|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Ginekolog na Bledu, Lescah??
10.9.2004 21:38:38   
Dadi
Hojla vse Gorenjke!
Ker sem se iz Lj. preselila na Gorenjsko, bi rabla dobit kaksnega fajn ginekologa 8) na Bledu ali v Lescah ali v Radovljici. Zbiram predloge. Najlepejsa hvala vsem. Za vsako informacijo castim tortico...:torta: :);):)
D.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Ginekolog na Bledu, Lescah??
10.9.2004 21:52:54   
ZARA
...pojma nimam...:ups: jst sm hodila vedno v bolnico na Jeseniceh, ker mi je bilo najblizje...sem se pa oglasila zato ker sem vesela da si postala gorenjka,hihi

pP:sloncek:

(odgovor članu Dadi)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Ginekolog na Bledu, Lescah??
10.9.2004 22:03:03   
Annny
Dadi, svetujem ti Jesenice- Macunovo ali Bernika..zelo boš zadovoljna. Res se potrudita, prisluhneta, si vzameta čas. Samo ne hodi h ginekologinji v ZD Radovljico, ker je obupna (groba in malo neotesana)...sem šla samo 1krat in nikoli več. Za Bled ne vem- vem pa, da so punce tu na forumu pred časom hvalile neko blejsko ginekologinjo..
LP

(odgovor članu Dadi)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Ginekolog na Bledu, Lescah??
10.9.2004 22:04:30   
ZARA
Annny... a je ta G.Anderle-tova???

(odgovor članu Dadi)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Ginekolog na Bledu, Lescah??
10.9.2004 22:12:44   
Annny
Točno ta- nisem se spomnila imena, ker sem bila tam cca. 2 leti nazaj. Ima mogoče še katera z njo slabo izkušnjo ali sem edina?

(odgovor članu Dadi)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Ginekolog na Bledu, Lescah??
10.9.2004 22:15:21   
ZARA
ne ne jst jo poznam dobro... no osebno pa sm od nje ze full kritike slisala in kar ne morm verjet,da je res tak zmaj,hihi...ampak so mi povedale punce k se nebi kar zmisljevale takih stvari...
Zato me zanima ce je ona...ja baje je OBUPNA!!!

papa:sloncek:

(odgovor članu Dadi)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Ginekolog na Bledu, Lescah??
10.9.2004 22:17:03   
Dadi
Anny...obljubljena tortica :torta:...pa hvala.

(odgovor članu Dadi)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Ginekolog na Bledu, Lescah??
10.9.2004 22:18:38   
Dadi
...se pravi v Radovljico nikar...

(odgovor članu Dadi)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Ginekolog na Bledu, Lescah??
10.9.2004 22:23:19   
Annny
Saj ne da bi hotela Anderletovo javno kritizirati (ne poznam je osebno in lahko sodim samo po njenem obnašanju do pacientk- tudi sama sem poleg lastne izkušnje slišala že nekaj kritik) , ampak osebno res ne bi šla več k njej. Zoprno je to, da moraš podpisati tisto izjavo o izbranem ginekologu ponavadi prej, preden ga sploh spoznaš (pred prvim pregledom pri njem) in potem si na to izjavo vezana eno leto (če se ne motim?)..
Tudi Bernika sem izbrala čisto na slepo, ampak se je izkazalo, da je v redu. Tako da ga ne bi zamenjala.

(odgovor članu Dadi)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Ginekolog na Bledu, Lescah??
10.9.2004 22:27:49   
ZARA
Anny nc bat... jst ne bom nobenmu nic rekla,to je njen problem,ce ne zna s pacienti tko da...brez veze...
Hocem samo to povedat da vem stvari, k so kar malo cudne za cloveka njenega intelekta...Al pa se sam lepo dela....pojma nimam...Ti uglavnem hod k Berniku pa fajn popazte na detka/o...

papa :rozica:

(odgovor članu Dadi)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   Ginekolog na Bledu, Lescah??
10.9.2004 22:34:59   
Annny
Hm..tko pač je..saj veš, če je nekdo dober v svojem poklicu (ali pa tudi ne), še ni nujno, da zna vzpostaviti dober stik z ljudmi...Poglej npr. Tratnjeka- včasih izgleda tko 'napol socializiran', ampak zdravnik je pa odličen.. Tako da..((-: Ni recepta.
Nočko

(odgovor članu Dadi)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   Ginekolog na Bledu, Lescah??
10.9.2004 22:36:37   
urši77
Jesenice-dr.Tratnjek ali dr.Sredanovič, ostali raje ne, so premladi, nimajo zadostnih izkušenj in skoraj nihče še nima dokončane specializacije!!!Če pa padaš na lepe besede in ne na strokovno opravljeno delo pa kar!
Bled-zdravstveni dom pa dr. Komanova-strokona, profesionalen in korekten odnos!!!

(odgovor članu Dadi)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   Ginekolog na Bledu, Lescah??
10.9.2004 22:36:46   
ZARA
ja res.......nocko back!!

papa:rozica:

(odgovor članu Dadi)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   Ginekolog na Bledu, Lescah??
10.9.2004 22:40:41   
Dadi
ursi77 hvala...sledi :torta:...Ja Komanovo mi je tut ze ena priporocila...verjetno bom sla kar k njej, ker se mi na Jesenice ne gre prevec...

(odgovor članu Dadi)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   Ginekolog na Bledu, Lescah??
10.9.2004 22:42:51   
ZARA
ja ursi77... tut Sredanovic ni tak car...moji znanki je celo piz.....o naredu, ko ji med nosecnostjo poskodoval maternicni vrat(ne vem kaj je delal),da je bogica morala celo nosecnost prelezat,ker je krvavela pa se to je blo kriticno!!!
Pa se takoj ji niso povedat hotl kaj je narobe,mislm odnos v riti...
Specializacija...tko k je Annny rekla ni pravila oz. recepta!!!

papa:metulj:

(odgovor članu Dadi)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   Ginekolog na Bledu, Lescah??
10.9.2004 22:49:16   
Annny
Ursi77, po svoje imaš prav- za pacientko je bolje, da ima izkušenega, mogoče starejšega ginekologa.. Po drugi strani pa- kje naj potem mladi, perspektivni ginekologi pridobivajo prakso, znanje, izkušnje? 'Samo na na meni', bo rekla katera. Vseeno mislim, da je npr. Bernik (tega poznam najbolje, ker spremlja mojo nosečnost od vsega začetka) izredno natančen, pazljiv in dobro premisli, preden kaj reče ('ne sadi rožic')..Tako je tudi prav, ker sem sama na čase malce kolerika in bi mi šel tak odnos močno na živce. Zaenkrat sem torej zadovoljna, res pa je, da človek nikoli ne ve...zato res ni dobro nekoga že vnaprej kovati v zvezde.
Dadi, res je praktično izbrati čim bližjega G, sploh pa, če je res fajn.

Pa-pa

(odgovor članu Dadi)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   Ginekolog na Bledu, Lescah??
11.9.2004 22:32:39   
Nataša R.
K Anderletovi nikar ne hodi jaz jo poznam pri njej sem bila enkrat in nikoli več. Pa še doma je v isti ulici kod jaz pa noben nima lepe besede za njo. Jaz Hodim v Kranj k Dr.Urh Matija. Ta je zame odlični ginekolog in tudi porodničar. Dela namreč v porodnišniči Kranj. Zelo se zavzame zate in se ti posveti.

LP Nataša

(odgovor članu Dadi)
Neposredna povezava do sporočila: 17
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...
Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?