|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Imam začetek gestoze...
6.9.2004 20:31:56   
filipinka
...:((:(( sem pa v 38. tednu. Danes na pregledu so mi v vodi našli beljakovine, se pravi, da mi ledvice več ne delajo kot bi morale. Dobila sem nalogo, da si merim krvni pritisk, če naraste na 140, moram takoj v porodnišnico, da mi sprožijo porod, ker se drugače baje lahko mali zastrupi :((:((:((.
Če imate kakšne izkušnje s tem , mi prosim kaj napišite, da ne bom tak žalostna!
V. in :duda:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Imam začetek gestoze...
6.9.2004 20:50:22   
Tipi
Jaz teh težav nisem imela, sem pa svojo pikico rodila v 38. tednu. Tako, da ti lahko napišem samo spodbudne besede.:bravo::bravo::bravo:

ZELO, ZELO KMALU BOŠ DOBILA NAJLEPŠE IME NA SVETU, MAMA.

Veseli se tega, da boš v rokah kmalu ljubkovala svoj zaklad, ki ga po mojem mnenju komaj čakaš videti.

Želim ti uspešen porod in lepe trenutke v igranju nove vloge.

Lp :sloncek::sloncek::sloncek:

(odgovor članu filipinka)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Imam začetek gestoze...
6.9.2004 20:52:24   
filipinka
Mateja, hvala!:rozica: Ful lepo si mi napisala, sem že boljše volje!
V. in :duda:

(odgovor članu filipinka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Imam začetek gestoze...
6.9.2004 21:08:37   
Alexandra
V77, tudi meni so sprožili porod, ampak zaradi drugih komplikacij kot jih imaš ti. Važno, da je s tvojim zakladom vse v redu. Bolje, da je s tabo karkoli "narobe" kot pa z malim. Žal je pri nas situacija obrnjena in res ni prijetno.

Glavo pokonci, vse bo v redu, razmišljaj le pozitivno, probaj se čim manj sekirat. Če pa ti sprožijo porod, pa tudi ni kaj takega, saj je mali že lepo normalno razvit.

Srečno, upam da bo s tabo oz. z vama vse v redu.

L.P., :sloncek:

(odgovor članu filipinka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Imam začetek gestoze...
7.9.2004 12:52:52   
jen
živjo!. prosim, če mi malo poveš kaj je to gestoza. a si to že prej kaj čutila, a te je na wc kaj peklo, ali si prvič izvedela na pregledu,...
s tabo bo pa vse v redu boš vidla, saj si tako daleč že. še malo pa boš pestvala štručko.

lp jen

(odgovor članu filipinka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Imam začetek gestoze...
8.9.2004 13:39:43   
Seven*
Hey bejba! Jaz sem imela gestozo. Sem bila zaradi tega v bolnisnici skoraj en teden. Nujno si meri pritisk na kaksne dve uri. Cimbolj pogosto vglavnem... Gre namrec za zelo nevarno zadevo, ce pride do prevelikega pritiska..

O tem sem veliko brala. Strokovnjaki se sami ne vedo tocno zakaj do tega pride.

Posteljica izloca neke snovi v maternico in zaradi tega pride do zmanjsanega pretoka krvi preko posteljice. Telo se trudi s pomocjo visokega pritiska izboljsat pretok, zato tudi pride do povecanega pritiska v telesu matere. Zadeva je tako nevarna za nosecnico (mozganske krvavitve ipd) in za otroka.


Sama sem zelo zatekala, imela proteine v urinu in visok pritisk. Rodila sem cez rok, vendar so naknadno ugotovili, da je prislo do prezgodnjega dozorevanja posteljice, kar je pomenilo, da dolocen del posteljice ni vec opravljal svoje funkcije. BI bilo dokaj smiselno, ce bi mi porod sprozili prej.. :((

Je pa z malim vse OK!! Hvala bogu.

VSe, ki imate zgoraj nastete znake se pazite in VELIKO pocivajte.

(odgovor članu filipinka)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Imam začetek gestoze...
8.9.2004 13:51:39   
Seven*
Aja. Se to. Druga beseda za gestozo je preeklampsija. :) Mogoce bo zdaj malo bolj jasno..

(odgovor članu filipinka)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





3 pogoste stvari, ki pri nosečnici povzroč...
Pretirano nekritično sprejemanje informacij v nosečnosti lahko vodi v razvoj tesnobe. Kako preprečiti, da se pojavi stra...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?