|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   banjica na stojalu
7.12.2006 21:36:18   
lex
Maja pričakujemo drugo user posted image . Sedaj sem imela to banjico izposojeno od kolegice, ki je kao ne bo več potrebovala, no pa se je zgodilo ravno obratno in bodo oni tretjič zibali še pred nami. Sedaj pa vas sprašujem kje se jih da dobiti oz. po kakšni ceni in če jih imajo v Toysu (greva iskat božička gor)?
Hvala za odgovore!

LP lex

_____________________________

Najlubkejša stvar, ki se nam lahko zgodi, je dojenčkov smeh. (Sigmund Freud)
-----------------------------
Takole pa napreduje naša hiška. http://www.podsvojostreho.net/weblog.php?w=120
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: banjica na stojalu
7.12.2006 21:45:16   
rija
Mislim, da imaš ful lepe v Baby centru od bebe you....pa niso pretirano drage.....

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu lex)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: banjica na stojalu
7.12.2006 22:02:39   
Mojca P.
A to mislis tisto na prostostojecem stojalu ali tisto z nastavki, ki jo lahko das na veliko banjo.???
No, ce govoris o slednji, sem jih pa gledala v katalogu Pikapolonice za 3900 SIt, midva sva pa ze pred skoraj 3 leti  v Arielu zanjo dala nekaj cez 5000 SIt.

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: banjica na stojalu
8.12.2006 11:22:12   
jagoda80
Midva sva jo kupila v baby centru za okrog 3.000 (čist natančne cene se ne spomnim) od bebe-jou. Je zelo lustna, s takimi tjulenčki in lahko v enaki barvi kupiš še posodico za milo, pa za vodo in vedro za plenice. No, midva zdaj razmišljava, da bi dokupila še stojalo, pa v bc-ju, kakor sem videla na njihovi spletni strani, stane 6 tisoč. To se mi zdi pa kar precej.
Sem pa banjice gledala tudi v toys'r'us v Gradcu, so imeli dve različni, cena pa se mi zdi, da tudi nad 2.000. V toysu imajo fine stvari za dojenčka, ampak sploh ne tako poceni.
Lp

(odgovor članu Mojca P.)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: banjica na stojalu
8.12.2006 13:21:38   
lilka
Hm banjica na stojalu, to je pa verjetno fajn zadeva, midva ravno razmišljava, kako bova kopanje izvajala, ko sploh nimava bane in bi pa rada kopala v kopalnici.Sem že mislila da bi mi mizar neko kocko naredil, da bi jo gor postavila, potem pa tole vidim. Samo, če res ni predrago 6 jurjev samo za stojalo že ne dam. Bom malo pogledala po netu, če bom kaj našla.

_____________________________

Atijeva gosenica in mamin sonček je naša Tinka, zdej pa imava še malega princa Ožbeja.

(odgovor članu jagoda80)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: banjica na stojalu
8.12.2006 14:39:10   
najina pikica*
tut jst sm jo zasledila v beby centru,luškane in ne pretirano drage!mene pa bol skrbi njihova stabilnost user posted image ,glede na to,danjica stoji na štirih tankih nogicah!user posted image

(odgovor članu lilka)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: banjica na stojalu
8.12.2006 19:04:31   
ajdaN
Mi imamo od bebe-you čebriček, banjico in stojalo. Banjico smo kupili na vrat na nos, ker ga patronažna ni znala skopat v čebričku in jo uporabili mogoče 3xuser posted image .

Cena stojala pa meni odtehta uporabnost. Pa tudi stabilno je zeloooooo! Nosilnost ima 40 kg - tega ravno nismo sprobal. Jaz ga definitivno priporočam.

(odgovor članu najina pikica*)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: banjica na stojalu
8.12.2006 19:08:53   
Anonimen
Ja, jaz sem jo kupila v Toysu.

(odgovor članu ajdaN)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: banjica na stojalu
8.12.2006 20:28:54   
eya
Tudi mi imamo banjico na stojalu iz BC, še zdaj jo uporablajmo s stojalom vred, slednje je pa bilo res malo drago-mal čez 6 tisoč. Ampak stabilno pa je!

_____________________________

Razvajeni otroci vedno kaj zahtevajo, ustvarjalni vedno kaj ušpičijo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: banjica na stojalu
8.12.2006 20:50:34   
bilbo
sem prejšnji teden ravno v Toysu iskal banjico, ampak niso imlei noben s stojalo, možno jo je bilo naročit ampak je bila cena kompleta 70 EURO.

Drugače imaš v Seiersbergu otroško trgovino, tam pa stane 90 EUROuser posted image

(odgovor članu lex)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: banjica na stojalu
11.12.2006 14:35:46   
lilka
Sem našla na netu, v BC je 5.900 v Pikapolonici pa jurja ceneje sam mi manj stabilno deluje. Tudi jaz sem malo s tabelim pogledala, se mi je na pogled tudi nestabilno zgledalo, sam potem sem pomislila, da je ziher varno, če ne jih nebi prodajali. Mah, jaz ga bom kupila, nimam niti druge izbire, še najbolj praktično bo tako. Pa sej bomo še kakšnega imeli, pa se bo dodobra ponucalouser posted image

_____________________________

Atijeva gosenica in mamin sonček je naša Tinka, zdej pa imava še malega princa Ožbeja.

(odgovor članu bilbo)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: banjica na stojalu
11.12.2006 17:14:38   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: ajdaN

Mi imamo od bebe-you čebriček, banjico in stojalo. Banjico smo kupili na vrat na nos, ker ga patronažna ni znala skopat v čebričku in jo uporabili mogoče 3xuser posted image .

Cena stojala pa meni odtehta uporabnost. Pa tudi stabilno je zeloooooo! Nosilnost ima 40 kg - tega ravno nismo sprobal. Jaz ga definitivno priporočam.


točno to sem mislilauser posted image  samo čebrička ne uporabljamo več od 6 meseca naprej....zdaj smo v bani.....

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu ajdaN)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: banjica na stojalu
11.12.2006 17:15:49   
Anonimen
Sem se pozneje spomnila, da sem v Toysu kupila le banjico, stojalo pa pri nas, se mi zdi, da v Baby centru.

(odgovor članu rija)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: banjica na stojalu
11.12.2006 19:48:33   
frufru
Jaz mam banjico na stojalu od Baby jouja in je superca. Imamo bolj majhno kopalnico in postavim stojalo nad stranišče. Majo samo to slabo lastnost, da so user posted image drage. Ker jo rabiš cca pol leta se ti splača pogledat tudi po malih oglasih. Jaz sem jo kupila preko oglasa na Bolhi za 5000 sit s stojalom vred

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: banjica na stojalu
11.12.2006 19:53:52   
MoonEve
Ima kdo doma tisto stojalo, kjer je na vrhu previjalna, ki se vzdigne, spodaj banjica, še nižje pa dve polički? Sem jo videla v Pikapolonici za okoli 13000 sit. Nekako v tem smislu:
user posted image Za naju kaj drugega skoraj ne pride v poštev, ker imava majhno kopalnico brez banje, v kuhinji bebice nočem kopat, v spalnici pa ne previjat (da je voda blizu). Kakšne izkušnje?

_____________________________

Otrok vesolja si, nič manj, kot so to drevesa in zvezde.
_____________________________


(odgovor članu frufru)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: banjica na stojalu
11.12.2006 19:57:11   
rija
Tole je totalno nepraktična zadeva: ko dojenčka dvigneš iz bane, res nimaš časa naštimavat še previjalne. Jaz si na previjalni pripravim pred ali med kopanjem in ga iz vode dvignem direkt na previjalno.

Jaz take nebi kupila niti za 5 jurjev.
Pa 13 jurjev niti ni tako malo: za to dobiš že bano, čebriček in stojalo. Vsaj jaz sem, ker je bila zelena glih v akciji.user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu MoonEve)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: banjica na stojalu
11.12.2006 20:16:36   
trixi
Eko, točno tako sem mela jest in je šla banjica čisto nova v smeti ker sem uporabljala samo za previjat in poličke za tiste vsakodnevne potrebščine ki so stalno v obtoku da jih nimaš časa niti pospravit. Kopali smo se pa v škafu k smo imeli izkušnje že od ene 17 let nazaj da je to najbolj praktičnouser posted image (btw kolko časa je sploh zuni čebričekuser posted image )Ja, resnici na ljubo sem pa imela še eno previjalno s predali spodi, pa z izvlečnim stojalom za banjico za taprve mesce, ker je to bolj praktično da maš na previjalni že vse prištimano ko user posted image kopaš. 

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: banjica na stojalu
11.12.2006 20:43:32   
Anonimen
Ima kdo doma tisto stojalo, kjer je na vrhu previjalna, ki se vzdigne, spodaj banjica, še nižje pa dve polički?


Tole je popolnoma nepraktična zadeva.

Nimaš časa, da bi banjico umikal, tole spušal, medtem pripravil še brisačo in pleničko, sploh ko je dojenček še čisto majhen....

(odgovor članu MoonEve)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: banjica na stojalu
11.12.2006 20:49:53   
Katrin
Tudi jaz iz svojih izkušenj ne priporočam banjice s stojalom.

lp, katrin

_____________________________

Be the Peace and Harmony you desire...



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: banjica na stojalu
11.12.2006 23:25:37   
eya
IZVIRNO SPOROČILO: rija

Tole je totalno nepraktična zadeva: ko dojenčka dvigneš iz bane, res nimaš časa naštimavat še previjalne. Jaz si na previjalni pripravim pred ali med kopanjem in ga iz vode dvignem direkt na previjalno.

Jaz take nebi kupila niti za 5 jurjev.
Pa 13 jurjev niti ni tako malo: za to dobiš že bano, čebriček in stojalo. Vsaj jaz sem, ker je bila zelena glih v akciji.user posted image


Se kar podpišem...

_____________________________

Razvajeni otroci vedno kaj zahtevajo, ustvarjalni vedno kaj ušpičijo.

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: banjica na stojalu
12.12.2006 6:37:18   
MoonEve
Hvala za nasvet, dobro, da še nisva kupila user posted image Bo treba očitno nekaj drugega pogruntat..

_____________________________

Otrok vesolja si, nič manj, kot so to drevesa in zvezde.
_____________________________


(odgovor članu eya)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: banjica na stojalu
13.12.2006 13:02:23   
lilka
Ja je treba kar dobro premislit in nagruntat, ni tako enostavno tole nabavljanje....
Midva bova kopala v kopalnici, ker imava ameriški stil stanovanja skoraj brez vrat in je zelo težko na primerno temperaturo za kopanje dojenčka prostore oz. prostor ogret.
Torej pride v poštev samo banjica na stojalu(bane nimava), sem ko sem to prebrala in pogledala, mislila da sem ameriko odkrilauser posted image ......zdej pa... Drugi problem pa je, da ga moreš potem še na toplem oblečt in obrisat, kolker jaz vem, povijalna bo pa v dnevni, ki pa ne bo dovolj topla. Ena varianta je da ga oblačiva v kopalnici na tleh, kaj pa naj, sej mava talno gretej. Ne vem bova morala še zelo premislit...

< Sporočilo je popravil lilka -- 13.12.2006 13:07:03 >


_____________________________

Atijeva gosenica in mamin sonček je naša Tinka, zdej pa imava še malega princa Ožbeja.

(odgovor članu MoonEve)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: banjica na stojalu
13.12.2006 13:08:52   
Anonimen
Lilka, kje pa imate pralni stroj? Jaz sem previjala in preoblačila na pralnem stroju. Drugače pa z lahkoto tudi na tleh, saj pravijo, da je nasploh najboljše, da je dojenček čimveč na tleh. Ne vem zakaj že.

(odgovor članu lilka)
  Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: banjica na stojalu
13.12.2006 13:53:32   
lilka
Pralni stroj imamo v v kletni pralnici, tako da tudi ta varianta odpade, po moje bo res najboljša varianta, da kupim banjico in stojalo, pol pa ga obrišem in oblečem kar na tleh pa je, toliko prostora še bo.Nekako se bo treba znajt.....

_____________________________

Atijeva gosenica in mamin sonček je naša Tinka, zdej pa imava še malega princa Ožbeja.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: banjica na stojalu
13.12.2006 19:19:57   
lex
No mi sedaj še vedno uporabljamo banico s stojalom tud za 22 mesečnika. "Prevrnilo"  - (beri som preveč delavali, pa še snemali) se mi je samo enkrat + pa še orginal bane ni gor, ker smo jo uspeli zlomiti. Hvala za vse informacije. Glede kopanja pa smo mi prve mesece prakticirali tako, da sva ga kopala kar v spalnici, kjer imava tudi previjalno, pa je ati vodo prinašal in odnašal. Potem pa smo ga začeli kopati v kopalnici in ga neseem čez hodnik v spalnico.
najbolj mi je zoprno ker sem sama zajebuser posted image , ker nisem pustla v malo kopalnico bane namontiran, tuša se pa boji ko user posted image križa.
no bomo že nekako.

_____________________________

Najlubkejša stvar, ki se nam lahko zgodi, je dojenčkov smeh. (Sigmund Freud)
-----------------------------
Takole pa napreduje naša hiška. http://www.podsvojostreho.net/weblog.php?w=120

(odgovor članu lilka)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?