|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kašice
15.1.2007 13:36:49   
Tia27
zanima me s čim jih pretlačite, kako je najbolje,jaz jih s paličnim in mu je ful okusno,pa ve,lp
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kašice
15.1.2007 14:56:31   
BLAŽIKA
Mi smo jih najprej z paličnim, kasneje pa kar na vilčko, da se je navadila na grobo hrano(koščke).user posted image

(odgovor članu Tia27)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kašice
15.1.2007 20:49:32   
tati2
Mi sadje pretlačimo s paličnim mešalnikom , zelenjavo pa večinoma z vilico.

(odgovor članu Tia27)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kašice
15.1.2007 23:06:33   
eya
Pri nas uporabljamo za zelenjavo največkrat kar vilico, za sadje pa steklen strgalnik ali multipraktik, če naredim čežano iz kuhanega sadja.

_____________________________

Razvajeni otroci vedno kaj zahtevajo, ustvarjalni vedno kaj ušpičijo.

(odgovor članu tati2)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kašice
16.1.2007 10:33:36   
Baucka
Nikoli nisem pasirala z paličnim. Samo pretlačila z vilico. Jabolko ji kar z žličko šobam in lepo poje, pa še rjava tako ne postane in ne zapira. Zelenjavo in meso tako skuhaš in nato z vilico pretlačim in meso na male koščke "razpotegneš" user posted image . Če pa sadje kuhaš se tudi da fajn pretlačit z vilico. Suho sadje pa namočim čez noč in nato nakratko prekuham. Marelico na pol prelovim in samo sredico ven potegnem, olup pa sama pojem, tako tudi figo, s kuhanim jaboljkom zmešam in je to to.

_____________________________

Gremo veselo.

(odgovor članu eya)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kašice
16.1.2007 11:01:50   
Luskan
Meni je patronažna rekla, da s paličnim mešalnikom razbiješ molekule v hrani (user posted image  sem si prav zapomnila?) in jo tako "uničiš". Svetovala mi je, naj kuhane stvari pretlačim z vilico, surove pa naribam na steklen ribež. Ampak steklenega ribeža nisem še nikjer videla, grem počasi v akcijo za njim.

(odgovor članu Tia27)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kašice
16.1.2007 13:40:23   
Bonnie_RR
Na začetku pretežno paličnega in steklen strgalnik, zdaj samo še vilico in občasno strgalnik. Včasih pa hrano kar narežem na koščke. Smo šli lepo postopno in ni bilo problemov..

Lp


_____________________________

Ponosna mamica dveh navihanih zakladkov, Nika in Vite.

(odgovor članu Luskan)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: kašice
16.1.2007 14:01:57   
monika30
Tudi mi smo čisto na začetku uporabljali palični mešalnik, sedaj pa kar z vilico pretlačim.

Luskan, jaz sem stekleni ribežen kupila v Merkurju.

LP.

(odgovor članu Bonnie_RR)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: kašice
16.1.2007 16:27:00   
Mehičanka
Luskan,

steklen strgalnik imajo tudi v Sparovih trgovinah, tam kjer imajo razstavljene kozarce in krožnike.

(odgovor članu monika30)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





10 stvari, ki sem se jih naučil, odkar sem...
Če imate otroke ob sebi. Da jih poljubite za lahko noč. Da skupaj zajtrkujete. Da greste z njimi v šolo. Da vidite, kako...
Je za otroka res najboljši najvišji zaščit...
Je za otroka zares najboljša zaščitna krema za sončenje z najvišjim zaščitnim faktorjem? V članku preveri, kako izbrati ...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?