|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   20.člen
15.1.2007 20:07:25   
anajmad
Mi bomo Ulo septembra (seveda,če nas bodo vzeli ) vpisali v vrtec. Danes sem šla po vlogo in me mal skrbi ta 20.člen-to je mnenje pediatra.
Mislim,kakšno mnenje mora to bit? Ker naša Ula je v bistvu stara koirigirano 9. mesecev in še ni tok velika oz. kot bi mogla bit za eno leto. Zanima me,kaj napiše pediater. Mal sem že pozabla od Pie,ker je že 12 let od tega.

_____________________________

* na žalost , štirje jurji so že tukaj.....smrk*
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: 20.člen
15.1.2007 20:38:06   
Barbka*
LPuser posted image

Nimam še otrok, ampak delam v vrtcu in približno vem kaj vsebuje to potrdilo (ker potem to potrdilo dobi vzgojiteljica v skupini). V bistvu je glavna stvar vsega tega, če ima kakšne alergije (hrana,..) da se ve v skupini in v kuhinji (pripravijo ustrezno hrano). Če ima otrok mogoče kakšne hibe (probleme s hojo...).To je v bistvu zato, da vzgojiteljica ve na kaj mora biti pozorna. Do sedaj, kolikor delam v vrtcu, še noben starš ni imel probleme s pediatrom. Če je že kaj pisalo na potrdilu, je bila kvečjemu opisana kakšna alergija.Tudi če je otrok manjši ali ima malo manj kilogramov se ne bat....vsak ima drugačno strukturo telesa in tudi navsezadnje se otrok z vsakim dnem bolj razvija. Ni treba skrbeti zaradi pediatra. Kot sem že rekla...

(odgovor članu anajmad)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: 20.člen
15.1.2007 20:55:41   
sjug
Pa še to je pomembno, ali je otrok ceplen po programu ali ne. Če ni, ga v vrtcu ne bodo vzeli. Žal je politika taka ...

_____________________________

Never Ever Give Up!

(odgovor članu Barbka*)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: 20.člen
15.1.2007 21:08:34   
dix
IZVIRNO SPOROČILO: sjug

Pa še to je pomembno, ali je otrok ceplen po programu ali ne. Če ni, ga v vrtcu ne bodo vzeli. Žal je politika taka ...


Naš ni bil cepljen pri 1 letu in sploh niso nič komplicirali.

(odgovor članu sjug)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: 20.člen
15.1.2007 21:49:55   
lutka
Barbka naj te še jaz nekaj vprašam.user posted image

Imam dvojčka in ju bom vpisala v vrtec za september. Zanima me ali naj v rubriko "želje staršev " vpišem , da želim da sta v isti skupini ali je to samoumevno ?

lp lutka user posted image



_____________________________

Kdor hoče najde pot. Kdor noče najde izgovor

(odgovor članu Barbka*)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: 20.člen
16.1.2007 6:55:47   
Grascakinja
To mnenje je pravzaprav potrdilo, da je otrok v trenutku, ko mora v vrtec, zdrav. V primeru alergij in posebnih diet pa je to itak treba sporočiti v vrtec in to s strani staršev, ker zdravnik zdravstvenega stanja ne sme sporočati naprej.
Če je bil otrok nedonošen, to ni nobena ovira z vstop v vrtec, tudi mi imamo v skupini pikca mikca, ki je skoraj pol manjši od ostalih, pa tudi najbolj cortkan hlačman - pri enem letu je imel 6,5kg in je veselo racal okoli, pa vsi ga imajo strašansko radi.
Tako da bodi kar brez skrbi!

(odgovor članu anajmad)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: 20.člen
16.1.2007 20:02:20   
lučka 25
Lutka, dvojčke vedno sprejmejo v isto skupino in jih nikoli ne ločijo. Naj te ne skrbi. Jaz sem sedaj v 4 letih imela 4 pare dvojčkov in vedno so bili le-ti skupaj v skupini.

(odgovor članu Grascakinja)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: 20.člen
17.1.2007 12:24:43   
lutka
hvala za odgovor  lučka25


lp user posted image

_____________________________

Kdor hoče najde pot. Kdor noče najde izgovor

(odgovor članu lučka 25)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: 20.člen
20.1.2007 9:07:08   
Barbka*
LPuser posted image
Kot je že odgovorila lučka...vedno so dvojčki skupaj v skupini. Še nikoli se ni zgodilo, da bi jih ločili. Jaz imam heterogeno skupino (starost otrok 3 in 4 leta), v kateri imam skupaj bratce in sestrice različne starosti. To je pa že malo težje. Dvojčkov pa res še nikoli niso dajali narazen. 

(odgovor članu lutka)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kdo so otroci, ki nimajo alergij in niso b...
Večina se nas z veseljem spominja odraščanja, pri katerem je bilo igranje v blatu in pesku vsakdanja dejavnost in pogost...
Mama, otroci so bili mirni, dokler nisi pr...
Si že kdaj slišala od svojega partnerja: Otroci so bili ves dan dobri in poslušni, a ko so te zagledali, so se začeli je...




ime - punčka
samma

zanima me vaše mnenje o sledečih imenih za punčko

Eva (49%)

Nija (9%)

Leja (16%)

Tija (26%)


Število vseh glasov: 318

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!