|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Preveč lepih imen?!
20.1.2007 23:35:00   
komarka
Hoj, babnce!
Midva sva še čist na začetku pa imava imen že za osem otrok. Kako naj pa zdej zbereva? Vsa so nama ful všeč. Sva nardila tud že kombinacije za bratce in setrice...

A se vam tud kej tazga dogaja(l)?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Preveč lepih imen?!
21.1.2007 9:09:40   
coolbabe
za punco ne sva imela samo eno in ta je ratala user posted image
če bi bil pa fant bi bil pa večji problem, moj bratec pa še 5 dni po rojstvu nima izbranega  imena za sineka user posted image

(odgovor članu komarka)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Preveč lepih imen?!
21.1.2007 9:15:01   
mehurčica
Meni pa skoraj nobeno fantovsko ime ni tako všeč, da bi ga dala, če bi imela še enega sinčka.user posted image Če mi je kaj všeč, pa mojemu ni ali pa se mi zdi prepogosto.user posted image

(odgovor članu coolbabe)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Preveč lepih imen?!
21.1.2007 9:38:23   
Jančika_
Počakaj do tik pred zdajci. Prav lahko se ti zgodi, da si vmes stokrat premisliš, na koncu se ti pa nobeno ime ne bo zdelo več primerno. Midva sva imela tudi cel kup imen izbranih, a ko je šlo zares, torej ko sva si predstavljala otroka s temi imeni, sva hitro zelo zožala izbor.

(odgovor članu komarka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Preveč lepih imen?!
21.1.2007 9:57:35   
mika
mogoče bosta lažje izbrala ko bosta zagledalauser posted image . moja prijateljica je za deklico izbrala ime Ana, pa bi tisti dan v porodnišnici njena pupa bila že peta dojenčica s tem imenom. ko je pupo dobila v naročje, sta se s fantom odločila za katarino.

(odgovor članu komarka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Preveč lepih imen?!
21.1.2007 21:23:55   
fusia
Tako kot pravi Jančika.
Idej je bilo veliko ampak mi še sedaj, skoraj tik pred zdajci, nimamo izbranega imena. Veliko imen mi je lepih, si pa ne potem ne predstavljam, da bi svojega otroka dejansko tako imenovala. user posted image

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Preveč lepih imen?!
23.1.2007 10:33:14   
renan
pred nosecnostjo mi je bilo vsec milijon imen za puncke in nobeno za fantke. zdaj mi je vsec nekaj imen za fantke in redko katero za puncke...ce bom se enkrat noseca, bodo mi  verjetno zopet vsa zdaj vsecna imena premalo lepa za mojega otrocka...

lp, renan

(odgovor članu fusia)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Preveč lepih imen?!
23.1.2007 17:24:07   
malecka_mateja
IZVIRNO SPOROČILO: Jančika

Počakaj do tik pred zdajci. Prav lahko se ti zgodi, da si vmes stokrat premisliš, na koncu se ti pa nobeno ime ne bo zdelo več primerno.


se podpišem pod tole!pri nama je bilo isto!ne obremenjujta se s tem tako zelo hitro!masta čas!če ne prej ko bosta bebico zagledala bosta vedela kako je prav!

_____________________________

Otrok najbolj potrebuje tvojo ljubezen takrat, ko si jo najmanj zasluzi!!!
Tjaša je dobila brateca po imenu Tin

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Preveč lepih imen?!
25.1.2007 18:43:13   
Strawberrie Cherrie
Jaz sem jih imela še več kot 8user posted image ; in ne skrbi - ko se bo rodil boš točno vedelauser posted image (sicer jaz sem malo še oklevala med Majem in Ožbejem, pa je reku moj - Maj pa ne bo, ker je december in ne majuser posted image - stvar rešena!)

(odgovor članu malecka_mateja)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Preveč lepih imen?!
25.1.2007 18:48:22   
Katrin
Tudi midva sva pred rojstvom "komplicirala", celo žrebala imena, da so prišla v ožji izbor user posted image

Ko pa se je najina pikica rodila in so naju vprašali, kako ji bo ime, sva oba v en glas enako odgovorila user posted image

Ne sekiraj se, ko bo čas, bosta že vedela user posted image

_____________________________

Be the Peace and Harmony you desire...



(odgovor članu komarka)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
BLOG: Ko ti gredo otroci vse bolj na živce...
Ne morem več, je kričalo vse v meni. Nimam vam več kaj dati, je odzvanjalo v meni. Pa sem se še kar gnala. Nisem hotela ...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?