|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   jutranja zgaga
7.9.2004 9:27:38   
binica
Pozdravček vsem skupaj!
Sem srečka v 6-em tednu (hehe, kaj me še vse čaka :)-). Ta teden so se mi začeli jutranji problemi - ne gre za slabost, ampak me tako peče zgaga, da ne vem kaj bi sama s sabo. Tudi ne vem ali je dovoljeno jemati Rupurut ali kaj podobnega, daj ne bi rada škodovala mojemu sončku :duda:.
Problem se začne takoj, ko se prebudim in traja cca 2-3 ure in je prav nevzdržno, saj imam občutek, da imam gorečo kroglo namesto želodca. Dvomim, da je to od hrane, saj se res trudim z zdravo prehrano. Ali je imela na začetku katera od vas podobne težave? Srčno upam, da ni naslednja faza bruhanje :(

Lep dan vsem,

Binica in :duda:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   jutranja zgaga
7.9.2004 9:35:45   
dory
Tudi mene je dajala zgaga..uf zelo neprijetno..pa sem pila donat,ki baje pomaga in vse mogoce...na koncu sem ugotovila, da mi kar konkreten zalogaj cokolade pomaga..hm nisem se branila :)


papa,teja

(odgovor članu binica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   jutranja zgaga
7.9.2004 10:15:25   
honey
Jaz sem imela probleme z zgago že prej, preden sem zanosila. Poskusi s skodelico mleka, če ga piješ, malo ublaži pekoč občutek, z Donatom, če ne boš imela potem prebavnih motenj, drugače pa sem jaz ravno včeraj bila na pregledu pri g. in jo vprašala, če lahko vzamem kakšen Rupurut, pa je rekla, da ni problema!

Upam, da ti bo to kmalu minilo, meni je že skoraj!

(odgovor članu binica)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   jutranja zgaga
7.9.2004 11:14:43   
Jančika_
Mene je matralo proti koncu nosečnosti. Sem zelo majhna, otrok pa je bil normalno velik, tako da si lahko predtavljaš, da ni bilo ravno veliko placa za želodec. Deloma je pomagal Donat, minilo pa je čudežno, ko sem se odločila, da se neham sekirat zaradi faksa - delala sem še neke izpite in po vsakem me je od zgage skoraj pobralo. Brez heca, tisi dan, ko sem se odločila, da ne grem več na noben izpit, me je zagaga nehala pečt!

Tako da bi moj nasvet bil, da se poskusi čimbolj sprostiti. Lepo nosečnost ti želim!

(odgovor članu binica)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   jutranja zgaga
7.9.2004 12:30:40   
Anonimen
Jaz bi samo pripomnila, da rupurut odsvetujejo v prvem trimestru. Vsaj meni so ga-tako v lekarni, kot potem tudi moja G.
Drugače pa učinkovito pomaga donat. Po mleku in po čokoldai je bila pa vsaj pri meni katastrofa. Prej me je pekla samo zgaga, po tem mi je bilo pa še fino slabo.
No, vsaka mora pač ugotovit, kaj ji najbolj pomaga.
Meni je pomagal tudi grenek radič-to ravno zjutri ne paše, ampak za večerno zgago je bilo pa super. Pa tudi po raztopljeni tableti magnesola je bilo boljše.
Pa pa
Nojči, 36 5/7:sloncek:

(odgovor članu binica)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   jutranja zgaga
7.9.2004 13:14:22   
ZARA
Jst bi tut rekla DONAT,men je zlo pomagal...:bravo:

(odgovor članu binica)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   jutranja zgaga
7.9.2004 23:21:04   
monika2004
Meni pa je zelo zelo pomagal čigumi jaz brez njega nisem mogla živet!!!

(odgovor članu binica)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   jutranja zgaga
8.9.2004 7:46:49   
Annny
Meni je pa pomagalo nekaj kapljic orehovega olja na žlički- sicer nima glih nebeškega okusa, ampak.. Drugače pa ni univerzalnega recepta- pri meni npr. mleko in Donat ne delujeta..Največji problem je, če nekaj časa ne jem in vmes popijem veliko vode, predvsem zvečer (zjutraj nikoli).
Aja- razne Rupurute pa odsvetujem..tablete so tablete.. sama nisem od začetka nosečnosti vzela niti aspirinčka(-:

(odgovor članu binica)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   jutranja zgaga
8.9.2004 10:30:04   
binica
Hvala dekleta za nasvete :bravo::bravo::bravo:
Včeraj sem takoj začela z Donatom - en kozarec popoldan, en zvečer in zjutraj sem se zbudila brez težav v želodcu.

Juppi! :sloncek::sloncek:

Upam, da bo to držalo še za naprej

LP, Binica in :duda:

(odgovor članu binica)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?
VIDEO: Dojenček spi v plodovnem ovoju
Neverjeten video posnetek otroka, rojenega v amniotski vrečki, medtem ko ga zdravniki zbudijo, še preden se rodi.




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?