|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kako oblečete svoje malčke za na sneg?
5.1.2007 22:01:51   
Anonimen
jaz sem svoji tamali (19 mes) dala spodnje hlačke in kanotjerico,žabice,bombažno majčko z dolgimi rokavi,čez eno flis jopo,in potem smučarske hlače in bundo in snežke. in kapo in šal in rokavice.
in zdej ne vem,ali je ok? noge in roke je imela malo mrzle,samo ne vem,kaj bi ji lahko oblekla spodaj več kot tako?
kaj pa vi svojim oblečete,da jih ne zazebe?
lp
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kako oblečete svoje malčke za na sneg?
6.1.2007 14:02:01   
malika
če je ful mrzlo, tako kot je bilo recimo lansko leto sem jaz mojemu oblekla termo žabe in preko še tanko trenerkico in nato smučarske hlače, letos pa so navadne žabe in nato sm. hlače čisto dovolj

_____________________________

Izberi si luno za cilj in tudi če boš zgrešil, boš še vedno pristal med zvezdami

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kako oblečete svoje malčke za na sneg?
7.1.2007 15:36:02   
tina104
Naš še sicer ni bil na snegu, če bi ga pa peljala, bi ga verjetno oblekla tako:
žabice, termo hlače, nogavičke, bodi z dolgimi rokavi, debel pulover, bunda, rokavice, kapa. Zraven bi imela še ene dolge hlače in še en pulover ali tanko jaknico ter šal, če bi kasneje videla, da mu je hladno.

_____________________________

20. 8. 2005 se je rodil naš Aljaž

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Kaj je zdravje?
Nacionalna agencija za javno zdravje poroča, da število izdanih receptov skozi leta ves čas narašča. Živimo torej dlje, ...
Kdaj je čas za kahlico?
Tako kot na skoraj vseh področjih otrokove vzgoje se tudi pri navajanju na kahlico teorija in praksa skozi čas spreminja...




kozmetika za novorojenčka
tina202

katero firmo kozmetike ste uporabljale za novorojenčka? ( šampone, hladilna mazila... ). kaj mi priporočate?

to.to (32%)

bubchen (35%)

nivea (23%)

makra (10%)


Število vseh glasov: 107

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!