|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   krvav čep nujno pomoč janaja
7.9.2004 15:03:30   
janaja
glede na to da je bilo kar dosti krvi v sluzi me je gin pregledala in posnela ctg ter ugotovila blage redke popadke in rekla da naj doma počivam, pa da če še zakrvavim takoj v porodnišnico...

kadar koli grem na vodo je na wc papirju sluz z rjavo krvavim izcedkom pa res ne vem a naj grem v porodnišnico ali naj samo počivam,

tok mi je bad da ne bi komplicirala za brez veze
Neposredna povezava do sporočila: 1
   krvav čep nujno pomoč janaja
7.9.2004 15:44:15   
modrooka
Hojla Janaja,

jaz se sicer oglašam iz knjižnice, ker doma še vedno nimam priklopljenega interneta...

O tvojem problemu ne vem nič kaj pametnega povedat, hotela sem ti samo rečt, da držim pesti, da bo vse vredu!!!!!

Javi!

Lp, m.

(odgovor članu janaja)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   krvav čep nujno pomoč janaja
7.9.2004 15:49:22   
Tiana
Draga Janaja!

Breeeeeeez panike!
Pri meni se je dva tedna pred porodom pojavil ravno tako krvav čep! Kadar sem šla na WC mi je na papirju ostalo malo krvave sluzi.


Bodi pozorna! Te je ginekolog vaginalno pregledal? Te je med pregledom bolelo? Če te je, je to to. Kajti meni se je veliko krvi pojavilo 12ur po pregledu. Zvečer me je možiček odpeljal v porodnišnico, pa sva bila čez dve uri doma...

Lahko da je to po pregledu, lahko je to normalno, toda pokliči v tvojo porodnišnico in povej kako in kaj. Oni ti bodo znali najbolj pomagati.

Srečno

(odgovor članu janaja)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   krvav čep nujno pomoč janaja
7.9.2004 17:47:09   
frutka_
Janaja:bravo:.

Pri meni se je tudi začelo tako, najprej blagi poadki in nato čepek. Ko se je čep iztrebil pa mi je gin. predrl plodovni mehur in potem so se začeli intenzivni popadki...po sedmih uram sem že bila mamica!:bravo:

Sem pa bila že dva cm odprta in tudi ustje im MV sta že bila zrela. Kako pa je pri tebi?

Morda bo ščo hitro naprej lahko pa, da še par dni ne bo nič. Kdaj imaš TP?:angel::sloncek::angel:

(odgovor članu janaja)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   krvav čep nujno pomoč janaja
8.9.2004 8:53:27   
janaja
Sem v 35 tednu nosečnosti in gin me ni pregledovala prej pred čepkom temveč po tem čisto na lahko ker je rekla da lahko še bolj zakrvavim če me bo podrobno pregledala , ugotovila je da je maternični vrat zopet skrajšan prej je bil na 2 cm zdej je 1,5 cm in se lahko začne vsač čas odpirat....

sej so rekli da se tud pri 35 in 36 tednih velki otročki rojevajo in da mamice rečejo hvala bogu da ni bilo pri 40 pa da ni bil tok večji....

sicer naš prehteva za kake dva tedna in zato...
samo čakamo in čakamo mogoče nas pa preseneti pa bo devička....ne tehtnica...

hvala vsem za podporo in pomoč...

jana 35 2/7

(odgovor članu janaja)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   krvav čep nujno pomoč janaja
8.9.2004 11:20:04   
Tiana
Janaja!

Mislim, da ga boš tako ali tako donosila. Si že kar dovolj visoko noseča.Zato kar brez skrbi, zadnji mesec se vleeeečeeee kot ne vem kaj, zato kar pridno čakaj, če bo to dons ok, če pa čez en mesec pa tudi prav. Ko se bo bejbi naveličal biti v buhiju, ti bo to že sporočil... Ko bo čas, bo čas...

Srečno!

(odgovor članu janaja)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   krvav čep nujno pomoč janaja
8.9.2004 12:47:39   
maja24-2
te smem vprašat na kolk min si imela popadke, jaz sem noseča 35t in 4/7 in CTG kaže popadke na 7 min vendar jih jaz ne čutim, ker pri meni je pa baje posteljica ža kar precej zrela.
Upam da bova zdržale čim dlje in se mogoče vediva v porodnižnici.
Lep pozdrav

(odgovor članu janaja)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?