|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Jaz bom počasi znorela :(
24.12.2006 7:59:00   
krfjolca
Hehe, s temle guncanjem prav fino delajo mišice. Jaz imam rahel musklfibr že par tednov user posted image . Zadnjič sem bila že tako obupana, da sem razmišljala, če mu ne bi dala kar vibrator v posteljico user posted image ...

_____________________________

Anžetko Bosopetko in Sarica Košarica :D



(odgovor članu Primoza)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Jaz bom počasi znorela :(
24.12.2006 11:23:37   
miska2004
Oj!

Krfjolca, vesela sem, da je s tvojim Anžetom vse OK! In srčno upam, da krčki kmalu ponehajo, da bo revček bolj "svobodno" živel. Tudi naš ima krče, pomagajo kapljice iz gorenjskih lekarn. Imamo pa zadnje dni spet več krčev, sumim da zaradi AD3 kapljic (dajemo po 4), tako da smo začasno prenehali z njimi. Revčku se full pretaka po črevih, pa šraufa ga, v glavnem skoz je en zvok iz njegovega trebuščka. Zadnja dva dni tudi jesti ne more v miru (dojim), začne jokat po parih minutah, in takrat požre full zraka, da ga še to dodatno tišči in matra. Pa še pokakal se ni včeraj:-(

Aja, ležalniki z vibro pa obstajajo, ravno zdaj ima Baby Center eno akcijo, tko da kar pot pod noge, tisti ki to iščete!

(odgovor članu krfjolca)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Jaz bom počasi znorela :(
24.12.2006 11:30:24   
Primoza
No, tisto o vibrator ležalnikih je očitno še en znak globalizacije user posted image . Drugače pa AD3 kapljice nedvoumno povzročajo krčke - ampak to še ni razlog za ne-jemanje.

(odgovor članu miska2004)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Jaz bom počasi znorela :(
25.12.2006 20:12:11   
Tiamo
krfjolca k da bi brala svojo zgodbo 17 mesecev nazaj. Dretje in pri nas še nespanje 24/7. sem skor znorela in na koncu skoraj padla v depresijo.  Pri nas so bili samo tok močni krči, dojila sem 10 dni, po aptamilu dretje za znort, po Novolku zaprtje kot ga ti navajaš..šele po mesecu dni sem poslušala punce iz RR in kupila v Mullerju Hipp. Je ublažil krče in uredil prebavo. pri naši ni nič pomagalo, ne sesalec, ne napa, ne voziček nič nič...drla se je tok, da so ji žilice v očkah pokale...pri pediatrinji in drugot, sem dobila odgovor. krče je treba preživet, vaša naloga je da jo pestujete (sploh ne bom komentirala).....in pri 3 mesecih se je umirilo in prespala je noč. Kaj ti naj rečem, poskrbi zase... slušalke na ušesa, da ne slišiš joka (sej se sliši grdo, samo vem kako je k joka v nedogled). K ti bo težko pokliči taščo, pojdi ven sama na sprehod...nisi slaba mati..jaz sem sebe pripeljala do tega, da sem padala skupaj, moj videz je bil anoreksičen, jokala sem skoz.... tako, prvo moraš zdaj sebe v red spravit...bo pa kmalu luštno in boš tako uživala, kot vse, ki imajo "pridne" otroke  P.s. Kapljica AD3 sem ji začela dajati šele ko so se končali krči oz. ko so se pojavljali samo še zvečer...

< Sporočilo je popravil Tia74 -- 25.12.2006 20:13:15 >

(odgovor članu Primoza)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Jaz bom počasi znorela :(
26.12.2006 7:48:36   
PikaNogavicka
Ti smola, ce se ne dobijo! Meni je bil moj bouncy-chair bolj koristen kot vsa ostala baby-krama. Ce hoces, ti ga lahko posljem - moji starsi me pridejo januarja obiskat, pa lahko kaj prinesejo nazaj.

(odgovor članu Primoza)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Jaz bom počasi znorela :(
26.12.2006 7:52:40   
PikaNogavicka
A, vidim, da se dobijo! Takoj ga pojdi kupit!
Mimogrede, koliko pa stanejo?
Tako, me firbec matra za primerjavo. Kaksne stvari so v Sloveniji ful cenejse kot tukaj, druge so pa trikrat drazje.

(odgovor članu PikaNogavicka)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Jaz bom počasi znorela :(
27.12.2006 15:47:59   
monika30
Ja, tašče...
A je kakšen poseben forum na to temo?
Tudi moja je takoj priletela, če je slišala jok. Je rekla, da joka, ker čuti mojo živčnost. No, ko sem jaz imela dovolj, sem ji dala user posted image v varstvo in se je parkrat res pomiril.
Sedaj pa glih pri njej najbolj tečnari in steguje rokce proti meni... Je pa hecno, ker zdej pa po njenem ni kriva več živčnost, ampak zobki user posted image .

Kakorkoli, upam, da se čimprej zrihta situacija pri vas in da Anže ugotovi, kako je fajn spat, pa redno kakat, pa vriskat...

Lepe praznike.

(odgovor članu PikaNogavicka)
Neposredna povezava do sporočila: 57
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Pojdi na:





VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...
Niti strije, niti stanje vagine zanjo ni v...
V svojih objavah redno prikazuje predele na trebuhu, zadnjici in nogah, dele telesa, ki jih večina drugih vplivnežev skr...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?