|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   dvojajčni dvojčki
11.12.2006 14:42:02   
ANDREJA 75
Pejšni ponedelkek svs bila z user posted image na NS izvedela sva da pričakujeva user posted image user posted image sončka ,dva user posted image user posted image sta lepo utripala eden je manjši kot drugi zato jih ni izmerila in me naročila na NS v ponedeljek 18.12 ko bosta že malo zrasla.

_____________________________

16.05.2007 sta se nam pridružila MAJ IN GAL!!!!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: dvojajčni dvojčki
11.12.2006 14:43:58   
srki
Ja čestitke, Andreja user posted image . Sončka pa naj le lepo rasteta.

(odgovor članu ANDREJA 75)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: dvojajčni dvojčki
11.12.2006 14:53:07   
Anonimen
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image , jest si tud full želim user posted image user posted image , sva opasna, ker po njegovi strani imajo kar veliko user posted image user posted image ...čestitke še enkratuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu srki)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: dvojajčni dvojčki
11.12.2006 15:08:24   
Afnica
Super. user posted image

Tudi mi pričakujemo dvojajčna dvojčka. Julija 2007. Nuhalno svetilno pa imam 27.12. v 12. tednu. Moja dva sta bila v 7. tednu velika 8.2 in 9.7 mm.

_____________________________

Prodamo opremo in oblačila (primerno tudi za dvojčke)
http://oblacilaigrace.moj-album.com/

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: dvojajčni dvojčki
11.12.2006 15:45:12   
til
user posted image user posted image user posted image  se boš pa zato sam enkrat namatralauser posted image !Pa upam da ne preveč! Tudi mi smo zelo opasni za dvojčke po user posted image  strani!

_____________________________

NE JE NAJPOGOSTEJŠA BESEDA MOJEGA SINA :-(

(odgovor članu Afnica)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: dvojajčni dvojčki
11.12.2006 17:02:32   
bianka
ANDREJA 75 ,čestitke za dvauser posted image user posted image ,jaz sem tudi v pričakovanju dvojčkov(enojajčnih),PDP imam januarja.

Srečno

(odgovor članu ANDREJA 75)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: dvojajčni dvojčki
11.12.2006 17:24:56   
laurago
Čestitke za dvojno srečo!!user posted image user posted image user posted image user posted image
Mi tudi pričakujemo dvojčke samo da enojajčne...bomo imeli dva pobeka user posted image  rodila bom pa nekje sredi janurarjauser posted image  joj pol nas bo pa že 6user posted image

_____________________________

Najraje jih imam:
Laura- 26.6.2001
Gorazd- 13.8.2003
Gašper & Gaber- 6.1.2007
ter da seveda ne pozabim najboljšega ter najprijaznejšega moža Klemna.

(odgovor članu bianka)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: dvojajčni dvojčki
11.12.2006 19:04:57   
dulcinea
Bravo user posted image

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu ANDREJA 75)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: dvojajčni dvojčki
12.12.2006 7:59:48   
NMJ
Čestitke ANDREJA75 user posted image user posted image user posted image  za dvojno srečo oz. dva user posted image user posted image . Tudi midva marca pričakujeva dvojajčni dvojčici  user posted image  user posted image . Želim ti vse dobro in lepo ter da user posted image user posted image  lepo rasteta.

lp

(odgovor članu dulcinea)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: dvojajčni dvojčki
12.12.2006 8:39:21   
mravljica3
Čestitke tudi z moje strani Andreja 75! Uživaj v svoji sreči! Tudi jaz pričakujem dvojčke v maju in se jih neizmerno veselim.

Lep dan tebi in vsem puncam.

mravljica3

(odgovor članu NMJ)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: dvojajčni dvojčki
12.12.2006 9:21:10   
tajtaja
Jaz jih pa že imam, in je to nekaj najlepšega kar se mi je v življenju zgodilo, čeprav nas je zdaj kar sedem.

_____________________________

Največja sreča so otročki, zato sem srečna petkrat.

(odgovor članu mravljica3)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: dvojajčni dvojčki
12.12.2006 9:58:50   
dodi
Živjo,srečka nosečka z dvemauser posted image user posted image !

Mi imamo že dvakrat dvojajčni dvojčici in tokrat zopet pričakujem dvojajčna dvojčka.Pogumno naprej in boš videla,da ni lepšega kot to,ko stisneš k sebi svoj mali čudež oziroma dva mala čudeža.
Lepo se imejte,dodi

(odgovor članu tajtaja)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: dvojajčni dvojčki
12.12.2006 13:53:37   
SISI25
Č E S T I T K E !!!!

user posted image  user posted image  user posted image  user posted image

(odgovor članu dodi)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: dvojajčni dvojčki
12.12.2006 14:46:40   
LIDJOČKA
Tudi mi že imamo dvojajčni dvojčici. Vse lepo tebi in tvojima user posted image user posted image !

(odgovor članu ANDREJA 75)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: dvojajčni dvojčki
13.12.2006 20:31:50   
tatam
Čestitam!!!
Tudi jaz pričakujem dvojajčna user posted image  user posted image  in sicer uradno konec januarja,mogoče bo pa kaj prej!Tudi jaz imam od prej par,sedaj pa naj bi bla dva fantka!
Uživaj,dokler še lahko,proti koncu user posted image  je to vedno težje!

(odgovor članu LIDJOČKA)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: dvojajčni dvojčki
13.12.2006 23:48:54   
pot
Čestitke za dvojno srečo. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ANDREJA 75)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: dvojajčni dvojčki
15.12.2006 12:02:37   
dvojčka v maju
Živjo srečke nosečke!
Naj se še jaz vpišem v vaš seznamček, jaz tudi pričakujem dvojčkeuser posted image user posted image  in sicer v maju! Nisem še vprašala za spol, me pa vsak dan bolj zanima. Vam sporočim, ko izvem! Tile UZ so tako poredko...... Zdaj je pa res že dolgooo, kmalu po NS, ki sem jo imela pri 12. tednih mi je na hitro pogledala srčke še G, zdaj nazadnje pa mi je samo poslušala srčke, sem pa v 20. tednu. A je to normalno, da so ti UZ tako poredko?
Uživajte in pobožajte svoje bušije!!

(odgovor članu pot)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: dvojajčni dvojčki
18.12.2006 12:53:49   
mravljica3
Andreja 75 kako pa veš, da sta tvoja dvojčka dvojajčna? Meni je namreč moj ginekolog rekel, da misli da sta enojajčna (ker jih na prvem ultrazvoku ni opazil), zagotovo pa mi tega ne more potrditi, saj imata vsak svojo posteljico (razen, če se pač vidi da sta user posted image inuser posted image ). Sedaj pa ne vem ali ga jaz nisem prav razumela? Mogoče mi boste znale druge punce kaj več povedati o tem.

lp

(odgovor članu dvojčka v maju)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: dvojajčni dvojčki
18.12.2006 13:34:41   
tatam
Jaz sem o tem ali sta dvojajčna ali enojajčna in kako to veš dobila že toliko različnih odgovorov.Mi je pa tak vseeno kaj sta,glavno,da bosta zdrava!
Najprej mi je moja G rekla,da tega ne moreš nikoli zagotovo vedet.Na NS mi je ena druga rekla,da sta enojajčna.Kasneje enkrat so mi v bolnici v Mb rekli,da sta menda enojajčna,ker naj bi se do nekega določenega tedna videl neki znak-z UZ če sta eno ali drugo...Sedaj na koncu so mi spet rekli,da sta dvojajčna,ker mata pač vsak svojo posteljico.....
Preberi še pri dr.Pušenjaku,je enkrat lepo napisal o tem!

(odgovor članu mravljica3)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: dvojajčni dvojčki
18.12.2006 14:55:16   
mravljica3
Hvala Tatam! Veš meni je tudi čisto vseeno, samo da bi bila zdrava.Sama še preveč dobro vem kako je, če je kaj narobe z otrokom. Samo toliko različnih mnenj, da na koncu podvomiš, če si sploh prav slišal ali razumel.

(odgovor članu tatam)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: dvojajčni dvojčki
18.12.2006 20:45:16   
emaa
Naša dva sta dvojajčna, pregrada med njima je bila lepo vidna in pregrada je bila oblike lambda (to pomeni, da so dvojčki dvojajčni), tako so vsaj meni razložili.

(odgovor članu mravljica3)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: dvojajčni dvojčki
19.12.2006 12:42:26   
Afnica
Tudi meni je ginekologinja rekla, da glede na lambda obliko, lahko reče, da sta dvojajčna. Sicer pa zdej čakam na drugi pregled in NS, oboje naslednjo sredo. Pa bomo videli, če se je mnenje kaj spremenilo.

_____________________________

Prodamo opremo in oblačila (primerno tudi za dvojčke)
http://oblacilaigrace.moj-album.com/

(odgovor članu emaa)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: dvojajčni dvojčki
19.12.2006 13:16:29   
mravljica3
Jaz sem šele na NS izvedela, da pričakujem dvojčke. Moj g. namreč pri prvem ultrazvoku ni opazil, da sta dva. Je bilo pa presenečenje toliko večje!

(odgovor članu Afnica)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: dvojajčni dvojčki
19.12.2006 14:22:03   
SISI25
Meni je na NS povedala, da sta enojajčna, ker naj bi se videl znak T. Drugače pa ne vem, ampak mislim, da sta enojajčna glede an podobnost. Sta imela pa eno posteljico, ampak vsak svojo votlino user posted image .

(odgovor članu mravljica3)
Neposredna povezava do sporočila: 24
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?