|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Prvi pregled
2.9.2004 21:49:03   
Zvezdica
Pozdravček!

Jutri imamo prvič pregled in me zanima kako poteka in koliko časa traja? In seveda, naročeni smo 10.40 in zanima me, če ta ura drži ali je tudi treba čakat kot pri zdravnikih za odrasle?:ups:

Lp,
Zvezdica
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Prvi pregled
2.9.2004 21:53:15   
Teni_
Mi še nikoli nismo rabli čakat na posvetovalnico.
Najprej otroka zmerijo in stehtajo. Potem greš k zdravnici na pogovor. Traja enih 15 minut. No, vsaj pri nas je bilo tako.
Lp,
Mojca:rozica:

(odgovor članu Zvezdica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Prvi pregled
2.9.2004 21:56:28   
puncica
Pri nas smo komi v čakalnico stopl, pa je že sestra ven prišla:)-, Tud trajal ene 15 min, potem pa šli domov vsi veseli in zadovoljni, najbolj pa naša piška, ko se je pri zdravnici drla:(( ko zmešana

(odgovor članu Zvezdica)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Prvi pregled
2.9.2004 22:17:21   
Zvezdica
Fino če bo res tako. Naš mali je sicer priden ampak vseeno ne bi rada čakala full, pa tudi sem želela veseti približno kako poteka. Aja, verjetno otročka slečeš zunaj?
Naš takoj ko je nagec, lula:):):)

Pozdravček vam in vašim lepim sončkom!

Zvezdica in njen sonček


(odgovor članu Zvezdica)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Prvi pregled
3.9.2004 9:55:46   
oblacek
živjo, pa je res vsak pediater zase.. mislim pri vsakemu je drugače. Pri nas smo se slekli do nagega, s seboj moraš imeti vsaj 4 tetra planice da ga zaviješ v njih, pa če se polula pa to.. no sestra ga stehta, pa zmeri obseg glavice, pa dolžina.. nato gremo k pediatru on pa pregleda ustka pa pa se z mamico pogovarja o porodu, družinskih boleznih..to je za prvič vse..glede čakanja pa odvisno koliko otrok je pred teboj..načeloma imajo vsi uro in so nekako na 20 minut naročeni.. no pri nas so zdravi in bolani otroci ločeni..

(odgovor članu Zvezdica)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Prvi pregled
3.9.2004 21:46:20   
Zvezdica
Ojla, preživeli prvi pregled...sem novo temo odprla in napisala kako je bilo:)
Hvala za vse odgovore in vašo pomoč.

Malček smo utrujeni in gremo pančkat!

Nočko

(odgovor članu Zvezdica)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Prvi pregled
3.9.2004 21:47:02   
Zvezdica
Ojla, preživeli prvi pregled...sem novo temo odprla in napisala kako je bilo:)
Hvala za vse odgovore in vašo pomoč.

Malček smo utrujeni in gremo pančkat!

Nočko

(odgovor članu Zvezdica)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...
Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?