|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kozica pri fantku
22.1.2007 22:28:55   
j6
HOJLA, po dveh punčkah(4 in 3leta)imam zdaj fantka.Zanima pa me, kaj počnete z malimi lulčki? ALI vedno vlečete kožico gor, koliko pač gre, ali kar pustite?Ali ima kakšna izkušnje  z operacijo.ALI  nujno potrebna, tudi če kožica ne gre, ali bo to malo večji fantek že sam popravil?user posted image

< Sporočilo je popravil Seven -- 23.1.2007 9:45:32 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: zaginejci@yahoo.com
22.1.2007 22:35:09   
Marogica
Odvinso, koliko je tvoj fantek star. Jaz sem ga pustila na miru do kakšenga leta in še več. Drugače pa vprašaj pediatrinjo.

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu j6)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: zaginejci@yahoo.com
22.1.2007 22:51:19   
j6
Mali ima 10 mesecv.

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: zaginejci@yahoo.com
22.1.2007 23:24:39   
eya
Verjetno boš dobila kup različnih nasvetov-ker se pediatri ne morejo zmeniti, kaj naj svetujejouser posted image

Moja P pravi, da naj mu jo nežno potegnemo dol po vsakem kopanju, tako že od 3. meseca. Zdaj pri 9ih mesecih mi je rekla, da naj že malo bolj odločno vlečemo kožico...

Nekateri pediatri pa pravijo, da naj se kožica pusti pri miruuser posted image

_____________________________

Razvajeni otroci vedno kaj zahtevajo, ustvarjalni vedno kaj ušpičijo.

(odgovor članu j6)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: zaginejci@yahoo.com
23.1.2007 9:18:33   
frufru
Meni je pediater na prvem pregledu rekel, naj jo dajem dol kolikor gre po kopanju, ko je kožica mehka. Sem delala, samo sem se skoz bala, da se bo kaj zatrgalo, pa ni bilo nobenega napredka. Ppol sem pa to mojemuuser posted image  prepustila. Sem mu rekla, da bo on to bolje naredil, ko ve kako in koliko so njihovi zakladiuser posted image  občutljivi. Je bil opazen napredek že po 2 tednih.

(odgovor članu eya)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: zaginejci@yahoo.com
23.1.2007 9:29:51   
total
Pri vsakem previjanju,kopanje mu dam kožico dol in temeljito očistim in nimamo nobenih problemov.

_____________________________

Kaj naj rečem...srečna sm!!!


(odgovor članu frufru)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: zaginejci@yahoo.com
23.1.2007 10:57:24   
Anonimen
Pri našemu je bila prva diagnoza preoska in predolga kožica,ko je bil še dojenček.Urolog ni nič hitel,je rekel,da kar počakat.No pa smo bili pri treh letid spet poklicani na kontrolo(še zaradi vodne kile)Odločitev je padala,da ko bo šel na operacijo kile mu bodoše kožico porihtali,Po operaciji pa smo izvedele,da je kožico samo dol potegnil in tiste stranske vezi zarezal,tako,da gre sedaj dol,ni krajšal.Poskušaj vsakič med kopanjem ali pa kar vsak dan kožico potiskar navzdol.

(odgovor članu total)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: zaginejci@yahoo.com
23.1.2007 11:14:08   
moj sonček
Kožico je treba nežno pri kopanju probat potiskat gor in čistit koliko gre. Če ne gre je pozneje potrebno uredit z operacijo. Včas je potrebno samo zarastlince razrešit, včasih pa je potrebno kožico obrezat. ponavadi se čaka, da gre otroček ven iz plenic, ker kožica daje zaščito glavici lulčka. Prej se operira, če se zagnoji. Bogi fantki in njihovi lulčki.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kozica pri fantku
23.1.2007 11:46:32   
Luskan
Pri nas jo je patronažna pri prvem kopanju kar sama dol potegnila, in to tako hitro, da tudi nisem uspela nič reči. Od takrat naprej pri vsakem kopanju user posted image  (on boljše ve user posted image )  potegne kožico dol in umije ta del. Nimamo nobenih težav, stari smo 5 mesecev.

(odgovor članu j6)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kozica pri fantku
23.1.2007 14:42:52   
Bonnie_RR
Moj tamali je star 11 mesecev in mu kožice nikoli nisem nikamor vlekla. Naša pediatrinja svetuje pustit to pri miru in js to upoštevam. 

_____________________________

Ponosna mamica dveh navihanih zakladkov, Nika in Vite.

(odgovor članu Luskan)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kozica pri fantku
23.1.2007 15:56:49   
Anonimen
kakšna kozica pri fantku????...nč ne razumemuser posted image user posted image pa prej tisto mail al kaj   al sm res blond da ne štekamuser posted image user posted image

(odgovor članu Bonnie_RR)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Kozica pri fantku
23.1.2007 20:42:13   
eya
IZVIRNO SPOROČILO: AKI

kakšna kozica pri fantku????...nč ne razumemuser posted image user posted image pa prej tisto mail al kaj   al sm res blond da ne štekamuser posted image user posted image


Kožica, pri lulčku user posted image  

_____________________________

Razvajeni otroci vedno kaj zahtevajo, ustvarjalni vedno kaj ušpičijo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Kozica pri fantku
23.1.2007 20:46:18   
Maleal
Pri kolkih letih pa mora it kožica čisto dol?

_____________________________

Ne išči nekoga, ki je popoln.
Ljubi nekoga, ki ni in ga naredi popolnega s svojo ljubeznijo.

(odgovor članu eya)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Kozica pri fantku
23.1.2007 20:50:47   
Anonimen
aja bjonda jz..sm pa gleala kakšna koza...kje..zakaj??!!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Maleal)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pokukajte v pravljičen svet nove trgovine ...
photo
Vrata je odprla nova trgovina Mali zakladi, ki se nahaja v spodnji etaži Emporiuma, BTC City Ljubljana.
Je za otroka res najboljši najvišji zaščit...
Je za otroka zares najboljša zaščitna krema za sončenje z najvišjim zaščitnim faktorjem? V članku preveri, kako izbrati ...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?