|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   ali bi
2.1.2007 21:15:27   
sony02
zanima me ali bi katera oziroma je že katera prevarala kdaj svojega partnerja? lahko odgovorite na zasebno sporocilo ni treba biti anonimen v javnosti:):) na ZS pa bom jaz drzal jezik za zobmi:)
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: ali bi
2.1.2007 21:19:05   
facka
Nisem, ker sem vedno partnerja, katerega sem imela, pač imela tako rada in sem bila tako rada z njim, da o taki zadevi niti nisem razmišljala. Se pa tudi tipi ne lepijo name,  da bi bla lahko v skušnjaviuser posted image

_____________________________

"Posadil bom drevo zlata"
(komentar našega 7 letnika, da mu ne bo treba služit denarja)

(odgovor članu sony02)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: ali bi
2.1.2007 21:38:46   
G in T
Hehe, boš držal jezik za zobni??user posted image Malo težko ti bo kera kar povedala. Zakaj pa te to zanima? Delaš kakšno statistiko???
Bom odgovorila na tvoje skromno všrašanje: NE BI

(odgovor članu facka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: ali bi
2.1.2007 21:40:33   
sony02
nobene statistike samo rad vidim in prebiram mnenja žensk.NIKOLI NE RECI NIKOLI :):):):)

(odgovor članu G in T)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   [Brisano sporočilo]
2.1.2007 21:44:57   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu sony02)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: ali bi
2.1.2007 21:45:15   
FLASK_A
Nisem ga prevarala, kljub temu da sem kar veliko potovala in sem imela možnosti. In razlog?? FUL MI JE ŠKODA TAKO LEPE ZVEZE!!!! Čeprav se seveda kaj skregava, ampak ga imam rada in ne želim pokvarit vsega zaradi kake avanture. Upam, da tako ostane še v prihodnosti user posted image

_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu sony02)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: ali bi
2.1.2007 22:10:50   
muki1
Nisem. Bila pa sem prevarana, ne od moža, ampak od fanta in vem, kako to boli. Zakaj bi tako bolečino prizadejal osebi, ki jo ljubiš?

Sicer pa, zaenkrat sem srečna, če obe punci spita, da lahko vsaj svojega moža izkoristim, kaj user posted image  bi z drugim. user posted image

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: ali bi
2.1.2007 22:13:00   
Anonimen
sem ja, zakaj?

(odgovor članu muki1)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: ali bi
2.1.2007 22:23:07   
Anonimen
Danes ne.

(odgovor članu sony02)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: ali bi
2.1.2007 22:31:18   
sony02
pet anonimen odgovor zakakaj pa ne odgovoris pod pravim imenom in bi še ga ali nebi več

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: ali bi
3.1.2007 7:37:25   
andie
A soni s teboj je vse v redu??
Nisi tulk pri pameti, da če postaviš tako vprašanje, ne pričakuješ anonimnih odgovorov?? Ka mislš, da ti bo folk to tle razlagu al kaj? Ja valda ti bojo anonimno odpisal, se čudim, da ti je sploh kdo.

(odgovor članu sony02)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: ali bi
3.1.2007 7:54:25   
srki
Nisem in ne bi.

(odgovor članu sony02)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: ali bi
3.1.2007 10:00:23   
tanikaa
ne

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: ali bi
3.1.2007 12:07:30   
Sita
A ti misliš, če bi ga prevarala s tabo?user posted image

_____________________________

Ljubi svojega moža kot Boga in ti mož, svojo ženo kot Boginjo. Pri tem ni žrtev in nič nam ni težko.

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: ali bi
3.1.2007 12:52:44   
Anonimen
Tole mi sliči na zgodbo ene punce, ko je veliko govorila od svoje tašče, čeprav je bila vse to resnica in so jo začeli izsiljevati, ko so jo prepoznali in sprintali vse njene poste od tašče ter da bodo to pokazali taščici. Nehajte s takimi vprašanji, sploh pa recimo ti, ki si se komaj prijavil na forum, ker dobro veš, da ti ne bo nobena odgovorila na taka vprašanja.user posted image

(odgovor članu Sita)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: ali bi
4.1.2007 13:39:00   
tosja
   ne

_____________________________

Ko hodiš, pojdi zmeraj do konca...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: ali bi
4.1.2007 15:05:00   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: sony02

čeprav sam ne spadam sem,kajti sem samski ker sem se locil po parih letih zakona,zato si tudi krajšam čas na tem portalu


IZVIRNO SPOROČILO: sony02
zanima me ali bi katera oziroma je že katera prevarala kdaj svojega partnerja?


A ti to sprašuješ, ker je tebe tvoja bivša žena prevarala, ali iščeš na RR novo potencialno partnerkouser posted image  Jap, tebi je pa res dolgčas, ni kaj...

(odgovor članu sony02)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: ali bi
4.1.2007 16:24:21   
Taula
A ti to sprašuješ, ker je tebe tvoja bivša žena prevarala, ali iščeš na RR novo potencialno partnerko Jap, tebi je pa res dolgčas, ni kaj...


Tole sem tudi jaz pomislilauser posted image

Moj odgovor: ne bi in nisem.

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: ali bi
17.1.2007 22:03:36   
žirafica
IZVIRNO SPOROČILO: sony02

zanima me ali bi katera oziroma je že katera prevarala kdaj svojega partnerja? lahko odgovorite na zasebno sporocilo ni treba biti anonimen v javnosti:):) na ZS pa bom jaz drzal jezik za zobmi:)


A ti že zbiraš nove kandidatkeuser posted image  a se ne bi raje osredotočil na samske in osamljene, tudi teh je polnouser posted image

(odgovor članu sony02)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: ali bi
27.1.2007 21:06:44   
Anonimen
Nisem,če pa bi še nevem zaenkrat ne.Mi je zadosti moj.Če pa bo on mene bom jaz njega to pa sigurno.Maščevanje je sladko.

(odgovor članu žirafica)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?