!!!

(odgovor članu evita)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Mehurčki ,metuljčki....
1.9.2004 13:06:36   
Venera
joj kako lepo! ti kar zavidam!:)-
Jaz tudi že komaj čakam, če bo kaj! Jaz v četrtek dopolnim 16t. Upam, da bo pri meni tudi malo bolj pohitelo:)-:)-:)-

Uživaj v tem, je baje tako lepo!9nebesa

lp
Venera in :duda: 15t 6/7

(odgovor članu evita)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Mehurčki ,metuljčki....
1.9.2004 13:11:45   
Lu
A je možno, da se take ˝mehurčke˝čuti že kaj preje? Tudi meni se to že dogaja. Seveda pa komaj čakam tiste taprave gibe, ko veš da je to to :bravo:

lp Lu
16t 1/7:love:

(odgovor članu evita)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Mehurčki ,metuljčki....
1.9.2004 14:27:23   
pia1
:bravo: :bravo: :bravo:
moja kolegica pravi, da je zacela malcka cutit pri 3,5 mesecih! vse je mogoce! pri vsaki je drugace, pri enih v 14, pri drugih pa se v 24 tednu ne.

(odgovor članu evita)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Utrujeni? Preverite ali imate pomanjkanje ...
Pri pomanjkanju železa pride do utrujenosti, vrtoglavice, razdražljivosti, težav s koncentracijo, slabših fizičnih in um...
Kamasutra za nosečnice: najboljši položaji...
Mnoge ženske ugotovijo, da se njihov spolni nagon med nosečnostjo poveča! Odkrijejo pa tudi, da je logistika lahko nepri...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?